Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

 

 

pYTANIE DOTYCZY ASUSA 6800 LE... CHCE WLASNIE GO NABYC W NASTEPNYM TYGODNIU I SZUKAM PORADY: W JAKI SPOSÓB I SZYBKO W SKLEPIE SPRAWDZIĆ CZY SIE WSZYSTKO W NIM ODBLOKOWUJE?

 

Z GORY DZIEKI I CZEKAM NA SZYBKA PORADE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Ja swojego Asusa 6800LE kupiłem 2 dni temu u Veni Allegro za 768 zł z tym że kupiłem model gdzie można odblokować 4 potoki i 2 werteks-y.Mam teraz 12p 6v. Dodatkowo podkręciłem ją i mam zegary ustawione w konfiguracji 380/800. Mi to w zupełności wystarczy. Wiem że sprzedają również identyczne karty z możliwościa odblokowania większej ilości potoków trzeba tylko trochę więcej zapłacić. Polecam ich ponieważ zostałem potraktowany jak klient a nie jak upierfdliwy człowiek który nie wie czego chce. Przy odblokowywaniu potoków dzięki gg poprowadzili mnie panowie za tzw rączkę (nigdy wcześniej nie używałem Riva Tuner)Nie wiem jak u innych ale na kartę mam 36 mieś pisemnej gwarancji.

W 3dMarku03 osiągnąłem na obecnych ustawieniach 9550 a w 05 3600. Dla mnie to i tak nieźle.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

WITAM WSZYSTKICH

pYTANIE DOTYCZY ASUSA 6800 LE... CHCE WLASNIE GO NABYC W NASTEPNYM TYGODNIU I SZUKAM PORADY: W JAKI SPOSÓB I SZYBKO W SKLEPIE SPRAWDZIĆ CZY SIE WSZYSTKO W NIM ODBLOKOWUJE?

 

Z GORY DZIEKI I CZEKAM NA SZYBKA PORADE :)

1549894[/snapback]

czy tak trudno poczytac kilka stron wczesniej gdzie mozna kupic leniuch :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

witam mam takie pytanie mając GF 6800LE oczywiscie wersje full mod 16/6 i podkreconą dajmy na to 400/850 (przykładowo) czy bedzie on wydajnosciowo normalnego GF 6800 GT? 3dMarkami wiem ze tak....poniewaz osiąga wyniki wieksze nawet niz 6800 GT nieraz bliskie Ultra ;) ale ogolnie czy mozna np. być dumnym posiadaczem 6800LE @ GT czy poprostu jednak to LE i do GT brakuje troszke...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie mając GF 6800LE oczywiscie wersje full mod 16/6 i podkreconą dajmy na to 400/850 (przykładowo) czy bedzie on wydajnosciowo normalnego GF 6800 GT? 3dMarkami wiem ze tak....poniewaz osiąga wyniki wieksze nawet niz 6800 GT nieraz bliskie Ultra ;) ale ogolnie czy mozna np. być dumnym posiadaczem 6800LE @ GT czy poprostu jednak to LE i do GT brakuje troszke...?

1550511[/snapback]

IMHO GT pod względem wydajności może się tylko różnić timingami pamięci. Tam są lepsze, o krótszym czasie dostępu. Ale to pewnie marginalną różnicę robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poli x=>Gt ma pamięci DDR3 o czasie dostępu 2.2 lub 2.0 a nawet 1.6 ns,więc na dzieńdobry mają taktowanie 1000mhz a po oc nawet 1200 do 1250mhz.Pozatym jak juz wiesz zazwyczaj jest to 256mb.Wszystkie karty 16/6 i pamięciami DDR są poniżej specyfikacji NVidi.Ale taka niepełna GT ma sęs istnienia.

Edytowane przez Jedrek71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapodałem chłodzonko "home made"" czyli zbędny radiatror Alu + Wiatrak Arctic Pro Fan TC (~1600obr/min) i jest pełna cisza, temperaturki podobne do stockowych czyli do 58*C w stresie i 48 w idle. Radiator jest orginalnie pod wiatrak 70mm ale zamocowałem osiemdziesiątke, głównym celem jest cisza. Karta niestety się słabo kręci - nowe modele chyba tak mają, poprzednia karta (ten sam model) padła z powodu złego montażu chłodzenia. Mam nadzieje że teraz będzie działało jak należy, wkrótce zapodam fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś za tanio

1551894[/snapback]

I pewnie węszysz spisek, ew. tzw. "wałek"? Nie wydaje mi się, sądzę że ten Sprzedajcy jest uczciwy...looknij na jego komentarze: zero negatywów, a z tego co widzę już sprzęt sprzedawał i wszyscy kupujący są zadowoleni...a że sprzedaje tanio - chwała jemu, przynajmniej nie zdziera, jak niektóre polskie sklepy i daje gwarancję działania przynajmniej 12 potoków...co prawda jego uczciwość w tej materii się dopiero potwierdzi...ale sam zamierzam kupić u niego kartę, więc jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska Asusik modowalny 16p/6v z gwarancją prosto ze sklepu za 799 i to od ręki bez czekania, maja odłozone takie karty na stanie w sklepie http://www.quatron.pl już zamówiłem dzisiaj i karta do mnie jedzie jutro juz może będe testował. W Icomp'ie troszke za długo kazali mic zekać(2tygodnie w sumie juz prawie 3) i to za 820 zł a tu jest za 799 opłaca sie. I teraz mam pytanie jako przysżły posiadacz tej karty, jakie stery zgrać i czy smarthDoctor działa na najnowyszych, chodzi mi głównie o to automatyczne sterowanie obrotów wiatraczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Ludziska Asusik modowalny 16p/6v z gwarancją prosto ze sklepu za 799 i to od ręki bez czekania, maja odłozone takie karty na stanie w sklepie 1553382[/snapback]

a gdzie tam pisze o gwarancji modowalności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich i dzwoniłem, rozmawiałemz gosciem bo na allegro są za 699 ale 100 wiecej i ejst modowalna bo ileś tam egzemplarzy testowali i maja na magazynie te które chodza na odblokowanych potokach i vertexach a w sumie jeśli byc takim podejrzyliwym to każdy moze powiedzieć że działa odblokowana a wysle bubla no niestey. Ale wydaje mi sie że spoko.

To jakie stery ludzie zgrać najlepiej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to zwykła karta bez gw na 16p albo nawet na 12p. Więc to żadna rewelacja.

BTW bardzo wyczerpujący opis dali  :)

1553410[/snapback]

Jesli kolega z nimi rozmawial / mejlowal w sprawie gwary na 16/6 to wszystko jest OK, sam kupilem mojego 16/6 u nich w marcu i nawet przy mnie testowany byl 3dmarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja wlasnie sie napalilem na ta karte od samego poczatq i bede napewno wciagal tylko i wylacznie u tego goscia za 673.Jak dla mnie - spadl mi z nieba i chwala mu za to.Jesli odblokuje 8 potokow i 2 vertexy zaden tam q4 mi nie podskoczy bo do jego premiery zmienie tez proca i dokupie 512 ram a nawet i bez tego mysle,ze ta karta w pelni wystarcza a jak nie odblokuje 8 to mam 4 potoki wiec wydajnosciowoo jak pelny GF6800 wiec oby wiecej takich ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was czy kazy geforce 6600 gt PCIE potrzebuje dodatkowego zasilania. Bo jak patrze na obrazki w sklepie komputronik to widać tam,że cześć ma dodatkowe gniazdo na zasilanie a czesc nie.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jade już na Asusie:) Poinstalowałem stery i smarthdocotra ale ze stroniki bodajrze 4,71 wersje i teraz spróbuje z tymi potokami , trzymajcie kciuki mam andzieje ze mnie nei oszukali:)

A jeszcze mam pytanie bo jak tylko poinstlaowąłem smartdocotra i stery taki dziwny dzwiek byl takei tykanie co jakiś czas teraz tego nie ma już gdzieś coś o tymc zytałem co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak karta działa na 16p/6v czyli nie oszukali mnie w sklepie 3dmarku05 miałem 3519 bez kręcenia bez zmiany niczego po zainstalowaniu marka nic nie zamieniałem 1024/768 rozdziałka i nic wiecej, karta nie kręcona, ale moze na innych sterach będzie inaczej i nie robiłem formata a poprzednio miałem Radka karte może to mież znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale aż taka będzie różnica? bo kurcze troche mi sie nei chce tegow szystkiego od nowa instalować i pytanie jakich najlepiej sterów urzywać? bo testowałem 77.72 i 71.89 i w sumie takie same wyniki na jednym 3519 a na drugich 3517 i kartana ustawieniach 300/700 no nie wiem, zaisntlauje farcry i zobacze jak to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...