Skocz do zawartości
lordmistrzbobek

Jaka nagrywarka DVD z obecnych na rynku jest najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno tu nikogo nie było :) . Potrzebuję porady co do nagrywarki DVD, bo kompletnie nie mam pojęcia jakie modele teraz są warte uwagi (do 120 zł), jakieś propozycje :) ?

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktoś z was Pioneera DVR-212 i płytę główną AS-Rock Dual-sata2? Jeśli tak, to czy u was ta nagrywarka też zacina komputer po włożeniu czystej płytki? Dodam, że ten problem nie występuje na dwóch innych komputerach.

 

PS. Czy Samsung DVD+/-RW SH-S203B będzie dobrym wyborem, jeżeli głównie zależy mi na ciszy i na odczycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne :lol:. Tym bardziej, że dużo osób dało się naciąć i kupiło Pioneera DVR-112/212 a tu taka kaszana, za przeproszeniem, że głowa mała. Zobaczymy na co mi wymienią, ale jestem zażenowany, bo jak widać, taka sytuacja nie tylko spotkała mnie. Nie ma co bronić producenta, puścił bubel - niech wymienia na nowy ;).

mam Pioneera 212 odkąd tylko pojawił sie w Polsce, niestety padł po czasie zapis/odczyt CD, ale na gwarancji mi go naprawiono w Alstorze i wszystko potem śmigało super jednak sprzedałem bo mnie wnerwiało ze napęd był już grzebany :) kupiłem nową sztukę i jak narazie spisuje sie rewelacyjnie jest z sierpnia 2007 tamta pierwsza była ze stycznia 2007 wiec pewnie te pierwsze modele były jakies wadliwe i padała optyka cd, do tej pory wypaliłem sporo płytek cd i sie trzyma, mam nadzieje ze tak już zostanie

Co do płyt DVD nigdy nic mi nie popsuł przy nagrywaniu zarówno dvd+/-r czy dvd+r dl, zawsze płytki wypalone wyśmienicie, nagrywam głownie same Verbatimy.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...