Skocz do zawartości
adamlen

Jaka karta zamiast Radeona 9600XT i 9800 SE?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega bierze komputer na raty i zamówił kartę 9600XT nie było więc zmienił na 9800SE tej również sprzedawca nie mógł załatwić. Jaką inną kartę proponujecie o porównywalnych osiągach i cenie.Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie 9600XT, to na AGP jest tylko 9600XT i 9800SE@PRO ale tej drugiej pewnie nie dostanie w tym sklepie skoro zwykłych SE nie mieli. Zresztą niezmodowana 9800SE jest słabsza od 9600XT i to sporo, zwłaszcza jeśli trafi szyne pamięci 128-bit, więc całe szczęście, że tej drugiej nie było.

 

Sugerowałbym dołożenie troche grosza i kupno Geforce'a 6600GT (1000pln) na AGP. No chyba, że zmieniłby płytę na taką z PCI-Express.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37255454

tutaj jest fajna karta

 

chyba ze nie masz tyle kasy to okolo 300zl tansza GeCuba 9550XT najlepsza wersja 1.2 z pamieciami 2.8ns tylko ze ja juz ciezko jest dorwac. sa dostepne wersje z 3.3ns.

Zobacz tu: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=968...ighlight=gecube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze niekoniecznie musi kupic na allegro. W normalnym sklepie moze tez znajdzie Radeona 9800Se 128MB Ramu 256bit(chociaz slyszalem ze sa juz zadko dostepne) niekoniecznie tej firmy. (Moze kiedys sobie kupie :wink: )

 

Ps.(moja opinia o kupowaniu kart i nietylko)

Po co kupowac 9600XT za okolo 600zl jak mozna za 400zl kupic i podkrecic do takiej samej albo nawet wyzszej wydajnosci. Albo dolozyc troche i po podkreceniu miec cacko za ktore by sie dalo w sklepie kilkaset zetow wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haos zgadzam się z tobą Ja osobiscie brałbym taką kartę żeby był jak najlepszy stosunek ceny do jakości.Na przykład po niedzieli kupuje Gigabyte Radeon 9550 128/128 ale kolega który bierze komputer na raty i ma problem z tymi kartami nie ma zamiaru podkręcać gdyż po pierwsze sie na tym kompletnie nie zna po drugie woli dołożyć troche i mieć pewną kartę bez kombinowania ale 9600Xt i 9800SE nie może dostac w tym sklepie a że Ja załatwiam wszystkie szczegóły wyposażenia komputera więc zależy mi aby był zadowolony.Jesli nie bedzie innej będe się starał o 9550XT gdyż sprzedawca chce włożyć na czas dopóki nie dostanie odpowiedniej karty GF 5200 co mnie kompletnie nie satysfakcjonuje przy komputerze za 3000 bez monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z 3k zostaje 1100zeta

 

Plyta ok. 300, procek z 500... zostalo 300 na napedy i obudowe. Troche ciasno, ale mozna kombinowac - GF6800 za 1200 sie dostanie, na RAMie tez mozna troszke urwac (ostatnio stanial) :)

 

Daloby rade, choc do pelni szczescia to trza by te 3k troche przekroczyc (choc mysle, ze nie wicej jak 300zl, szczegolnie ze przy tej kwocie to juz mozna rabat dyskutowac) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...