Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość watow

hmm tank testuj jeszcze raz umnie jest lepiej ale z kolei na garcie od od nforce 5.1 ma duzo wieksze skoki fps w gore(jak nic sie nie dzieje) i w dol(jak robi sie goraco ), a na asusowym bez side banda jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe napiszcie jakie wedlug was śa najlepsze sterowniki do 6800le\6800 itd... Ja uzywam forcewarow 71.89 najlepsze wyniki w 3d markach a w grach tez niezle...(do tego jakies najnowsze bety do nforca2 mam i chyba gdzies o 500 punktow przez te nforcy wiecej.

 

 

 

Edit: Ja mam zainstalowane 6stki dokladnie> nforce637whql z guru3d.com

Edytowane przez AssAssin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kompa w tamtą środe i pierwszego dnia zacząłem podkręcanie. Wszystko ok bez problemu, Asusy się kręcą dobrze. Trafiłem tylko na złego procka coś nie bardzo on. jeszcze tylko 3d marka sobie sprawie. Polecam GeForce 6800LE!!! aha jeszcze możecie mi polecić jakiś program do podkręcania prcoesorów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

pawlok cpu krec z biosa...

 

ja by bral Ge gdyby bylo mnie stac przeciez to jest ultra w lightowej wesji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja tam bez gadania biore LE.Zaplace 700 zl a mam wydajnosc pelnego 6800 a moze nawet i GT,w zaleznosci czy odblokuje 4 czy 8 potokow,ale wiem,ze 12 mam pewne wiec luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bez gadania biore LE.Zaplace 700 zl a mam wydajnosc pelnego 6800 a moze nawet i GT,w zaleznosci czy odblokuje 4 czy 8 potokow,ale wiem,ze 12 mam pewne wiec luz

1559265[/snapback]

Swoją drogą to dziwne. 12 potokowa karta za 673 zł, kosztów przesyłki nie ma, a oferty tylko 3 (w tym Twoja hydro2, jo?) :huh: Ciekawe czemu nie ma więcej. Okazja może się już nie powtórzyć, ale pewnie ludzie boją się że koleś ich w jajo zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2 hehe ja tez sobie kupuje tego 6800le chyba, tylko pierw musze wrocic do polski, bo poki co jestem w szwecji i pracuje. moze nawet bedzie mnie stac na 6800gt czy ultra zobaczymy, napewno kupiue sobie 1gb ramu w dualu bo 512 to juz malutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde świetna ta karta jest, dzisiaj zmieniłem zasilacz na Chieftec 400AA-101A ActPFC napiecia stabilne bez kręcenia w 3dmarku03 miałem 8000 mysle że nie jest najgorzej, w Far cry mam zamiast podłoża czasami czarne plamy nie wiem czy to cos ze sterami czy patha musze zainstalować.

Ale karta bomba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi kurde czemu ciagle mam odświerzanie w GTA SA 60hz w windowsie jest normalnei wsyzstko ustawione a w GTA na kazdej rozdziałce jest 60hz i jakos tak dziwnie chodzi(wolno:P) czy 1600 rozdziałka czy 640x480 jest jakis apth czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

hardpage albo nvtweaker czy jakos tak to sie zwalo sciagni i odblokuj zakladke od odswiezania obrazu...

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...00&page=2&pp=25 cos o latwym przerabianu asus, jezeli mnie zasponsorujecie to to sprawdze bo narazie nie mam hajusu na chlodznie i potrzebne elementy :\

Edytowane przez watow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem z DirectX. Jak raz sobie zagram w jakas gre np. GTA:SA, to zeby wlaczyc nastepna musze zresetowac kompa. Sprawdzilem ze to DX bo np. nie dzialalo mi pozniej Google Earth... Nie macie czegos takiego?

 

A wlasnie, jakie stery beda teraz najlepsze do BF2? Grafika - V9999GT/TD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem SD 4.70 i/lub EnhancedDriver 1.16??? Jak masz to wróć do 1.15 i 4.6X a problem zniknie.

Już o tym pisałem, że SD 4.70 jest zrypany bo powoduje błędy OpenGL a ED1.16 powoduje lagi w DivX'ach a czasami uniemożliwia odtwarzanie (nowa funkcja ColorEnhancement jest zrypana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez mysle ze ten SD jest zdeka nie taki. Wkurza mnie ze nie zapamietuje ustawien wiatraka tez...

 

SD mialem 4.71, zmienie na 4.68 i ED na 1.15

Edytowane przez neon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formata robilem juz i wszystko jest od nowa, , no własnie w Far cry nie moge patha zainstalowac a teraz GTA mnie denerwuje bo jest odsiwerzanie 60haz ciagle i nie mgoe za cholere zmienic. I jeszcze jedeno pytanie jak podkręcam karte i daje jakis test np 3dmarka to tak brzęczy karta co to jest? przez chwile takie cos usłyszałem i wyłaćzyłem test i skręciłem karte, w ustawieniach nvidi coś jest jak Detect Optilam frequences i ustawił mi 364 i 826 to co to jest max dopuszczalne parametry dla tego egzemplarza ??

Edytowane przez DarkB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkB, ściągnij sobie coolbits - wpis do rejestru, uaktywni ci zakładke w ustawieniach grafy wymuszania odświeżania. A co do patch'a to ja nie miałem najmniejszych problemów z jego wgraniem.

Te taktowania to raczej nie wszystko co twoja karta potrafi, trzeba samemu testować czy są arty czy nie, bo te testy w zakładce ustawień grafy są do pupy :-P

Ja z tymi testami nie doszedłem nawet z pamięciami do 900 a zobacz w podpisie ile teraz mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkB, ściągnij sobie coolbits - wpis do rejestru, uaktywni ci zakładke w ustawieniach grafy wymuszania odświeżania.

1562341[/snapback]

nie nie nie..tylko nie to :) odswiezanie poprzez stery strasznie zmniejsza wydajnosc szczegolnie w 3dmarku 2001..nawet byl topic o tym zjawisku..(ale poczekajmy..za chwile pojawi sie Thoom i bedzie sie nadal kłócił ze to nieprawda :blink: :blink: )

 

poprzez rivatuner proponuje..sam tak mam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zmianialem proca i mobo, plyta epox 9nda3j i zrobil mi sie w pewnym momencie mega lolowaty problem. otoz na asusie jest nv5, a gniazdo od sata jest zaraz przy AGP beuehha. i nawet lamiac wtyczke od sata do kata 90st grafa nie chciala wejsc ;o musialem rozlamac ta wtyczke od sata i juz sam kabel na 90 stopni nagiac. pierw sie obawialem czy to zadziala (czy hdd bedzie dobrze dzialal), no ale jest wszystko dobrze. troche nieprzemyslana konstrukcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdobylem karte graficzna ASus 6800 GT i zaczely sie moje problemy z filmami.Mianowicie po uruchomieniu kompa filmy chodza i jest ok ,ale po kilku chwilach gdy chce ponowniw uruchomic film komuter mi sie zamula , prawie zawiesza .Musze ponownie uruchomic system i sytuacja ponownie sie powtarza

Mialem wczesniej grafe ATI i nie bylo tego problemu .Sprawdzalem na roznych sterownikach i jest to samo

Moze ktos mial podobny problem i go rozwiazal ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkB, ściągnij sobie coolbits - wpis do rejestru, uaktywni ci zakładke w ustawieniach grafy wymuszania odświeżania. A co do patch'a to ja nie miałem najmniejszych problemów z jego wgraniem.

Te taktowania to raczej nie wszystko co twoja karta potrafi, trzeba samemu testować czy są arty czy nie, bo te testy w zakładce ustawień grafy są do pupy :-P

Ja z tymi testami nie doszedłem nawet z pamięciami do 900 a zobacz w podpisie ile teraz mam.

1562341[/snapback]

TO jeszcze potestuje ale czemu taki dziwnie karta brzęczy czy to cos moze sie stać bo juz nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...