Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

gramy na 1.4! 1.5 jeszcze nikt nie testowal (chyba) to nie ma sensu go instalowac! Dobra to ustalmy jeszcze godzine gry (no chyba ze ta 16.00 z tematu odpowiada wszystkim) Marcel! Wstawaj! Szkoda dnia (u Ciebie pewnie noc w pełni hehe)

ole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przynajmniej wejdz i słuchaj gdzie sie czają potencjalne głowy ;]

 

@osek

załatw podział na kanały dla niemców i aliantów bo jak narazie nie ma.

 

@twin

ten serw 193.17.41.75:28960 to public FF - załatwisz hasło ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja oczywiście jako pomysłodawca będę :P, zawsze i wszędzie :P Najlepszym rozwiązaniem było by rozpoczynanie gry o jakiejś określonej godzinie i myśle tu np o 18:00 - 19:00 coś koło tego, wieczorkiem najlepiej się gra, czyli tak jak to było w zeszłym roku. Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na koniec strasznie.

Jak bylem axis to mialem 8:2 a po switch teams miałem 8:13 :P Potem dopiero 14:15 co jest bardzo słabo. Ogólnie się przyjemnie grało, szczególnie na początku :)

Jeżeli jutro gramy to ja odpadam (chyba że o 23).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups nie zauwazyłem tematów, a tego ciach!ianego cs`a mam juz dosc....

W jakim czasie zamierzacie spathowac serva? 1,5 robi sie coraz popularniejsza ;)

a niechce mi sie codziennie instalowac cod od nowa.!!

Aha i najważniejsze: jest to tdm, dm, s&d czy jakis inny mod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczj najbardziej ulubioną grą była S&D, dedmecze to niech spadają do quake'a, na razie jak mercel powiedział niech zostanie patch 1.4, ten 1,5 i tak nie wnosi takiej różnicy żeby była potrzeba instalowania go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcel jak możesz to stawiaj serwer, ja się z wielką chęcią przyłącze, ewentualnie może ktoś chętny się zgłosi, przydała by się lista użytkowników z numerami GG na pierwszym poście. Sprawna komunikacja to podstawa, pamiętam w zeszłym roku jak w jakis dzień przed dwudziestą dostałem chyba z 10 wiadomości od ludzi że serwer już stoi, a później każdy w opisie miał ip serwera hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra była niezła, a ostatnia walka to chyba sobie skila podkręciłeś hehehe, mam jeszcze nadzieje że zjawi się trochę sób ze starej gwardi.

 

Onio a co żeś się uparł tak na tego patcha 1.5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...