Skocz do zawartości
overcloacker

freezone qvc 100 i qvc 120 do bartona 2600@3200-2257MHz

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie:obecnie mam thermaltake volcano 11+ i temperatura w stanie jalowym to 41,43 stopnie a pod czas granie w nfs underground2 siega do 53.

I teraz nie wiem ktory byl by lepszy do mojego procka,bo musze zbic temperature ponizej 49-tak mi sie wydaje.Ato dlatego ze po wlaczeniu kompa w 3dmark 2003 mam 3600 :lol: ,a jak komp troche pochodzi i wlacze to mam 3125punktow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp jak w podpisie, temperaturki: 36/41 st (spoczynek/stres),

wentyl na procku kręci sie 2000rpm (=cisza), procek

przetaktowany jak u Ciebie, ale w dachu budy mam

dwa wentyle 120x120mm wyciągające powietrze z obudowy

i tunel powietrzny do radiatora na procku.

Taki QC-92 Cu w zupełności Ci wystarczy..., większy- jeszcze

lepiej... o ile masz miejsce na większy..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz,ale denerwuje mnie jeszcze dlaczego mi tak spada wydajnosc,przeciez to nie p4,ktorym spada po nagrzaniu :lol: ,a tu w 3dmark 2003 po wlaczeniu kompa 3650,a po polgodzinnym sluchaniu winampa i pozniejszym wlaczeniu 3dmarka mam jakies 3100.Rowniez w nfs:underground 2,raz mi smiga w 1024 +aa4x +anizo4x,a raz znowu trasa mi skacze lekko w 800x600 nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

overcloacker piszez ze wyniki spadają po penym czasie, niby jak sie proc nagrzeje :wink: ale czy odpalasz ponownie kompa? Jesli nie to normalne bo programy ktore uzywales od wlaczenia kompa zasmiecają ram itd. i juz wynik moze sie pogorszyc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

overcloacker - powod moze byc calkiem inny niz spadek mocy procesora - uklady Nvidii 5700 i 5900 maja diody termiczne - ograniczaja wydajnosc ukladu gdy ten sie nagrzeje.

U mnie na 5900 jak ustawisz za wysoka czestotliwosc to zwalnia ...

Jak masz chodzona ta 5700 i czy jest ona podkrecona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...