Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

No J-A-J-O szpecu :lol: miałeś racje ze sterami ...a wyniki są naprawde spox 71.24 to na maxa napakowane stery :!: :!: :!: Przyrost mocy jest potężny w stosunku do do całej reszty B)

 

3dmark03 - 8954 (66.81)

3dmark05 - 3004

 

3dmark03 - 9430 (71.24)

3dmark05 - 4084 :!:

 

zaznaczam że testy były na 2 miesięcznym systemie,bez ustawiania systemu pod 3Dmarka,na niekręconej karcie i odkręconym procku Burton 2500 :!:

 

Już się pale do pencil moda tylko chłodzenie musze zamówić a narazie z kasą cienko....wykosztowałem się na karte :mur: ale tylko jak sie odkuje to myśle nad tym co OLAF_SKARPA :twisted:

 

THX za podpowiedż i pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie? Zastanawiam się nad zakupem właśnie cytowanego często Asusa V9999GT 128MB i chciałbym wiedzieć jak na tym pomykają giery? Czy w HL2 i FarCry da sie pograć w super płynnie 1024*768 AA*4 i Aniso*16? Dodam, że planuje dokupić RAM do 1G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ,gdzieś rozwiązał w końcu problem odtwarzania filmow  na sterach z serii 70..    .??? U mnie czarny ekran i tylko napisy.W WMP9@10 jest ok

1209466[/snapback]

stery 71.24 są wypasione na maxa !!! Idealne do 3Dmarka05 ale z grami miałem problemy np. HL2 mi w niektórych miejscach przycinał nawet na 5s :!:

Jeśli chodzi o filmy to ALLplayer też zawodzi na 71.24 tzn... leci głos,napisy a ekran czorny :mur: Też pojęcia nie mam czemu się takie akcje dzieją... na 66.93 wszystko wróciło do normy B)

 

Do OLAF_SKARPA Na jakich jedziesz sterach jak grasz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc panowie...

Narazie bawie sie na tych nowych sterach...71.24 i powiem o nich tak....

--filmy:... Prawdą jest ze vplayer i inne gadzety nie odtwarzają filmów , ale za to mv2player radzi sobie z tym bez problemów, co do plików mov musicie miec najnowszą wersje quicktime :)

--jakość filmów jest o niebo lepsza niz na sterach 66.81

--co do gier to narazie nie zauwarzylem róznicy, wydaje mi sie ze nfsug2 troszeczke lipniej chodzi i w 3dmarku2005 w 3 tescie jest jakiś dziwny skok w animacji...

--3dmarki przyspieszyly to fakt :D

 

Są odrobine niedociągnięte te stery, mam nadzieje ze niedługo pojawią sie poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLAF_SKARPA ten mv2player bardzo mi się spodobał, ma o wiele więcej opcji niż allplayer, czy vplayer. Dobre jest to że można w nim ustawić ostrość obrazu, postprocessing itd. No a największą zaletą jest oczywiście działanie na 71.24 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Dowiedzialem sie dzisiaj ze stery 71.24 dziwnie dzialają ze starszymi grami, jesli mozecie to potwierdzciei wogóle napiszcie jakieś spostrzezenia...

-Sprawdzilem jeszcze sterowniki 66.93 ale sa wolniejsze odrobinke od 66.81...

-Narazie bezproblemowe stery to 66.81. Jest tylko 1 dziwna zecz w nich. Mianowicie w 3 tescie w 2003 jak sie pokazuje mordeczka pięknej dziewczyny :P

to wygląda ona smiesznie, tak jakby była cała z latexu <lol2>

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że wrzuciłeś nasz dzisiejszy temat...starszych gier i 71.24 Musze przyznać że troche jeszcze to badałem bo nie miałem za dużo czasu ale widoczna różnica jest na Americas Army :lol: to stara gierka i kiepsko gada na tych sterach ...NFSU2 na 71.24 jest już ok ale HL2 sie wicha nawet na 5s ..co pewien czas ..raz na 5 minut i nie wiem czemu ...obadaj to :mur: mv2player RULE :!: jest naprawde niezły :D

Może dziś sprawdze najnowsze stery ASUSA i zobaczymy jaka jest różnica w grach bo w 3dmarkach 71.24 są nie do wyje...nia :mrgreen:

 

pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje nowe wyniki w benchmarkach :)

3dm01: 23223 klik

3dm03: 11649 Dołączona grafika

na razie tyle karta ustawiona 410@930 o dziwo po poprzednim dowoltowaniu rdzeń kręci się na standardowym vcore na 410 poprzednio tylko 400 :)

J-A-J-O próbow3ałeś coś jeszcze z napięciem zrobić mi powyżej 420 nie chce pójść mimo że dawałem nawet 1.7 v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przesiadłem sie na sterowniki ze stronki ASUS-a, czyli 66.97. Mam zamiar narazie przynich zostać bo są lepsze od 66.81. Rezygnuje z 71.24 jak narazie...

Wyniki na karcie 350/700 bezpieczne @ 385/830

3dmark 2001 - 17,573

3dmark 2003 - 10,632

3dmark 2005 - 4,228

 

Zrobie pecnila i zaloze radiatorki na pamieci to bedzie jeszcze lepiej, narazie nie tyram karty :)

...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa bezpieczne temperatury dla tej karty?? A ty JAJO zmieniales fizycznie cos w tej karcie??

1207879[/snapback]

Hmm, pencilmod, zmiana chłodzenia na Tt P4 Dragon, założenie radiatorów na pamięci i jeden z kondensatorów - to chyba wszystkie "fizyczne" zmiany. Potoki odblokowane programowo.

 

J-A-J-O próbow3ałeś coś jeszcze z napięciem zrobić mi powyżej 420 nie chce pójść mimo że dawałem nawet 1.7 v

1210916[/snapback]

U mnie też zwiększenie napięcia powyżej 1,56 (najwięcej dałem 1,75) nic nie dało, ten pencil mod jest chyba na VREF, bo po jego zastosowaniu wzrósł mi potencjał o/c zarówno dla rdzenia jak i dla pamięci.

 

cyganos king

dopal bardziej na rdzeń a pamięci nieco popuść.Miałem 12500  na nastawach 435/850.W pewnym momencie(OC) niedowoltowane pamiątki obniżają wydajność. :wink:

1211272[/snapback]

Tu nie chodzi o niedovoltowanie, tylko o zabezpieczenie przed przetakowaniem. Można je wyłączyć w rivatunerze w poweruser, zakładka NVIDIA\Overclocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak oceniacie bardziej opłaca mi sie kupic 9999gt (128mega) czy 6800 Leadtek Winfast A400 128MB i co myslicie o tej opini :

 

Firma Asus uzyla pamieci GDDR zamiast GDDR 3 tak jak reszta producentow, do tego uzyla jej ZA MALO bo tylko 128, wprawdzie po czasie sie zreflektowali i dodali jeszcze 128... Tylko ze... v9999gt jest wydajnosciowo porownywalna z... Radkiem 9800... Moim zdaniem jest to NAJGORSZY zakup jakiego mozesz w tej chwili dokonac.

 

Dodam jeszcze ze karta bedzie w kompie : amd 64 3000+ 1gb ramu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...