Skocz do zawartości
lordmistrzbobek

Jaka nagrywarka DVD z obecnych na rynku jest najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Naped LG napewno jest cichy :) - wiem bo mam :]

ale czy ktos sie pokusi o porownanie tych dwoch to nie wiem bo musialby obydwie miec, a kto kupuje dwie nowe nagrywarki? ;)

 

Ja mojego LG ( BIOS - 105 ) polecam, ale ostatnio nie chcial mi czytac plyty TDK DVD-R 8x nagranej na SAMSUNGu i teraz nie wiem co o tym myslec :/

1544010[/snapback]

Wielkie dzięki za podpowiedź. Myślę że niedługo ta nagrwarka zagości w moim "kompie"... Chociaż poczekam jeszcze chwile na opinie o tym BenQ. Ale skoro tyle osób chwali LG-ka to przypuszczam, że dla moich zastosowań w zupełności wystarczy.

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a co jest lepszym wyborem? pioneer 109XL czy ten benq o ktorym teraz gadacie... chodzi mi o to czy da sie nimi nagrywac wszystkie dvd i te tansze i te drozsze.... oraz o to zeby sie nie zepsula sie po 1 miesiacu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore DVD (+R -R) wg was z tej oferty 1546255[/snapback]

 

Z tego co widzę :blink: to w tym prolinie to lipa jest normalna. :mur: Zadużego wyboru raczej nie masz z cakeów pakowanych po 10szt to tylko są Verbatimy DVD+R i DVD-R 8X z drugiej strony dobre płyty jakies miesiąc temu kupiłem w http://www.komputronik.pl cake 25szt i nie mam z nimi problemów . Kupuj DVD+R podobno mniej awaryjne (ale to temat rzeka). Jak chcesz miec wybór to lepiej kup gdzies indziej bo tu to porażka :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Teamt jest o nagrywarkach DVD, nie nośnikach, gdzieś takowy temat był, załóż nowy jak już nie zaśmiecaj tego

2. Kupowanie nośników w Komputroniku (25 szt) jest dla mnie conajmniej śmieszne, tak jak by nie było możliwości ich kupić gdzie indziej, praktycznie każdy większy market ma dośc spory wybór, od najbardziej badziewiatych po te lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Teamt jest o nagrywarkach DVD, nie nośnikach, gdzieś takowy temat był, załóż nowy jak już nie zaśmiecaj tego

2. Kupowanie nośników w Komputroniku (25 szt) jest dla mnie conajmniej śmieszne, tak jak by nie było możliwości ich kupić gdzie indziej, praktycznie każdy większy market ma dośc spory wybór, od najbardziej badziewiatych po te lepsze

1547488[/snapback]

1.Gość chciał wiedzieć więc mu odpowiedziałem

2. Co do kupowania w komputroniku nośników kupowałem też inne rzeczy więc skorzystałem z możliwości i kupiłem też płyty normalnie kupuje w m-housie ale chodzę na piechotę a tu pod nos mi przywieżli razem z innymi rzeczami.

 

Dla mnie natomiast śmieszne jest kupowanie płyt Hawka :lol: sprawdż po nagraniu płytki w Nero tools ile błędów na nich wyskakuje ale twoja sprawa. (peace) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie natomiast śmieszne jest kupowanie płyt Hawka :lol:  sprawdż po nagraniu płytki w Nero tools ile błędów na nich wyskakuje ale twoja sprawa. (peace) :wink:

1547536[/snapback]

Ten text EsiuWWW o hawkach to był sarkazm.

 

A z płyt DVD i CD to tylko TDK świetna jakość za dobrą cenę (Cholera jak reklama Dosi zabrzmiało)

 

A żeby nie było OT to w BPsystemie mają BenQ 1620

http://www.bpsystem.pl/?mp=podzespoly&CA=1...6.61.30&tree=10

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostać BenQ 1620 nie ma problemu, w hurtowniach jest, na komputroniku wszędzie nawet Allego, problem to dostać BenQ 1640 albo raczej nie mozna go dostać :(

1547875[/snapback]

No tak, masz całkowitą racje, to z 1640 jest problem. Mój błąd. :mur:

 

@Koowi no właśnie tylko w siriusie i komputroniku mają w całej Posce, a LG czy NECa to nawet w kiosku z warzywami można kupić.

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szkoda, że BenQ 1640 nie obsługuje trybu RAW-DAO i wizualnie nie podpadł mi do gustu. To są jest moim zdaniem minusy. Reszta parametrów zaś super. Zastanawiam się jednak nad Pioneer 109XL Co wy na to? Trudny to wybór BenQ 1640 czy Pioneer 109XL !

 

Pomózcie :)

 

Pozdro,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz PIONKA :). Mam i jestem bardzo zadowolony. Ja jakos nie mam zaufania do LG i innego chlamu. Co z tego ze teraz dobrze nagrywaja skoro po roku potrafia pasc. Mialem juz duzo napedow pioneera i nie bylo z nimi problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz PIONKA :). Mam i jestem bardzo zadowolony. Ja jakos nie mam zaufania do LG i innego chlamu. Co z tego ze teraz dobrze nagrywaja skoro po roku potrafia pasc. Mialem juz duzo napedow pioneera i nie bylo z nimi problemow.

1553282[/snapback]

LG to dobra marka mam już drugą nagrywarkę i zero problemów. A awaria po roku może sie przytrafić każdej nagrywarce. Zresztą 2 lata gwarancji to kupa czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem to forum - i wybrałem LG 4163b.

 

I teraz mam dziwny problem:

 

Płyty Platinium DVD+R (Ritek R03) palone w LiteOn 2S81@832S mają trochę błędów, ale czytają się w moim LG 100% dobrze. Natomiast jak wypalę takiego Platinium na mojej spawarce, to w niej go nie przeczytam - sypie błędami jak św. Mikołaj prezentami. Co dziwne, płyta ta czyta się bez problemów w DVD-ROM liteona. (Nie mam juz tego 832s, więc nie mam jak zrobić wiarygodnych winikó PI/PIF).

 

Miał ktoś coś podobnego? Bios A105.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trafiła ci sie trefna partia płytek. A na płytach innej firmy jest to samo :?:

1559062[/snapback]

Płytka właśnie została sprawdzona w innej LG - działa dobrze...

 

Sprawdzimy, jak serwis gwarancyjny LG się sprawdza... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj dostałem wypłate, i zamierzam kupić sobie nagrywarke DVD porządną, ale jednocześnie nie za drogą (Plextor).

 

Myślicie że Pioneer DVR 109XL sprawdzi się ?? Czy jest to dobra nagrywarka ?? Napewno nie będę wypalał dużo, raz kiedyś coś wypale, ale sprzęt musi być porządny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj dostałem wypłate, i zamierzam kupić sobie nagrywarke DVD porządną, ale jednocześnie nie za drogą (Plextor).

 

Myślicie że Pioneer DVR 109XL sprawdzi się ?? Czy jest to dobra nagrywarka ?? Napewno nie będę wypalał dużo, raz kiedyś coś wypale, ale sprzęt musi być porządny.

1561419[/snapback]

ten pioneer to sredniak - dobra ale niczym spoecjalnym na + sie nie wyróznia, ale powaznych wad tez nie ma

 

znacznie lepszy bedzie lg/hitachi 4163B lub benq DW 1620/1640

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...