Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

niema sterow arty beda bo potoki sa uszkodzone i nic z tym niezrobisz i tak sie ciesz ze masz 12/6 ja mialem 8/6 ale krecila sie b.dobrze teraz ja zmienilem na 16/6

1482838[/snapback]

Odblokowales na tej samej karcie czy na nowej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowales na tej samej karcie czy na nowej? :)

1482894[/snapback]

No zapewne na nowej :wink:

Co do Twojej sytuacji to ja zaczne z moim walczyć od wtorku bo narazie HDD w rozsypce i jak będzie HDD to zaczne kombinować.

A powiedz mi czy masz bardzo dużo artów przy 16/6 ?? Tzn co odpalasz ?? Bo ja np. w Marku 05 mam w sumie żadko jakiego arta ale się pojawia co jakiś czas. Ogólnie to nie w każdej grze są arty i stąd pytanie. Mam nadzieje że jak zapodam BIOS od GT i podniose napięcie to właśnie te arty ustąpią i będę mieć pełne GT bo jak do tej pory mam tak jak i Ty, czyli 12/6 :/

A jak Ci się kręci Twoja karta przy 12/6 ?? Bo ja maxymalnie wykręciłem ją na 410/880 na orginalnym chłodzonku. Jeśli masz dużo mniej to może masz jakiś gorzej kręcący się egzemplarz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapewne na nowej  :wink:

Co do Twojej sytuacji to ja zaczne z moim walczyć od wtorku bo narazie HDD w rozsypce i jak będzie HDD to zaczne kombinować.

A powiedz mi czy masz bardzo dużo artów przy 16/6 ?? Tzn co odpalasz ?? Bo ja np. w Marku 05 mam w sumie żadko jakiego arta ale się pojawia co jakiś czas. Ogólnie to nie w każdej grze są arty i stąd pytanie. Mam nadzieje że jak zapodam BIOS od GT i podniose napięcie to właśnie te arty ustąpią i będę mieć pełne GT bo jak do tej pory mam tak jak i Ty, czyli 12/6 :/

A jak Ci się kręci Twoja karta przy 12/6 ?? Bo ja maxymalnie wykręciłem ją na 410/880 na orginalnym chłodzonku. Jeśli masz dużo mniej to może masz jakiś gorzej kręcący się egzemplarz :(

1483117[/snapback]

Ja ze swoim dopiero zaczynam krecic ;]

A co do artow to pojawiaja mi sie (sic!) juz na pulpicie przy starcie windowsa!

A w grach to wszystko wyglada tragicznie ;[

Narazie wykrecilem 350/800 ale to jeszcze nie koniec :D

O ostatecznym wyniq was poniformuje ;]

 

Btw co mysliszcie O Silencerze 5 rev 1? Pasowalby na mojego asusa 6800Le?

Interesowala by mnie opinia wlasicieli wyzej wymienionych rzeczy :)

Chodzi mi glownie czy cale te chlodzenie pasuje na karte i czy wszystko super lata.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim dopiero zaczynam krecic ;]

A co do artow to pojawiaja mi sie (sic!) juz na pulpicie przy starcie windowsa!

A w grach to wszystko wyglada tragicznie ;[

Narazie wykrecilem 350/800 ale to jeszcze nie koniec :D

O ostatecznym wyniq was poniformuje ;]

 

Btw co mysliszcie O Silencerze 5 rev 1? Pasowalby na mojego asusa 6800Le?

Interesowala by mnie opinia wlasicieli wyzej wymienionych rzeczy :)

Chodzi mi glownie czy cale te chlodzenie pasuje na karte i czy wszystko super lata.

 

Pozdrawiam

1483229[/snapback]

Pierwsze co powinienes zrobic to przeczytac wszystkie watki. Otoz NV silencer bedzie pasowal na ta karte tylko po pewnych przerobkach. Jezeli arty masz w windzie to nie moze byc to wian odblokowanych potokow/werteksow, tylko masz cos nie tak z karta i zapewne i bez odblokowywania bylaby sieczka (tak mi sie przynajmniej wydaja) a w takiej sytuacji karta nadaje sie do wymiany/naprawy gwarancyjnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nu. Ja mam :D

 

Lata całkiem całkiem. :D

 

GPU 420 MEM 950

 

GPU 59 C MEM 59 C full load

 

Teraz chce sprzedac - bede grafike w wode wtykał :D

1483251[/snapback]

Hah jesli bys mi sprzedal przerobiony, ktory juz bylby gotowy do instalacji (i pasowal na mojego 6800le) to byl bym zainsteresowany tym chlodzeniem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga!

 

Swojego asuska v9999Le podkrecilem na 410/900 !

Przy 12 potokach i 6 vertexach

1483926[/snapback]

i co z tego ? napisz coś z sensem! Dla twojej informacji widziałem gościa który na powietrzu wykręcił go na 480 mhz więc twój wynik to po prostu norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wiecie, nie robilbym takiej furory gdyby nie to, ze ja sie ucze podkrecac ^_^

Wiec plz troche wyrozumialosci dla nowicujsza :)

 

Wyniki 3D Mark na sprzecie

 

PIV 3.2 GHz 1mb cache

GeForce 6800LE 12/6, 410/900 128MB

512MB Ram

WD 80 GB 7200/8MB

 

 

Zrobilem

 

3DMARK 2001: 18700

3DMARK 2003: 9036

3DMARK 2005: ~3900 (Przy wiekszoci testach FPS spadalo do 1-10 :(

 

I jak myslicie, jak se radze jak na nowicjusza? :)

 

PS: Zadnych artow niestwierdzono :]

Edytowane przez DeBeaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak pewien problem z tymi łamanymi molexami. Znajomek sobie kupił na sztyki no i klops. Okazało się że i tak jest minimalnie zagruby i nie da się docisnąć silencera. Ale możliwe jest że są też inne (cieńsze) wersje tej wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wiecie, nie robilbym takiej furory gdyby nie to, ze ja sie ucze podkrecac ^_^

Wiec plz troche wyrozumialosci dla nowicujsza :)

 

Wyniki 3D Mark na sprzecie

 

PIV 3.2 GHz 1mb cache

GeForce 6800LE 12/6, 410/900 128MB

512MB Ram

WD 80 GB 7200/8MB

Zrobilem

 

3DMARK 2001: 18700

3DMARK 2003: 9036

3DMARK 2005: ~3900 (Przy wiekszoci testach FPS spadalo do 1-10 :(

 

I jak myslicie, jak se radze jak na nowicjusza? :)

 

PS: Zadnych artow niestwierdzono :]

1484190[/snapback]

Rewelacyjne wyniki to to nie są :/ Szczególnie jak patrzeć na taktowanie które zarzuciłeś. Ja w na skręconym na 370/860 (GPU/RAM) to mam w Marku03 10000 z duuużym hakiem a w Marku 05 mam ok. 4150 a rekordzik w 05 to jak narazie 4600 na 410/880.

Marka 01 nie sprawdzałem. Jutro lub po jutrze będę testować marka 03 także zapodam wyniki :)

Edytowane przez daro200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na dodatek rdzen dalej nie chce sie krecic :(

1485050[/snapback]

Troszke za dużo chyba byś chciał. I tak jest już nieźle skręcony Twój GeForce. A co masz w nim zmienionego (tzn BIOS w końcu podmieniłeś) i czy sprawdzasz temperaturki, jeśli tak to podaj jakie masz po 3D Markach lub innym katowaniu. Co do Twojego ASUSa to na serio jest ok. Powiedz jaką masz zasiłkę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim dopiero zaczynam krecic ;]

A co do artow to pojawiaja mi sie (sic!) juz na pulpicie przy starcie windowsa!

A w grach to wszystko wyglada tragicznie ;[

 

1483229[/snapback]

 

witam.u mnie tez pojawiaja sie arty juz na pulpicie,ale tylko przy probach odblokowania dodatkowych potokow.wyglada to roznie,albo znikaja ikonki,albo pojawiaja sie biale paski.moj asus v9999le niestety chodzi tylko na 8p 6v :( po zabawach z olowkiem mam vcore 1.35 i karta jest stabilna przy 425 / 860 . wynik w 3dmark 2005 to 3661.

 

rdzen mozna wkrecac wyzej,ale z powodu niedowoltowania automatycznie obniza taktowanie.w moim przypadku zmiana biosu na 6800gt nie przyniosla wzrostu wydajnosci.niby odczyt napiecia sie zmienia,ale nie wplywa to na oc.

 

postaram sie olowkiem podniesc napiecie jeszcze wyzej,ale juz raz przesadzilem i karta nie wstawala,wiec mam stracha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sprawdzi po katowaniu to nic to nie da bo tem. spada w pare sek. Musi uzyc rivaTuner z zapisem temp. podczas calego testu

1485255[/snapback]

No wiadomo że o to chodziło :wink:

DeBeaT jak możesz to napisz jaki masz zasilacz, bo te karty lubią mieć porządny prądzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz mam 400W

Takze przy flashowaniu biosu i zmianie napiecia na 1,5V (bios od GT)

nadal przy 16/6 pojawiaja sie arty :(

A co do temperatur to jeszcze nie sprawdzalem, ale w najblizszym czasie napisze ;)

 

btw wyniki podalem gdzies kilka postow wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.u mnie tez pojawiaja sie arty juz na pulpicie,ale tylko przy probach odblokowania dodatkowych potokow.wyglada to roznie,albo znikaja ikonki,albo pojawiaja sie biale paski.moj asus v9999le niestety chodzi tylko na 8p 6v :( po zabawach z olowkiem mam vcore 1.35 i karta jest stabilna przy 425 / 860 . wynik w 3dmark 2005 to 3661.

 

rdzen mozna wkrecac wyzej,ale z powodu niedowoltowania automatycznie obniza taktowanie.w moim przypadku zmiana biosu na 6800gt nie przyniosla wzrostu wydajnosci.niby odczyt napiecia sie zmienia,ale nie wplywa to na oc.

 

postaram sie olowkiem podniesc napiecie jeszcze wyzej,ale juz raz przesadzilem i karta nie wstawala,wiec mam stracha :)

1485292[/snapback]

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...4entry1478434

Na tej stronie masz napisane jak poradzic sobie ze spadkiem wydajnosci, ale uwazaj i nie baw sie jesli masz zasilke slabej firmy bo calego kompa mozesz spalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wiecie, nie robilbym takiej furory gdyby nie to, ze ja sie ucze podkrecac ^_^

Wiec plz troche wyrozumialosci dla nowicujsza :)

 

Wyniki 3D Mark na sprzecie

 

PIV 3.2 GHz 1mb cache

GeForce 6800LE 12/6, 410/900 128MB

512MB Ram

WD 80 GB 7200/8MB

Zrobilem

 

3DMARK 2001: 18700

3DMARK 2003: 9036

3DMARK 2005: ~3900 (Przy wiekszoci testach FPS spadalo do 1-10 :(

 

I jak myslicie, jak se radze jak na nowicjusza? :)

 

PS: Zadnych artow niestwierdzono :]

1484190[/snapback]

Ja na GeForce 6800LE 12/6, 400/880 mam odpowiednio

 

3DMARK 2003: 10570

3DMARK 2005: 4516

 

Zważając na fakt, że masz grafę bardziej wykręconą jak ja, Twoje wyniki są słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na lika ktorego Ci podalem.Moze spadac Ci wydajnosc z powodu temperatury i wtedy pomaga taka operacja. Ja tak mialem jak sie przesiadlem z LE na prawdziwego GT gdzie temp. Jest z miejsca na normalnym chlodzeniu 60+ i zmniejszala sie wydajnosc a ja sie zastanawialem dlaczego takie wyniki. Nawet myslalem ze moze z moim Tanganem 480W cos nie tak, a chodzilo o temperature. Ale pamietaj o zasilaczu.Musi byc dobrej firy, bo inaczej przy odrobinie szczescia padnie zasilacz, a jak bedziesz mial pecha to uwedzisz caly komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na GeForce 6800LE 12/6, 400/880 mam odpowiednio

 

1485571[/snapback]

Witam wszystkich,

może to kogoś zaciekawi: ASUS 9999GE bardzo wdzięczna karta, w połączeniu z LCD 17cali pozwala na gierczenie na max ustawieniach we wszystko!

na potrzeby testów została trochę podciągnieta RT i oto co wyszło:

PIV 3,0@3,4

asus 9999GE 350/1000@420/1150 ,12/5@16/6

3DMARK 2003: 12865

3DMARK 2005: 5310

 

normalnie jest podkręcona doktorem do 350/1000@410/1150 ,12/5

w zupełnosci wystarcza :D i fabryczny wiatrak zachowuje umiarkowaną ciszę!

 

pozdrawiam asusofanów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...