Skocz do zawartości
adammac

Proszę pomóżcie.....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem...Posiadam Pentiuma3 600 MHz, Płytę 6BX/Via/ZX81, Pamięć 196 SD RAM i Kartę Rage Fury 16 MB....Jak myślicie, za ile mogę to sprzedać..?? Mam teraz 440 zł i dochodzi kasa za tego kompa...Chcę wymienić kilka częśći.... ASROCK KT400A+ SEMPRON 2200+256MB tutaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36977544 to dobry pomysł...?? Do tego np. Radeon 9550 128/128 ...?? Jaką kartę radzicie..?? Co o Sempronach myślicie...?? Aha trzeba wymienić zasilacz jak mam 235 W..?? Pewnie tak... Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam...!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o konfiguracje to tak:

ASROCK KT400A+ - smialo mozesz brac

Sempron - dosyc wydajny w grach (pamiec L1 128kb L2 256kb)

Radeon 9550 128bit - bardzo dobra karta za niska cene

Zasilacz najlepiej Chieftec HPC-360-302-DF - 200zl

 

Krotki opis rzeczy ktorych chcesz brac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o konfiguracje to tak:

ASROCK KT400A+ - smialo mozesz brac

Sempron - dosyc wydajny w grach (pamiec L1 128kb L2 256kb)

Radeon 9550 128bit - bardzo dobra karta za niska cene

Zasilacz najlepiej Chieftec HPC-360-302-DF - 200zl

 

Krotki opis rzeczy ktorych chcesz brac :P

ta, tylko od kiedy samprony mają 128kb l1???

chyba ci sie coś pokręciło i to mocno.

l1=64kb;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o konfiguracje to tak:

ASROCK KT400A+ - smialo mozesz brac

Sempron - dosyc wydajny w grach (pamiec L1 128kb L2 256kb)

Radeon 9550 128bit - bardzo dobra karta za niska cene

Zasilacz najlepiej Chieftec HPC-360-302-DF - 200zl

 

Krotki opis rzeczy ktorych chcesz brac :P

ta, tylko od kiedy samprony mają 128kb l1???

chyba ci sie coś pokręciło i to mocno.

l1=64kb;]

64 KB na instrukcje oraz 64 KB na dane - zasadniczo mówi sie na to L1 w przypadku AMD. W Przypadku Pentium 4 sa to osobne "moduły"

 

A Sempron to jest Athlon, ale to chyba każdy wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak facet szuka niedrogiego kompa to po kiego grzyba tak drogi zasilacz do tego configa?

jakis modecom 300gtf to spoko to uciącnie, a to co zaoszczędzi to wyda na płytke z nf2 np abiciki są tak koło 270zl.Tylko teraz jest tyle wersji,że sam zgłupiałem- ta ze zmiana mnożnika itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uzywanymi procami lepiej uwazac :wink: W sumie niewiadomo co z nim robil poprzedni wlasciciel :roll: Moze go konkretnie katowal :twisted: a moze nie :wink:

Co do plytki to jasne ze lepiej Asus :wink: a co do zasilki to mozna kupic tania i dobra np.modecom300GTF mozna dostac w sklepie za 80zl :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radzil plytke asusa z pelna obsluga fsb400, najlepiej nforce jak masz kase, zasilacz - jak poprzednicy - modecom300gtf starczy. Procek - sempron zalezy ile masz kasy taki kup, najtanszy mozliwy 2200+, ale ja raczej polecam atlhlonaXP starego bo go bardziej wykrecisz, w sempronie zmiana fsb z 166 na 200 duzo ci nie da bo maja one bardzo niskie mnozniki, natomiast w athlonach zamiana z 133 na 166 daje juz duzy przyrost mhz. A znajdziesz i nowego + dobre chlodzenie. Grafa 9550 lub jesli niekoniecznie nowa to 8500 - lepszy od niekreconego 9550 a tanszy - 200zl -> allegro. Ram 256drr40 GoodRamy na allegro nowki za jakies 165zł. Na takim sprzeciku osiagniesz niezla wydajnosc za mala cene. Jezeli masz stare dyski twarde to tez radze wymienic bo moga one zwalniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...