Skocz do zawartości
krawcu

Jakie piwko pijecie/polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wy dziwne rzeczy pijecie..

Heineken i Calsberg to zawracanie d*** - herbata, a nie piwo

Zywiec tez 5% i do tego mnie mdli - smakuje jak woda z mydlem...

Warka Strong ma 2 radzaje - slodka i nie slodka (czarna i czerwona lub na odwrot) - tej slodkiej nie lubie, ta 2 moze byc, Special sux

Tatre mozna pic, ale tylko mocna...

Ogolnie mocne preferuje, niektore sa dla mnie za gorzkie, inne za slodkie - najlepsze sa takie po srodku..

IMO the best jest DEBOWE (z tych co pilem)

IMO the worst jest FOSTERS (czy jakos tak - taka zielona puszka, australijskie piwo AFAIK) - nie zblizac sie nawet do niego.. gorsza woda od Zywca, bo z cukrem - we 2 z kumplem pilismy.. a raczej probowalismy wypic po 3 lykach na glowe piwo skonczylo w zlewie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a teraz cos dla ludzi z mala kasa :)

Wczoraj kupilem taki wynalazek jak "Barley" strong or smth z browaru van pur za cale 1,5 zl za puszke ;) I powiem ze calkiem niezle jak na swoja cene :) 6,6 vol i takie troszke slodkawe ale schlodzone jest nienajgorsze :P - a jak na ta cene to rewelacyjne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, raczej regionalne, piwo Zwierzyniec. Bardzo fajne i w rozsadnej cenie.

 

I troche z wyzszej polki: Staropramen - czeskie, ale dobre.

 

Co do opinii:

 

A ja pijem tyskie tak jak moi bracia wole wspierać polskie browary niż obcym kieszenie napychać,

POLSKIE JEST NAJLEPSZE!!!!!!!!!

Osobiscie nie znam prawdziwie polskiego dobrego browaru o ogolnopolskim zasiegu. Tyskie, jezeli pamiec mnie nie myli, to Kompania Piwowarska - firma glownie z poludniowo-afrykanskim kapitalem (RPA) . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie TYSKIE , LECH i LOMŻA mała. A jak brak funduszy na picie to DRAGON z lider price :DDDDDD

jest ktoś wreszcie kto lubi moje regionalne pifko

nie czytasz dokładnie wszystkich postów :P

 

widzę, że rozwija się kategoria pt. "piwo do 2zł". moje typy:

1.brok

2.barley

3.romper

4.rejs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do millera to sie niezgodze .. piwo drogie i niedobre :/ . Heineken i Calsberg najlepsze browce : > .

OT : A dzisiaj piłem b.dobra wódke nazwa. " Niagara" tania i dobra ^^ , i prosze niewyskakiwać mi z czerwoną kartką =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio moda na zubry jest, maja pierwsze miejsce w kategorii cena/jakosc ;D. Swego czasu uwielbialem debowe mocne, niestety teraz zalatuje spirytem kazda koncowka tego piwka. W lato pilo sie leszki, ale teraz juz jakos mam ich dosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warka strąg dobra dobra , ale juz sie przepilem nia. Polecam tego DRAGON ( 1,70zł) a smakuje jak LECH !

a Vodeczka to oczywiscie BALSAM POMORSKI vodeczka miodzik i kosztuje tylko 16zł. A jest lepsza od BOLS, SOBIESKI itd... ^^ . CZERWONA KARTKA to juz przesada 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

najlepsze jest desperado wchodzi jak soczek:) tylko czemu to musi byc takie drogie... wiec zazwyczaj łoje krolewskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje zielonego Lecha, Żubra i Tyskie :) Żywca nie lubie bo bardzo czesto zdaza sie tak, ze kupie 5 i kazdy ma inny smak :/ Od czasu do czasu kupie Budweisera na czesc kumpla z klanu, ktory ma taki nick :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. warka - tylko strong

2. tatra - niestety to juz nie to, co kiedys

 

a nie polecam sarmackiego...

 

piwo z mazur... plastikowa butelka... 1 litr... 5,7% na ten 1 litr... cena: 1,40 za litr... to mowi samo za siebie... ale jesli nie ma nic innego do trzeba pic... ale tak po 4 butelce staje sie znosne ;)

 

a z nie piffka to polecam vodke eristoff... najlepszy mocny trunek jaki pilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...