Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widze takie coś to aż mi sie słabo robi...Przecież to jest śmiech na sali...

 

cyganos king- poco bawić sie w photoshopie ? wystarczy zrobic testa w 320x200 ! :) Ja mialem ponad 6tys w 2005 :) na sterach z serii 66.97 asusa..

 

Rozumie, jesli ktos napisze ze ma w default np: 5,200 Marków na v9999gt/td ! jadąc na sterach z serii 7x.xx to jest mozliwe, ale na LE uzyskac ponad 6 tys to juz lekka przesada!

 

P.s... jesli nawet jakimś cudem by mial wpis w orbie z takim wynikiem, to i tak to nie jest mozliwe ! na obecnych sterach !

 

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany co za koleś. wrrrrrrrrrrr

przecież jak zmodujesz riva tuner-em 6800LE na 16p i 6v to dalej ci go wykrywa jako 6800LE? ludzie pomyśl chwile!

athlon 2455 nie wiem czemu go tak wykryło normalnie jest 2530MHz (11x230) i pamiętaj to jest Athlon-barton! uważam ze 2530MHz dla niego to i tak bardzo dobry wynik.

 

myślenie nie boli!

Edytowane przez anno88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy w tym topiku (mimo to zapoznałem się z całą wcześniejszą dyskusją :D) gdyż do poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem karty ASUS 6800LE. Niestety nie miałem jeszcze czasu, aby kartę dobrze przetestować, jedynie co udało mi się zrobić to mod. Udało mi się odblokować wszystko co tylko możliwe na tej karcie i teraz mam 16 potoków i 6 verteksów. Jak dobrze pójdzie to dziś odpale 3DMark03 oraz 3DMark05. Oczywiście o wynikach nie omieszkam poinformować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić modowanie...co z tego ze masz 16p i 6v skoro rdzeń masz jesli sie nie myle standardowo na 300Mhz a ty z niego ciśniesz prawie 500!!? :mur: Zastanów sie .... Z tych wynikow co pokazujesz to ludzie z ultrą tyle nie cisną co ty :blink:

LAma tylko podnosi mi ciśnienie z rana :) heh

Najlepszy przepis na najwyzsze wyniki w markach to:

-chwila cierpliwosci

-dobre oko

-paint :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić modowanie...co z tego ze masz 16p i 6v skoro rdzeń masz jesli sie nie myle standardowo na 300Mhz a ty z niego ciśniesz prawie 500!!?  :mur: Zastanów sie .... Z tych wynikow co pokazujesz to ludzie z ultrą tyle nie cisną co ty  :blink:

LAma tylko podnosi mi ciśnienie z rana :) heh

Najlepszy przepis na najwyzsze wyniki w markach to:

-chwila cierpliwosci

-dobre oko

-paint  :mur:

1292771[/snapback]

OLAF uważaj z tym cisnieniem :D nie ma co się wściekać takich ludzi jest pełno i wciskają swój kit każdemu. anno88 spójrz sobie na orba i na najwyższe wyniki osiągnięte na tej karcie a potem pomyśl ... za fake-owy wynik powinien byc ban :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta to nie jakiś fenomen kręcenia :/ zwłaszcza przy takim chłodzeniu, STANDARDOWYM !

 

podaj wyniczki z orbami, oraz fotki czym chlodzisz karte :/

Edytowane przez MARIOSKARPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LAma tylko podnosi mi ciśnienie z rana

To tylko uważaj z tym ciśnieniem bo ci pompka nie wyrobi i będzie płacz, a poza tym trochę kultury kolego.

a ty z niego ciśniesz prawie 500!!?

Jakie 500?? O czym ty mówisz??

Najlepszy przepis na najwyzsze wyniki w markach to:

Nie mam zamiaru bić żadnych rekordów. Puszcze sobie ze dwa razy 3DMarka03 i '05 tak dla własnej wiedzy i po to żeby zobaczyć te demka bo tak wyszło, że na starej karcie nie ruszały mi te 3DMarki.

Walić modowanie...co z tego ze masz 16p i 6v skoro rdzeń masz jesli sie nie myle standardowo na 300Mhz

To chcesz powiedzieć, że korzystniejsze jest podkręcanie rdzenia i pamięci niż odblokowanie potoków i verteksów. Przecież po odblokowaniu nadal można podkręcać rdzeń i pamięci, oczywiście już nie podkręcą się tak jak przy standardowym ustawieniu potoków i verteksów, ale przecież (tak przynajmniej wyczytałem) odblokowanie jest dużo korzystniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazir_black

przecież to nie było do ciebie spoko stary

upsss :oops: a to przepraszam bardzo, ale nie było zacytowane, a że mój post był zaraz wyżej więc myślałem, że to mnie się tyczy wypowiedź. Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazir_black - heheh to bylo do LAMY pod nickiem "anno88"

No właśnie dokładnie przeczytałem dwie ostatnie strony tego topiku i co by nie powiedzieć wyniki anno88 są "imponujące" :lol: Ja generalnie jeszcze nie jestem bardzo w temacie 6800 bo mam ją dopiero od poniedziałku, ale te wyniki anno88 są wypasione :lol: Proponuję, aby kolega anno88 napisał krok po kroku jak to zrobił to może i nam się to uda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten gościu ściemnia aż miło 490 na rdzeniu na powietrzu może i by dało radę zrobic ale trza by potęrzny radiator i trochę voltów na dokładke mi się udąło na rdzeniu 438 i to na standardowym chłodzeniu więc te karty maja potencjał tylko że LE ma rdzeń na 300 mhz to dużo z niego nie wyciśnie co zresztą widac na orbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim przystąpię do testowania mojej karty chciałbym dobrać optymalne sterowniki i tu mam problem bo trochę nie rozumiem polityki Nvidii. Jak wchodzę na oficjalną stronę Nvidii to najnowsze sterowniki jakie można pobrać ze strony to wersja 66.93, ale jak zajrzeć już na serwer ftp naszej ulubionej firmy to można tam znaleźć stery w wersji 67.xx, ale mało tego można z różnych stron pobierać nawet wersje 7x.xx i to nawet z certyfikatem whql. Chciałem się zapytać jak to jest, czy te sterowniki z serii 7x.xx też pochodzą od Nvidii, czy są jedynie wersjami beta czy może i takimi finalnymi i dlaczego nie ma ich na oficjalnej stronie Nvidii.

Z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a ja mam takie pytanie czy ktos z was NIE odblokował potoków albo vorteksow na Asusie V9999LE? Bo mam zamiar sobie taką grafe kupić w ciemno a widzę że większość osób odblokowała potkoki do 12 i vorteksy do 6. Myślicie że warto ryzykować? Róźnica w cenie między pełnym 6800 Leadteka a tym Asusem to ok.200zł...

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a ja mam takie pytanie czy ktos z was NIE odblokował potoków albo vorteksow na Asusie V9999LE? Bo mam zamiar sobie taką grafe kupić w ciemno a widzę że większość osób odblokowała potkoki do 12 i vorteksy do 6. Myślicie że warto ryzykować? Róźnica w cenie między pełnym 6800 Leadteka a tym Asusem to ok.200zł...

No ja zaryzykowałem i jak się okazało warto było. Zawsze 200 zł w kieszeni, ale co się nastresowałem od momentu zakupu do chwili dostarczenia, a jak już odpalałem program RivaTuner to cały obsrany ze strachu byłem. Mimo wszystko uważam, że szanse są spore i warto zaryzykowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się pękam mocno,a gdyby się nie udało odblokować to po podkręceniu ta karta jest lepsza od 6600GT?

I chyba właśnie Asusy się najwięcej odblokowują? (nie licząc Gainwardów,ale sa zbyt drogie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdzie mogę dostać Asusa V9999LE w pełni modowalnego? z gwarancja modowalności?

Dużo bardziej wydajna jest ta karta od radka 9800xt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim

dziś w moje łapki wpadł asus v9999le wpełni modowalny na GT, oczywiście zabrałem się za podkręcanie i testowanie narazie rdzen leci 400MHz na standartowym napięciu, pamięci 840MHz,

na grafie mam założonego zalmana vf700-cu /polecam wypaśne chłodzenie, dużo cichsze i wydajnieszje od standartowego asusa/

a na pamiatkach załączone do niego radiatorki:)

 

karta w stresie ma 44*c zaś pamięci 40*c

 

w planach mam pencil moda i tu mam pytanie do was? czy to jest bardzo ryzykowne i trudne do wykonania?

 

pozdroooo........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamięci 840MHz

Sorki, że się czepiam, ale oczywiście pamięci Ci chodzą na 420MHz.

Bardzo dobre temperaturki masz. Chyba pomyślę o tym chłodzeniu jeśli zajdzie potrzeba wymiany standardowego chłodzenia.

sterowniki ze stronki asusa 66.97

Te ze strony ASUS'a są lepsze niż te oficjalne ze strony Nvidii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..chlopaki wiecie moze jak przelaczyc obraz tak by byl wyswietlany na tv..chodzi o to ze przykladowo zanosze kompa do innego pokoju podlaczam go do tv odpowiednim kablem i wlaczam sprzet..czy w takiej sytuacji bede mial od razu obraz na tv czy trzeba cos przelaczyc w ustawieniach karty??na laptopie tak wlasnie mialem ze najpierw w zakladce ekrany trzeba bylo przestawic na tv..ale tu nie mam monitora zeby cos widziec i przestawiac..czy zatem jest mozliwosc przelaczenia jakas kombinacja przyciskow z klawy??na razie nie mam kabla pod reka zeby to sprawdzic wiec pytam na forum..

 

ps..oczywiscie mam karte v9999gt 128...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni (3) jestem baaaaaardzo szczesliwym posiadaczem ASUSA V9999LE zmodowanego na 16/6.

Testy przeprowadzone już na podkręconej do 350/850 karcie.

 

EDIT:

Sterki zmieniłem z 66.72 na 66.97 i osiagi troszeczke sie podniosly.

 

Moj konfig:

- Procesor: Intel Pentium 4 3,06GHz HT (FSB533)

- Płyta: ABIT BD7II-RAID (i845)

- RAM: Kingston 1042MB DDR 266 (2 * 512MB, timingi 2-2-2-5)

- Grafika: ASUS V9999LE GeForce 6800LE 128MB Hynix 2.2ns (zmodowana na 16/6, podkręcona do 350/850)

- Zasiłka: Be Quiet Blackline 350W

 

Wyniki 3DMarków:

3DMark 2001: 15660

3DMark 2003: 10672

3DMark 2005: 3715

 

Pytanko A:

Czemu wynik 3DMarka 2001 jest taki badziewny?

 

Pytanko B (wazniejsze):

Do ilu moge spokojnie podkrecic karte na standardowym chlodzeniu! bez zmian napiecia itp.

- Dokręciłem ją do 350/850. Na 375/875 Wywalił mi sie 3dMark 05 :)

 

Pytanko C (edit):

Jakie temperaturki dla rdzenia / pamieci traktowane sa za graniczne, w idle mam ok 50C na obu.

 

Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi i sugestie.

Edytowane przez byru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla dobrych wyników trzeba sie "poswiecać".....

po pierwsze

format(najlepiej) + reinstal systemu + odpowiednia kolejność instalacji sterów + bardzo podstawowe programy (zeby nie zasmiecac systemu)

odpowiednia konfiguracja sterownika graficznej i powino być wiele lepiej a na marginesie radze zaistalować stery 66.99 lub jakieś 71.xx

a bespieczne krecenie to wydaje misie ze dla rdzenia 360-380MHz pamieci nie wiem ale ok 750 MHz, ale najlepiej sam sprawdz - krec aż pojawią sie artefakty i potem obniz taktowanie o 20 MHz

a co 2k1 to on lubi dużżżżży transfer pamieć <> procesor wiec radze timin gi na ramach dąć do gory a pokreciś FSB :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy ktos sie spotkal z takowym zjawiskiem:

Do grafy mam przypiety (DVI) monitor Samsung 173P i obraz uzyskuje dopiero po ukazaniu sie niebieskiego ekranu w windzie, podzas gdy nie moge sie dostac do biosu bo nic nie widze:) Na analogu wszystko jest w porzasiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj puściłem 3Dmark'a03 i miałem 8656 punktów. Nie jest to najwięcej, ale system mam zaśmiecony, jak kupiłem karte to nie reinstalowałem windowsa tylko tak narazie na starym działa. Po niedzieli zrobie format i zainstaluje te stery 66.97 wtedy myśle wyciągne trochę więcej. Jak narazie jadę na standardowym taktowaniu czyli 300/350. Chcę przetestować czy po tym odblokowaniu nie będę miał artefaktów. Jeśli okaże się, że artefaktów nie będzie (po wczorajszych testach nic nie było :)) to będę sukcesywnie podnosił taktowanie zegara co 10MHz i będę cały czas sprawdzał. Aha mam zainstalowany taki program od ASUS'a Smart Doctor 4.60. Generalnie używam go do sprawdzania temp. karty, ale może polecacie jakieś inne programy? Jeśli tak to jakie. Czy w tym Smart Doctor mogę zmieniać taktowanie czy muszę zaopatrzyć się w takiś inny program.

Heja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze czyste 66.97 asusa najlepiej chodza. Tylko mam maly zal: moj egzemplarz nie idzie nawet na 385 :9 mam kastrata z NVS5 temperaturki sliczne, a powyzej 380 krzaki :(((( Chodzi mi teraz standardowo na 370 i 800 ale przy 380 byl nawet spory skok tylko malo stabilnie :( No trudno taki egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...