Skocz do zawartości
krawcu

Jakie piwko pijecie/polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to jakie piwo pijecie na codzień i jakie z tych rzadszych polecacie od "święta" . Ja osobiście popijam tyskacza 0,6 lub tzw. mniszka czyli fraterka. A od czasu do czasu to wyrób australijski czyli fosters. Może macie jakieś "regionalne specjały" :?: Ten temat to nie ma być reklama. Jeśli modder uzna to za reklamę to kasować, a jak. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

a ja piję "nektar bogów" czyli Megawat i Imperator

 

są to 10% piwa z browaru jabłonowo :D

 

jak mnie kobieta wciach!i to lubie dolac sobie do niego spirytu z przemytu, jeden góra 2 podkręcone browary i świat jest kolorowy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie;]

 

z dziwnych prawie piw nienawidze gignersów i lubie redsy malinowe :wink:

[tylko nie piszcie ze wasza starsza pije reddsy :wink: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuiegdys wielbilem lecha, cos sie w nim zmienilo...nieznosze tego piwa

 

tyskie...dobre,....czasem pijam :>

zywiec-w pubie, bo krolewskiego nienawidze :]

 

nadal bardzo lubie np reddsa :)

ale ze wzgledu na cene go nie pijam

naprawde polecam BROK SAMBOR :)

w kazdym hipermarkecie po 1.89-1.99 :>

pyszne piffko 6.7% ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gnz: kto nie ma?

=========<edit>===========

Oczywiście, że tyskie, te z Polska:> nie rozumiem co ludzi ciągnie do heinekenów albo carlsbergów, przecież to nie jest szpan, że sie pije droższe piwo:)

Moze nie szpan, ale pilem pare razy carlsberga, i nie jest zly, wiec po prostu moze paru osobom smakowac. Poza tym- mila odmiana- kupic sobie 0.7 browarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę same znane pifka, nikt nie pije specjalności z małych browarów ? Tylko nie mówcie że jabłonowo to mały browar... a tak na marginesie ktoś gustuje w pifkach powyżej 10% np faxy czarne lub najmocniejsze jakie widziałem amsterdamer maximator :> 12,6 % :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w niemczech prawie wypiłem "elefant bier" miało coś ok. 9-10% i było to jedno z tańszych piw. Po pierwsze to nawet nie smakowało jak piwo, po drugie było okrutnie niedobre... ble, wywaliłem do kosza:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tyskie, te z Polska:> nie rozumiem co ludzi ciągnie do heinekenów albo carlsbergów, przecież to nie jest szpan, że sie pije droższe piwo:)

Każdy pije to co lubi, a po Calsberg'u nie mam zgagi :) a po innych mam. A wogóle najbardziej smakowo mi podchodzi, oczywiście Żywcem też nie pogardze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...