Skocz do zawartości
Ja ( rek )

zmiana FSB i mnoznika pod windows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jest jakis programik umozliwiajacy wykonanie takiej operacji ?? Chodzi o to co by nie grzac proca w nocy jak sie zasysaja rozne stuffy. Jezeli idzie cos takiego to co jest po restarcie kompa ? wszystko wraca do poprzednich ustawien jakie byly w biosie czy zostaje zmienione tak jak ustawilem w tym programiku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie da sie - L5 mod na mobile i cpumsr tyle ze nie zmienia to napiecia wiec w gruncie rzeczy qpa daje

Tylko jak wiadomo to nie działa z nForce2. Np. TU

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]hmm a zmieniasz od razu o kosmos caly czyli gigaherz? moze sprobuj malymi kroczkami po max 10 fsb obnizac.

Rozumujac twoim tokiem to chyba o caly kosmos bo mam 2 profile: Nightmode - 10,5x140@1,5V i Overclocked - 10,5x218@1,775V. no czesto jak wlanczam profil 1 to mi sie system wiesza. A jak mial bym to robic malymi kroczkami tak ja to zasugerowales to bym to chyba robil pol godziny ;] - juz szybciej by bylo reseta zapodac i w biosie zmienic... Pozdro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ( rek ) a nie mozesz na pare secund wejsc do biosa i zminic sobie ustawienia cpu i po klopocie , zamiast bawic sie 8rdavcore wieszac sobie kompa i zawracac nam d..e ??!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...