Skocz do zawartości
krawcu

Jakie piwko pijecie/polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś Dębowe , teraz Lech Mocny :)

Poza tym Żywiec - w końcu ....jednym słowem piwo ;) ( IMO najlepszy z piw "słabych") i jeszcze LECH zwykły( ostatnio coraz częściej), a od świeta Heineken - tylko takiego prawdziwego cieżko znaleźć :) , Carlsberga nie nawidzę ( nawet nie wiem czy dobrze napisałęm :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Żywiec

2.Heineken

3.Pilsner Urqell

4.Budweiser(czeski)

5.Zloty Bażant

6.Staropramen

 

Rok temu przestałem pic leszka bo zszedł na psy. A tyskie nawet nie musiało... pilo sie przez lata na imprezkach ale wtedy tanie było :wink:

Tatry nie znosze- rok temu w górach w 12 osób sie tym szajsem struliśmy i nieźle pokoje zahaftowaliśmy. Nigdy Więcej!

Jak nie ma kaski to cos taniego idzie , ale bez marek marketowych :lol:

 

Lubie sobie też ze starszym poeksperynentować i wypić coś bardziej egzotycznego-irlandzkie,walijskie, australijskie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlaty hrad (i ciemny i jasny), wareczka z korzeniem (w zastepstwie moze byc gingers... ;P ), heniek

ale nie pogardze innymi, byleby dobrze schlodzone (ponoc zaleca sie: 1-3 stopnie C, jak trzeba zimne; a 6-10C normalnie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy - byleby poniewierało....

A tak serio to Dembowe, czerwona Warka i Lech. Jak znajde to Staropramen. Jak ktoś mi przywiezie albo jak sam pojade to Amstel. Od czasu do czasu Grolsh, Palm i Henio.

 

 

 

A i tak najbardziej to lubie Komandosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...