Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle cenowo spadły te karty :sad: Nawet jeśli ma 12 potoków (ciekawe jak verteksy) to chyba i tak do 600zł lepszej kary nie ma. Tylko zależy czy ma gwarancje, bo zawsze lepiej z gwarancją.

 

Mam pytanie, bo czytał, ale nie jestem tego pewny, że po odblokowaniu 4potoków to SD źle pokazuje temperatur- prawda?

Bo coś mi się grzeje ta karta, wczesniej się tak nie grzała(w SD), bo jak na dotyk to jest gorąca,ale nie aż tak :) .

Niedługo mam zamiar zmienić chłodzenie i zastanawiam się:

 

ZALMAN VF 700 Cu

ZALMAN VF 700 AlCu (jest tańszy od Zeman Cu, a według jednych testów lepszy od Pentagram Cu)

PENTAGRAM FREEZONE XC-80 Cu

Widziałem różne testy i czasem Zelman wygrał, a czasem Pentagram.

ARCTIC COOLING NV Silencer nie chcem, bo słyszałe,że nie chłodzą tranzystorów i jak się podnosi napięcie to może się karta spalić po jakimś czasie. A obudowe to i tak mam otwartą ciagle.

Czy ta karta ma zabezpieczony procesor, bo coś czytałem, że przy zakładaniu Pentagram można zepsuć kartę (będę pierwszy raz zmieniał na karcie chłodzenie)

Czy da rade podczepić radiatorki-czy bedzie miejsce na nie?

A może inne chłodzenie.

Ps. Znalazłem sposób na forum jak zrobić by działała kręcona na nf3 i działa mi i mogę kręcić :D Tak gdzieś za tydzień będe zmieniał>

Edytowane przez lukasz_zn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kreci Co ma zasilacz do potokow??

Troche ma, ja miałem podobny problem, zmieniłem zasiłkę i zniknął!!

Nowe potoki, więcej do przemielenia, potrzeba więcej mocy.

Logiczne, że 12 potoków potrzebuje more power niż 8 a 16 jeszcze więcej niż 12... Biorąc pod uwage, że koleś ma codegena to i tak cud że mu 12/6 pociągnęło!

Pozdro

Edytowane przez brunneriusgreyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, karta spadla. Ostatnio widzialem LE w niemczech po 109 albo 119 ojro w sklepie - szybko sie rozeszly :). Ale koniec OT.

 

Czy NV Silencer 5 Rev.3 wejdzie na Asusa V9999LE (z podpisu)? W skepie pisza, ze niekompatybilny z Asusami i jakims Leadtekiem, ale chyba chodzi o ta nieszczesna wtyczke do zasilania. Jesli sie myle to poprawcie mnie. I co z opiniami, ze Silencer moze po jakims czasie ukatrupic karte (brak chlodzenia ukladow zasilajacych - jak kolega pisal wyzej), jesli nie mam zamiaru podnosic napiecia? Szkoda mi wywalac prawie 2 razy wiecej na Zalmana VF700... no i Silencer wyrzuca cieple powierze za bude, co uwazam za spory +.

 

ps. A ktos moze ma Silencera na MSI neo2-plat. i wie, jak rozwiazac sprawe z buczkiem na chisecie (niebieski zalman raczej na pewno sie nie zmiesci razem z silencerem)?

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rev 3 pasuje na wszystkie karty nawet 7800gt/gtx , co najwyżej wtyczka zasilająca może nie pasować ale zawsze można przerobić , jeżeli chodzi o układy zasilające to jak zapodasz nawiew na pcb z drugiej strony to ochłodzi troche wszystkie elementy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej przyjaciele :lol: doradzcie

jestem na kupnie grafiki agp

gosc mi zaoferowal 6800le 16/6 gw. 650zl,tylko jak jest z tym modowanie?!

jak mi zacznie artami sypac,najgorsze to jakies male w co 2 grze (bedzie wk*rwialo na maxa) a wydajnosc na poziomie 6800le to raczej za ta cene to shit(jak dam 8/4)

Niestety nie znajduje pieniedzy na ulicy i ten wybor jest dla mnie wazny :D

doradzcie,czy jakos to przetestowac przed kupnem?!

czy nie ma co ryzykowac....?! za 550 mozna dostac 6600 taktowane 500/1000

pzdr

Edytowane przez forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie temperatury graniczne ustawiacie w SmartDoctor w opcji SmartCooling? Chodzi mi o jakieś optymalne ustawienia pomiędzy hałasem a temperaturą karty. U mnie na Medium rozgrzewa się do 57C a na Slow do 62C. Jaką maksymalną temperaturę wytrzymuje V9999 zanim się zwiesi lub pojawią się artefakty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej przyjaciele :lol: doradzcie

jestem na kupnie grafiki agp

gosc mi zaoferowal 6800le 16/6 gw. 650zl,tylko jak jest z tym modowanie?!

jak mi zacznie artami sypac,najgorsze to jakies male w co 2 grze (bedzie wk*rwialo na maxa) a wydajnosc na poziomie 6800le to raczej za ta cene to shit(jak dam 8/4)

Niestety nie znajduje pieniedzy na ulicy i ten wybor jest dla mnie wazny :D

doradzcie,czy jakos to przetestowac przed kupnem?!

czy nie ma co ryzykowac....?! za 550 mozna dostac 6600 taktowane 500/1000

pzdr

Jesli masz mozliwosc przetestowania karty w takich gierkach jak BF2, Far Cry, D3, Q4, FEAR i bedzie wszystko ok to bierz. A jak nie zgodzi sie na testy czy cos to odpusc sobie. Ja wlasnie czekam na swoj modowalny egzemplarz bo w BF2 i HL2 sypal artami (male szare kropki to byly) a w innych grach bylo ok, w smarkach tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie temperatury graniczne ustawiacie w SmartDoctor w opcji SmartCooling? Chodzi mi o jakieś optymalne ustawienia pomiędzy hałasem a temperaturą karty. U mnie na Medium rozgrzewa się do 57C a na Slow do 62C. Jaką maksymalną temperaturę wytrzymuje V9999 zanim się zwiesi lub pojawią się artefakty?

I jaka jest dopuszczalna w czasie gier i czy SD dobrze pokazuje, jak się grafikę zmodeluje??

I czy pasują te chłodzenia do Asusa

ZALMAN VF 700 Cu

ZALMAN VF 700 AlCu

PENTAGRAM FREEZONE XC-80 Cu

i który najlepszy??

Edytowane przez lukasz_zn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam asusa v9999LE z odblokowanymi potokami na 12/6.

Mam pytanko w 03 mam 10000 w 05-4400 natomiast w 06-tylko1800.

co jest?? W biose mam advance cost tam na 256Mb.

Pozdrawiam

Wyniki jak najbardziej normalne przy 12/6. Pytanie nie powinno brzmieć tylko 1800, ale aż 1800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miła checia bym to zrobił ale karta juz lezy na półeczce wiec niebedzie mi sie chciało ja wkładac.

Wynik był na karcie takiej jak w opisie i na takich ustawieniach.

Niewiem co w tym dziwnego na wszystkich testach ludzie maja na 660GT po 1800pkt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge ci pokazac na v9999LE na 12/6 mam 2200 to moge ci pokazac a niechce mi sie wkładac gainwarda:( tylko ze na 1024*768 normalnie miałem 1800cos tam.

Ale na 6600GT 1600 miałem na ustawieniach standardowych bo dzisja dopiero kod dorwałem!!!

Edytowane przez Cin66666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...