Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, Greg - jaki z tego moral ???. 3ba brac to co jest, chocby za 850zl  ;-).

W Kraku to ja moge sobie kupic modowalnego Asusa ale za 1000zl - takie zdzierstwo ;-(

ps.

Co pomodowales w swojej karcie Greg, ze tak ją wysoko podkrecasz ??? (chlodzenie, zmiana biosu, napiecia ???). Jakie masz pamiątki na tym Asusie ???. Pewnie 2.2 ns ? ;-)

1517406[/snapback]

pewnie nic oprocz posniesienia napiecia do 1,4V mam racje Greg?? :D :D i stery tez Ci pewnie duzo daja..ja tam modowanych nie tykam...wole miec w 100% dobry obraz, niz w 3dmarku 100 punktow wiecej..

 

ja zmienilem u siebie tylko napiecie i przesmarowalem pamiatki i GPU Arctic Silverem 5..i smiga jak podpisano :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tylko chłodzenie, nic więcej B)

Dobry egzemplarz mi sie trafił. Kumpel razem ze mną kupował takiego samego Asus'a i jemu sie kręci z NV5 do 400/890 :wink:

 

A co do obrazu, jest dobry, a na 77.72 WHQL wynik jest o jakieś 50 punktów niższy

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz karte sprawdzoną (pewnie za 800zl pójdzie) - calkiem niezly wynik (bez zadnych modow) :

: 1517535[/snapback]

Polecam.

Kupiłem od VENI ALLEGRO i 16/6 poszło bez problemu :lol:

Choć na pamiątkach 900 poszło ale są kropki na filmach i na ekranach uruchamiających gre. W 3d markach nie było żadnych artów oraz w samych grach.

 

EDIT

Zresztą możecie sprawdzić w komentarzach Tank_26 :razz:

Edytowane przez Tank_26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez u nich kupilem. I dostalem to co zamówilem (dokladnie z ich opisem). Szybko i solidnie. Po prostu wyszukują w dostawach modowalne karty i wystawiają od czasu do czasu na Allegro za troche wyzszą cene niz normalne. Rowniez polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odnosnie chlodzenia pamieci wpadlem na taki pomysl, tylko nie wiem czy to cos da i czy zadziala tak jak mysle :)

Otoz mozna sprobowac zalozyc chlodzenie na wszystkie pamieci bez zmiany chlodzenia za pomoca powiedzmy 2mm miedzianych plytek polaczonych ze soba heatpipe, powinno sie to zmiescic wtedy pod oryginalnym chlodzeniem, pytanie czy zadziala jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie wiem czy dobrze rozumiem ale jeśli połączysz tylko ze sobą kości pamięci taką rurką to raczej zrównasz ich temperaturki trza by tego heatppipa połączyć z jakimś radiatorem chyba no nie? i wtedy da rade:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do posiadaczy Asusów 6800LE.

 

Czy u Was również występuje brak zakładki z temperaturą w sterach nVidii?

A jeśli tak to ewent. można go jakoś uaktywnić- np. przez Riva Tuner?

Czyżby nVidia zarezerwowała lepsze funkcje w sterach dla droższych modeli??

 

Thx z góry!

Edytowane przez Nico26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andy71 --> oczywiscie ze jeszcze do radiatorka, moze nawet tego od grafy.. anyway wczoraj zdjalem chlodzenie zeby przesmarowac pasta jadro i niestety jest za nisko, najwyzej mozna byc wyciac otworki w bokach obudowy plastikowej ale to sie moze wiazac z utrata gwary.

 

Nico26 --> u mnie tez nie ma na V9999GT w Rivatuner i za cholere nie wiem jak uaktywnic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nico26 --> u mnie tez nie ma na V9999GT w Rivatuner i za cholere nie wiem jak uaktywnic :/

1520881[/snapback]

Mam 9999LE, oczywiscie nie ma tej zakladki, ale mi to wcale nie przeszkadza. Uzywajcie do monitorungu SpeedFana lub Everesta, programiki podaja obie temperaturki naszych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9999LE, oczywiscie nie ma tej zakladki, ale mi to wcale nie przeszkadza. Uzywajcie do monitorungu SpeedFana lub Everesta, programiki podaja obie temperaturki naszych kart.

1521210[/snapback]

everest podaje tylko na GPU :( memki juz nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpeedFan 4.24 podaje napiecia, tempki GPU, Memek , obroty wentylatora GPU, itd i ma wykresy graficzne :lol: .

Mozna puscic program, gierke, grafike itp - a potem z niej wyjsc i zobaczyc jak sie zachowywal komp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie inna sprawa..ostatnio troche sie bawilem podkrecaniem i o ile pamieci kreca sie ok (narazie max probowalem 800), to podniose taktowanie rdzenia o 10! i juz mam freezy w grach.. az mi sie wierzyc nie chce ze trafilem na tak kiepski egzemplarz i troche dziwnie to wyglada.

Co moze byc przyczyna, na defaulcie sprzet dziala ok, FW mam wlaczone, potestuje jeszcze przy wylaczonym ale watpie zeby to byla przyczyna. A moze zasilka nie wyrabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy to zasilka. U mnie napiecia są w normie a od 370 pojawiają sie drobne artefakty. Pamieci lecą nawet na 900 (wyzej nie sprawdzalem). Moze to kwestia temperatur (gorąco w budzie), a moze pasty na rdzeniu, a moze rzeczywiscie karta nie kreci sie ???. Posprawdzaj SpeedFanem napiecia, tempy - wszystko w nim widac . Pusc 3DMarki a potem popatrz na wykresiki napiec i temperatur ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystrzegajcie się 77.72 na BF2 spadki do kilku fps na ASUS V9999 LE 16/6

A co do wątku na rozciąganie się ekranu to w moim przypadku pomogło odinstalowanie SD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy też macie co jakiś czas , w 3dmarku 03 dziwne czarne poziome linie , migające podczas loading testu?

ALbo tak samo w NATURE(w samym teście) w 3dmarku 2001, co jakiś czas mi migną poziome czarne linie. Sprawdzcie u siebie, to chyba wada kart tych.

Identycznie mam na niekręconej karcie. Więc krecenie odpada.

A co najdziwniejsze: jak w sterach dam VSYNC ON to wtedy nie mam tych objawów.

Dzieki za wszelką pomoc.

 

P.S.Probowalem inne stery i to samo.

Edytowane przez sewsew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie inna sprawa..ostatnio troche sie bawilem podkrecaniem i o ile pamieci kreca sie ok (narazie max probowalem 800), to podniose taktowanie rdzenia o 10! i juz mam freezy w grach.. az mi sie wierzyc nie chce ze trafilem na tak kiepski egzemplarz i troche dziwnie to wyglada.

Co moze byc przyczyna, na defaulcie sprzet dziala ok, FW mam wlaczone, potestuje jeszcze przy wylaczonym ale watpie zeby to byla przyczyna. A moze zasilka nie wyrabia?

1523062[/snapback]

Przetestowalem z FW off i nadal kicha.. w 3dm05 wyniki nizsze niz bez o/c, w grach nie widze roznicy, jeszcze potestuje u kumpla :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy też macie co jakiś czas , w 3dmarku 03 dziwne czarne poziome linie , migające podczas loading testu?

ALbo tak samo w NATURE(w samym teście) w 3dmarku 2001, co jakiś czas mi migną poziome czarne linie. Sprawdzcie u siebie, to chyba wada kart tych.

Identycznie mam na niekręconej karcie. Więc krecenie odpada.

A co najdziwniejsze: jak w sterach dam VSYNC ON to wtedy nie mam tych objawów.

Dzieki za wszelką pomoc.

 

P.S.Probowalem inne stery i to samo.

1526980[/snapback]

Mam ASUSA V9999 LE 16 / 6

Nigdy nie widziałem czarnych pasów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

panowie mam pytanie jak tam z osiągami na 6800 LE oczywiscie odblokowanym 16/6 z podniesionym taktowaniem (powieccie mi do ilu mozna ją kręcic) dajcie wyniki jakies z markow i jak tam chodzi w grach,no bo musze sie wam pochwalic...ze dzisiaj sobie taką zamowilem....oczywiscie zamowilem wersje full mod 16/6 panowie z icomp.pl tacy mili są ze za 30 zł robią to :) ze znajda mi na 100% modowalna karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie jak tam z osiągami na 6800 LE oczywiscie odblokowanym 16/6 z podniesionym taktowaniem (powieccie mi do ilu mozna ją kręcic) dajcie wyniki jakies z markow i jak tam chodzi w grach,no bo musze sie wam pochwalic...ze dzisiaj sobie taką zamowilem....oczywiscie zamowilem wersje full mod 16/6 panowie z icomp.pl tacy mili są ze za 30 zł robią to :) ze znajda mi na 100% modowalna karte

1528364[/snapback]

 

ASUS V9999 LE 16/6 400/900 antek 2400xp

3d mark 03 10700

3d mark 05 4600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

łał to widze ze te karty bez problemu podchodza do poziomu GT a nawet go przewyzszaja. bo z tego co widzialem GT srednio 10,11 tys osiąga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaskoon dostales juz tego Asusa z icomp-u? Mozna bez obaw u nich kupowac? GenerALnie prosze o wypowiedz na temat tej firmy osoby , które mialy z nią stycznosc :)

1512640[/snapback]

Lipa, nie polecam.

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...dpost&p=1529778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaskoon polecam tego pana z Allegro veni_allegro

Kupiłem od niego Asusa za 820 pln modowalnego 16/6 Był co prawda używany <_< ale mam na niego jeszcze 2,5 roku gwarancji. Widziałem że co jakiś czas sprzedaje Asusy modowalne fabrycznie nowe z 36 m gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To białe to pasta termoprzewodząca :) UGH

Poza tym, jakie inne plamy, bo innych nie widzę??? :)

 

Czekaj, czekaj... Na tych białych paskach??? To rozmyta farba :) tylko, że nie powinno czegoś takiego być, przynajmniej u mni nie ma!! Może coś się komuś na nią z lekka żrącego wylało, załóż chłodzenie i do serwisu!!!

Pozdro

Edytowane przez brunneriusgreyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...