Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

może to kogoś zaciekawi: ASUS 9999GE bardzo wdzięczna karta, w połączeniu z LCD 17cali pozwala na gierczenie na max ustawieniach we wszystko!

na potrzeby testów została trochę podciągnieta RT i oto co wyszło:

PIV 3,0@3,4

asus 9999GE 350/1000@420/1150 ,12/5@16/6

3DMARK 2003: 12865

3DMARK 2005: 5310

 

normalnie jest podkręcona doktorem do 350/1000@410/1150 ,12/5

w zupełnosci wystarcza :D  i fabryczny wiatrak zachowuje umiarkowaną ciszę! 

 

pozdrawiam asusofanów

1486389[/snapback]

 

Ja na GeForce 6800LE 24/12, 900/2000 mam odpowiednio

 

3DMARK 2003: 30570

3DMARK 2005: 15516

 

:lol:

 

Podaj link do ORBa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos bylby zainteresowany - to mam silencera nv 5 rev. 1 do sprzedania. Moge dorzucic remic connectora topowera z wtyczką dostosowana do asuskow (wygieta pod katem prostym). :D

 

Jak cos to PM mnie

 

Po prostu bede grafe wodował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już SD 4.70 i EnhDrv 1.16???

Ten Nowy EnhDrv przy odpalaniu filmików pokazuje w górnym prawym rogu znaczek ASUS Video Enhacer czy coś w tym stylu => który znika tak jak znaczek DIVX'a => ciekawe w jakim celu to zrobili...

SD ma nowe Ikonki ustawień oraz powiększone rozmiary zakładki z ustawieniami wiatraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak do ORB'a nie trzeba mieć full ver. ale żeby zrobić samą grafe bez. CPU to już trzeba mieć full (ale tylko legal bo inaczej kicha)

 

A to moje osiągnięcie na Asus'ie 6800LE B)

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=917693

 

Troche za nisko ponieważ test był z procem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak do ORB'a nie trzeba mieć full ver. ale żeby zrobić samą grafe bez. CPU to już trzeba mieć full (ale tylko legal bo inaczej kicha)

 

A to moje osiągnięcie na Asus'ie 6800LE  B)

 

1488762[/snapback]

heh..a co za problem po tescie grafy wcisnac ESC?? :blink: :blink: :blink: po Canyonie jak sie zaczynaja testy proska to wciskasz ESC i maasz wynik!! nie w wyskakujacym okienku a troszke z boku, no ale wynik jest :) wiec po co sie męczyć??

 

a co do wyniku..ladny ladny..ale jeszcze ci do mnie brakuje 100 punktow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za sens dawac wyniki bez proca jak wiekszosc ludzi podaje wlasnie z nim?

1489135[/snapback]

a co za sens?? a taki ze wyniki procka nie wplywaja na ogolny wynik 3dmarka...a po co tracic na kazdym usatwieniu kolejne 5 minut zycia na test procka?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbę,moze wysłac mi ktos "asus enhanced driver 1.16"na maila,albo gg.Niemogę francy zassac z zadnego servera asusa.Z SD 4.70 było to samo ale nagle zaskoczył,niewiem o co chodzi! ->jedrek71@o2.pl dzięki

Edytowane przez Jedrek71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na GeForce 6800LE 24/12, 900/2000 mam odpowiednio

 

3DMARK 2003: 30570

3DMARK 2005: 15516

 

:lol:

 

Podaj link do ORBa

1486607[/snapback]

Proszę bardzo:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4030709

specjalnie powtórzyłem test i wyszedł wynik: 12949 3DMarks :blink:

 

Witam,

ASUS 9999GE bardzo wdzięczna karta, w połączeniu z LCD 17cali pozwala na gierczenie na max ustawieniach we wszystko!

na potrzeby testów została trochę podciągnieta RT i oto co wyszło:

PIV 3,0@3,4

asus 9999GE 350/1000@420/1150 ,12/5@16/6

3DMARK 2003: 12865

3DMARK 2005: 5310

 

normalnie jest podkręcona doktorem do 350/1000@410/1150 ,12/5

w zupełnosci wystarcza i fabryczny wiatrak zachowuje umiarkowaną ciszę!

 

pozdrawiam asusofanów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ cyganos

 

 

Bo w każdej instrukcji podają żeby przez molexa i jeśli z +12V to na ustawieniach NORMAL a jeśli z +5V to na ustawieniach SILENT. Dlatego się pytam, bo opisali szereg przypadkó montowania na różnych kartach a w ogóle nie wzięli pod uwagę podpięcia wtyczki w MoBo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada z glosnoscia chlodzenia na 6800 ASUSa? Czy jesli zwolni sie obroty standardowego coolera, to bedzie on chlodzil i cicho i wydajnie 6800LE? Na benchmarku podaja, ze 30% w smart doctorze = silencer :0. Szczerze mowiac nie chce mi sie w to wierzyc, dlatego prosze Was o opinie. Chcialbym sie takze dowiedziec na ile klopotliwa jset ewentualna instalacja silencera lub zalmana :c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego. Na LE będzie działał spoko cicho na przykręconych ustawieniach. Na GT@Ultra+ już się nie bardzo sprawdza...

Jeżeli chodzi o Silencera, to gdzieś tu lub w temacie o wszystkich 6800 opisał ktoś jakoś kika stron wcześniej. Trzeba molexy ciąć i zmieniać na łamane i tyle. Byle te łamane były mocno płaskie i cienkie, bo inaczej dalej zahacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie chlopaki. Tak pytam, bo rozgladam sie ostatnio za jakas cicha, niedroga i wydajna grafika. Myslalem nad r9800 pro z ice q, ale w zasadzie w podobnej cenie jest 6800LE, ktory jest nieco wydajniejszy. No i pojawia sie tez perspektywa odblokowania potokow, choc pewnie musialbym zmieniac chlodzenie. Czy karta duzo mocniej sie grzeje, jesli bylaby @12 potokow?

 

R.i.P, mnie sie tylko zdaje, czy w momencie instalacji silencera straciles gwarancje :D?

Edytowane przez Phantom_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stracil jezeli mu sie spieprzy karta to musi tylko jakimis glutami ktore wygladaj jak asusowe przesmarowac rdzen zalozyc chlodzenie i wyczyscic pamiatki tak namarginesie to nie wiem czy on zrobul tego moda z molexem wkoncu :)

Edytowane przez watow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staralem sie tak dzialac by nie bylo widac ze cooler defaultowy byl zdejmowany.

 

tak namarginesie to nie wiem czy on zrobul tego moda z molexem wkoncu :)

1490387[/snapback]

no jak to nie wiesz czy zrobilem moda, przeciez napisalem wszyskto i zdjecia nawet zapodalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym molexem to trzeba zrobić tak:

-kupić przedłóżenie lub rozgałęzienie do molexa za ok5zł

-wyjąć z jednej wtyczki wszystkie 4 bolce

-zciąć zaznaczoną przezemnie część plastiku( na wtyczce to jest tak mniejwięcej na wysokości jej zgróbienia)

-włożyć bolce( tylko w odpowiedniej kolejnośći)

-pozaginać je pod kątem prostym przy samym plastiku

-no i najlepiej kazdy z drucików zaizolować oddzielnie(tak dla bezpieczeństwa)

 

Ja zrobiłem tak jak napisałem i silencer wchodzi idealnie. Tylko polecam go jeszcze przed zalożeniem wypolerować a w szczególności w miejscu styku z rdzeniem. No i gitara :lol:

post-17905-1118577340.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do was:

Czy jak robiliście pencilmoda to też wam sie ta karta tak niemiłosiernie grzała w miejcu tych tranzystorów? Ja mam napięcie podniesione z 1,36V na 1,5V.

Na wszelki wypadek umieściłem w budzie wentylator nawiewający na na tą stronę karty, bo jak go nie było to normalnie sie sparzyłem dotykając tam płytki pcb. <_<

Ale mimo to jest stabilnie wczasie kilku godzin grania

Edytowane przez jarek_pr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NOWY SD jest spiep...ny. Mówię o wersji 4.70. Kiedy się nią pobawimy, to gierki korzystające z OpenGL tj. DOOM3, Jedi Knight, KotOR itd itp wywalają się na starcie jako Błąd OpenGL a SD po wyłączeniu nie da się już odpalić mówiąc => DLL Load Fail czy coś w tym stylu. Ponad to jeszcze funkcja AUTO dla wiatraka czasem świruje i na początku wiatrak się wyciszy (zwolni) a po kilku sekundach mamy 100% (3700obrotów) => Sprawdzałem przez 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...