Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

to co było z tym serwem co onio, który nienawidzi tweaka- zapodał podczas grania? ;]

 

1473082[/snapback]

w jednej chwili zapodalem wam tego linka i Powerslavowi... ale on cos zaczal mamroczec... wiec nie wiem...

Ja nienawidze ?? Posmiac sie nie mozna ?? :P

EDIT:oo troche to zajelo, ale DOBRANOC na moim zegarku jest 1:51 -> hmmm od rana dalej :>? pewnie! :wink:

1473263[/snapback]

No tak... a potem dziwi sie ze ma cienkie staty ;)

 

M@ly odblokuj mnie :lol: To byly zarty :blink:

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: $%^&*(*&^%$%^&*( !!  :lol:

 

N\C

 

Gramy cosik dzisiaj o 20 ? Zbiora na gg tak jak w_cz_o_raj?

Pozdro  :wink:

1473768[/snapback]

onio czy mi sie zdaje czy ty tylko udajesz? :? przeczytaj sobie poprzednie strony... nie masz o czym pisac? po co te glupie gadki...?! jesli chodzi o TT to sam wiesz jaka jest systuacja, kazdy znajdzie byle pretekst by nie grac w aktualnym czasie... a jesli chodzi o rozgrywke typu mix to moze pare osob sie znajdzie, ale ja z toba juz nie gram... nagrabiles sobie..

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osek - nie pokonał mnie :P

 

ten pierwszy screen gdzie mam nicka "pijany" to nie koniec mapy ... 2 pokazuje końcowe staty ;]

 

nie polecam grać po pijaku - max 2 piwka można ;]

wczoraj grałem po większej dawce na słońcu i wyszło jak wyszło ;]

 

pozdro lamy ;]

1473574[/snapback]

ha! przypomniałeś mi.....

Dołączona grafika

 

nawet lepszy od deedsa czitera byłem : p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema @ll ;) Wbijam ostatnio na forum Tweaka, wchodzę na gre. Nie może być- temat rozgrywki CoD przylepiony ;) Widzę, że jakaś grubsza akcja kroi się;) Zreszta ostatnio mnie doszly słuchy o jakiś poważnych rozgrywkach ;) Gdzie gracie? ;] Ostatnio mam znowu coda, to też pogram :) Kiedy jakaś większa rozgrywka Tweakowców? ;)

 

Btw- ktoś by nie wiedział-> to ja, DonFranczesko ;)

Edytowane przez Peef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema @ll ;) Wbijam ostatnio na forum Tweaka, wchodzę na gre. Nie może być- temat rozgrywki CoD przylepiony ;) Widzę, że jakaś grubsza akcja kroi się;) Zreszta ostatnio mnie doszly słuchy o jakiś poważnych rozgrywkach ;) Gdzie gracie? ;] Ostatnio mam znowu coda, to też pogram :) Kiedy jakaś większa rozgrywka Tweakowców? ;)

 

Btw- ktoś by nie wiedział-> to ja, DonFranczesko ;)

1478050[/snapback]

Witaj

AD1: Ano... juz dlugo jest temat przyklejony:)

AD2: Niestety nas nie :mur:

AD3: Wszędzie-TO,RYBnet,i inne servy

AD4: Cieszymy sie:)

AD5: Nie ma, bo nic nigdy nie udaje sie zorganizowac :(

AD6: No ja nie wiedzialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema @ll ;) Wbijam ostatnio na forum Tweaka, wchodzę na gre. Nie może być- temat rozgrywki CoD przylepiony ;) Widzę, że jakaś grubsza akcja kroi się;) Zreszta ostatnio mnie doszly słuchy o jakiś poważnych rozgrywkach ;) Gdzie gracie? ;] Ostatnio mam znowu coda, to też pogram :) Kiedy jakaś większa rozgrywka Tweakowców? ;)

 

Btw- ktoś by nie wiedział-> to ja, DonFranczesko ;)

1478050[/snapback]

:blink: DON!? :huh: to Ty zyjesz? :P dawaj numer gadulca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to panowie chcecie grac cos wiecej z TT czy nie?! bo nie wiem czy zawracac sobie tym glowe czy nie :)

1479150[/snapback]

Ja moge grac... ale to za malo... ktos moze jeszcze ? gdzie dzisiaj ? (MALY NIE WTRĄCAJ SIE BO WSIO KNOCISZ!!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge grac... ale to za malo... ktos moze jeszcze ? gdzie dzisiaj ? (MALY NIE WTRĄCAJ SIE BO WSIO KNOCISZ!!!!)

1479189[/snapback]

forum publiczne? -> hmm kazdy moze wyrazac swoja opinie? hm pewnie tak...

 

Ja też mogę pograć, ale nie w najbliższym czasie ;)

1479726[/snapback]

w koncu powrocisz don... bo jakos ostatnio Ciebie w ogole nie widzilame, na zadnych serwach... gdzie sie podziewales? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty z kompem miałem... :/ A potem jakoś nie instalowałem coda ;)  :blink: A czasem można mnie spotkać na serwie CoD: Uo ;) pt.: [$] DaCrib [1]

1480565[/snapback]

leee CoD:UO ... nawet nie mam zainstalowane... wole CoD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty z kompem miałem... :/ A potem jakoś nie instalowałem coda ;)  :blink: A czasem można mnie spotkać na serwie CoD: Uo ;) pt.: [$] DaCrib [1]

1480565[/snapback]

ehh ;] ja po pierwsze UO nie podoba mi sie... cod zwykly -> wymiata :wink: :rolleyes: a co do nr. GG!!?? :wink: :blink: podasz kiedys go...? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don- nie daj sie - bo tak czytam, to z 5 razy sie pytają Ciebie o to gg ; ]

 

#power- ino zawracaj sobie tym głowe ; P

1482064[/snapback]

Ad.1Skus sie Don :wink:

 

Ad.2a co do TT, to to juz nie ma sensu, kazdy wie jaka jest sytuacja i kolejne akcje czy uswiadamianie wszystkim co i jak bedzie bezsensowne, a takie kolejne "proby" staja sie nudne, a nawet coraz czesciej denerwujace... :huh: <_<

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...