Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gnz... wez nagraj na plytki i nam powysyłaj :D

Kaske ci oddamy :)

 

Ps... ostatnio gram troche z twoim clan-qmplem Return`em  :P

1423110[/snapback]

chyba Onio na jakimś innym seriw? :? bo na TO1 Ciebie ne widze cos? gdzie grasz? :wink: aaa co do power slava - wlasnie kiedy gramy chlopaki, niby to bdzie napewno kolejna proba nieudana zoorganizowania takiego jakiegoś zlotu, ale co tam wart spróbować... także co kedy gramy :? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Onio na jakimś innym seriw? :? bo na TO1 Ciebie ne widze cos? gdzie grasz? :wink: aaa co do power slava - wlasnie kiedy gramy chlopaki, niby to bdzie napewno kolejna proba nieudana zoorganizowania takiego jakiegoś zlotu, ale co tam wart spróbować... także co kedy gramy :? :wink:

1423138[/snapback]

 

Heh, no na innym :P A widuje go róznie.... często gram na servach do 16 ludzi, sd...

 

A na servach siedze... Rybnet, Asta-net, DSC, no i inne ;P Wole te bez modow i lagow :P

 

Ps: co z serverem Tanaki i Gonza?? Gonzo nie moze dzisiaj zarezerwowac na wiecżór serva dla swoich qmpli z TT?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska na jakich servach gracie?? bo necior pozwala mi juz grac w coda :) gram obecnie na tactops, ale poziom troche kiepski ludzi tam grających :(

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska na jakich servach gracie?? bo necior pozwala mi juz grac w coda :) gram obecnie na tactops, ale poziom troche kiepski ludzi tam grających :(

1426801[/snapback]

No serwerow to troche ja mam moge podac Ci pare ip numerów, ale co do poziomu! :mur: :sad: :angry: mowisz to o TT :( :( a my tak sie staramy, szczegolnie ja abys nie poczul sie za dobry :P :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska na jakich servach gracie?? bo necior pozwala mi juz grac w coda :) gram obecnie na tactops, ale poziom troche kiepski ludzi tam grających :(

1426801[/snapback]

Grasz na jakis innych czy tylko na TO ?? bo jak na jakis iinnych to napisz to chetnie wpadne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na jakis innych czy tylko na TO ?? bo jak na jakis iinnych to napisz to chetnie wpadne :D

1430369[/snapback]

Onoi czy mi sie zdjae czy Ty czytac nie umiesz :D przeciez nierealny sie pyta, gdzie my gramy,...:P a On gra tylko na TO1, gdzie jest najwyzszy poziom, i najlepsza atmosfera z posrod wsyztskich serwow polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onoi czy mi sie zdjae czy Ty czytac nie umiesz :D przeciez nierealny sie pyta, gdzie my gramy,...:P a On gra tylko na TO1, gdzie jest najwyzszy poziom, i najlepsza atmosfera z posrod wsyztskich serwow polski :D

1430379[/snapback]

 

Ehh... niech ci bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska na jakich servach gracie?? bo necior pozwala mi juz grac w coda :) gram obecnie na tactops, ale poziom troche kiepski ludzi tam grających :(

1426801[/snapback]

bo mnie nie bylo :] skonczylo mi sie chorobowe , jutro(a raczej dzisiaj ) moge strzelic tobie pare hedow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mnie nie bylo :] skonczylo mi sie chorobowe , jutro(a raczej dzisiaj ) moge strzelic tobie pare hedow

1430917[/snapback]

no wlasnie tanaka, cos Ciebie na tactopsie nawet na gg nie widzialem :] a jednak do roboty... hmmm, moze ja tez od przyszlego tyg. zaczne juz... ale teraz jeszcze prawko od przyszlego tyg. no i na auto musze sobie zapracowac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalamka :\ , ale za miesiac cos wykombinuje i pochoruje :]

1431092[/snapback]

jak chcesz to moge przyjechac Ci reke zlamac :wink: tylko powiedz kiedys i gdzie, i oddasz mi kase za dojazd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to moge przyjechac Ci reke zlamac :wink: tylko powiedz kiedys i gdzie, i oddasz mi kase za dojazd :P

1431118[/snapback]

 

Jak bedzie ze zlamana reka gral?? Nie lepiej noge?? :P Przynajmniej duzo bedzie przy kompie siedzial :P

 

Dzizas...dzsiaj musze wydrukowac prawie 200 fotek :(

 

Zeby nie było OT: zbiera ktos juz kase na nowe CoD 2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly czemu wyszedles z Rybneta?? Tak fajnie sie gralo :P

Nie zdarzylem zrobic screena twoich statow :lol: :mur: :mur: :mellow: :oops: :(

 

 

Przynajmnie odczuwasz roznice pomiadzy TO, a serverem bez modow ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu chwila odetchnienia- oglądnołem ten film co Gonzo zapodaj...

hmm, no chłopaki refleksa mają, nie ma co ;]

ale kojelny łądnie zrobiony film.. zapodajcie *.dm_2 wteyd powiem że naprawde umieją... a nie- dwie sekundy z każdej rozgrywki.. i tak 16 minut ; P

 

ale film fajny... zakończony dedykacją, co zapamiętałem to 1972-2005.. pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly czemu wyszedles z Rybneta?? Tak fajnie sie gralo :P

Nie zdarzylem zrobic screena twoich statow  :lol:  :mur:  :mur:  :mellow:  :oops:  :(

 

 

Przynajmnie odczuwasz roznice pomiadzy TO, a serverem bez modow ;P

1432874[/snapback]

az mi wstyd sie przyznac :oops: ze mialem taki statsy :oops: ale cos TactOps zrobil swoje :mur: :mur: :angry: :angry: i juz tak jak gonzo i wiele innych osob zrobil, nie bede tam gral :wink: wole bez moda :wink: juz 3 dni bez TO1 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az mi wstyd sie przyznac  :oops: ze mialem taki statsy  :oops: ale cos TactOps zrobil swoje  :mur:  :mur:  :angry:  :angry: i juz tak jak gonzo i wiele innych osob zrobil, nie bede tam gral  :wink: wole bez moda  :wink: juz 3 dni bez TO1  B)

1433431[/snapback]

 

Maly to daj mi swoje gg: jak cos to sie bedziemy umawiac gdzie gramy (na servach bez modow): osobiscie preferuje servery zagraniczne gdzie nie ma polakow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly to daj mi swoje gg: jak cos to sie bedziemy umawiac gdzie gramy (na servach bez modow): osobiscie preferuje servery zagraniczne gdzie nie ma polakow...

1433624[/snapback]

spox, why not: 7793756 B) widze, ze w koncu ta Twoja glupia sygnature zmieniles :wink: ale teraz jest glupia dalej :wink:

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spox, why not: 7793756  B) widze, ze w koncu ta Twoja glupia sygnature zmieniles  :wink: ale teraz jest glupia dalej :wink:

1433723[/snapback]

Nie wiedzialem ze byla tak przejmujaca ta moja sygnaturka..

 

Ostatnio wspominales ze masz cienkiego kompa... zobacz do dzialu Sprzedam... wystawilem tam niezlego kompa za cene ponizej 2tys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chlopaki szykowac [gluteus maximus] do skopania i glowy do odstrzelania :D bede mial neo 512 i wkoncu koniec z lagiem !! :D

1434341[/snapback]

 

Nawet swiatlowod nie uchroni cie od laga :lol: :lol:

Cosik malego nie ma na GG :(

Ide na jakis serv...TO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciii laga nie bedzie !!

 

Maly albo oblewa, albo zalewa mature :D

 

 

co do TO.. nie gram juz tam, raz ze lagi (eee nie wazne, ja mam wszedzie :P) dwa ze gralem sobie dzis troche po sieci i nie umiem zabijac bez moda :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet swiatlowod nie uchroni cie od laga  :lol:  :lol:

Cosik malego nie ma na GG :(

Ide na jakis serv...TO !

1434375[/snapback]

Ja jestem na gg zawsze :D znaczy sie jestem niewidoczny, takze pisz :wink:

 

ciii laga nie bedzie !!

 

Maly albo oblewa, albo zalewa mature

co do TO.. nie gram juz tam, raz ze lagi (eee nie wazne, ja mam wszedzie :P) dwa ze gralem sobie dzis troche po sieci i nie umiem zabijac bez moda :blink:  :blink:

1434404[/snapback]

Jo tam [gluteus maximus], nic nie zalewam :mad: jaknarazie :wink: :P jeszcze w czwartek hista (12.05) i potem gegra w poniedzialek (16.05) :wink: i mam juz na tam mature [ciach!]n* B) bo ja tak zaleje ze sie utopie :D nie bede zalowal, a jak chcecie to wpdanijcie :D ale za transport wam nie oddam :wink:

 

TO: a co do moda, to masz racje, ja takze sie zdecydowalem na to aby juz nie grac na TO, mod az mnie zmienil, znaczy sie, jak poszlismy z oskiem na IFC to OMG :angry: :blink: nikogo nie moglismy zabic :mur: ale spoko, teraz 4 dzien leci jak bez moda gram i lepeij juz :rolleyes: , ale ONIO lolek mnie przylapal, jak wczoraj gralem z nowo poznym kolega na TO, ale tylko jedna plansze gralismy tam bo miejsca na serwach juz nie bylo :wink: (taka pora :P)

 

1434463[/snapback]

Nooo, No, jestem gonzo pod wrazeniem, naprawde te demka roznia sie od innych, a nie sap mi, ze sie scena cod'a nie interesuje <_< dawaj wiecej, a moze my skorzystamy i nasz poziom gry sie podwyzszy B)

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gralo sie wysmienicie :D

Szkoda tylko, ze musialem pozniej tak nagle wyjsc :(

aha...

Szczegolne pozdrowienia dla DrSour'a i Przemo :P

Mam nadzieje, ze bardzo nie lagowalo? Wstepnie mysle o kolejnej partii we wtorek tak w okolicach 18:00-21:00... ale to chcialbym z Wami ustalic.

Czy osoby z ktorymi gralem moga sie odezwac do mnie na GG? (657563)

Prosze podac swojego nicka, to zrobie liste i zamieszcze na forum.

1176168[/snapback]

siemka

jestem..bylem i bede...cze wszystkim...no to zaczynamy rozgrywki...nadal to moja ulubiona gra

wtedy ..bylo kiepsko bo gralem na modemie..lacze mialem w Dialogu...teraz mam dsla...wiec walczymy koledzy :wink: :lol:

 

wystarczy tez moj nick wpisac w gogle... :D ...jestem dosyc znany w necie..hehe

Czy osoby z ktorymi gralem moga sie odezwac do mnie na GG? (657563)
jasne... :wink: Edytowane przez juur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

jestem..bylem i bede...cze wszystkim...no to zaczynamy rozgrywki...nadal to moja ulubiona gra

wtedy ..bylo kiepsko bo gralem na modemie..lacze mialem w Dialogu...teraz mam dsla...wiec walczymy koledzy :wink:  :lol:

 

wystarczy tez moj nick wpisac w gogle... :D ...jestem dosyc znany w necie..hehe

Czy osoby z ktorymi gralem moga sie odezwac do mnie na GG? (657563)
jasne... :wink:

1443391[/snapback]

 

YYY.... Marcellus juz dawnoooooo tutaj nie pisze i raczej kontakt z nim nie ma nic wspolnego z aktualnymi "Rozgrywkami" Tweaka.... Gramy 4fun na roznych servach (m.in glownie na TactOps 1)....

 

 

O boshe... twoj sig :mur: :mur: Niezly.... ale jak jakis admin zobaczy to bedzie jeszcze lepszy :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ktos tu przegapil ostatnie 26 stron :lol: :lol:

jak napisal Onio gramy (kto gra ten gra) na TO 217.153.86.86:28990 ja od poniedzialu wracam wkoncu na "scene" i mam nadzieje bez lagow :wink:

 

szukaj tez ludzi na 217.153.86.86:29000 i 195.82.184.4:28960

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...