Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

WItam spowrotem !! Wrocilem do 6800LE po posiadaniu R9700PRO i 5900XT...w ciemno kupowalem 9999LE i mam dzialajace w 100% 16 potoków i 5 vertexów (1 uszkodzony) a dałem 649zł i do tego 2 lata gwarancji sklepowj =) Kurcze jestem szczęśliwy =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zakładał już radiatorki na pamieci? macie jakieś fotki? bo ja teraz wyjme karte i załoze ale musze pomyśleć co z tymi dwoma kościami co są pod radiatorek od proca może zeszlifuje żeby był niższy i wejdzie jak cosodezwe sie jak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupic ktoras z tych kart moge miec pelnego gt za 1200 lub le za 639 jak jest roznica w pamiecicach 128 lub 256 gdzie odczuje ta roznice teraz mam ati 9700(pro) niby jest ok ale juz chcialbym cos uleprzyc ktora sie bardziej placa gt pelnego czy le i prubowac modowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawlok cpu krec z biosa...

 

No tak tylko ja mam płyte główną Asusa i nie wiem gdzie to może być :( Brakowało mi kasy i mam troche słabą płyte. :mur: A do tego coś mi się z kartą stało i np. Painkiller nie działa nawet na normalnych ustawieniach. Dlatego teraz nie mam 16\6 tylko 12\6 i 340\750 :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi doradzic gdzie kupic najtaniej karte asusa 6800le i najlepiej modowalnego (albo najwieksze prawdopodobienstwo)

Z góry dzięki

Pozdrawiam

1565638[/snapback]

www.quatron.pl

Zadzwoń i sie zapytaj czy teraz maja na magazynie, i przy zamówieni w uwagach napisz że chcesz modowalną ja zapłąciłem 799 a teraz chyba jest za 749, 16 potoków 6vertexów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są Revolteki RS006. OCZ robi podobne ale typowo na BGA więc więcej zachodu w montowaniu.

 

Temp. GRAM 46Idle 62Stress przy 1200MHz bez dodatkowego nawiewu.

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty modujesz a sprzedawca najwyżej może wiedzieć, że karta da się zmodować (czyli że są przetestowane).

Ty w RivaTuner odblokowyjesz Potoki i Vertexy i albo Ci działa pięknie albo nie.

Dodatkowe potoki znacznie zwiększają wydajność karty.

 

A głównie chodzi o to, że podczas produkcji powstają różne chipy.

Z wielkiego wafla wycinane są GPU a następnie idą na testy. Prawie połowa idzie do kosza a reszta jest bardziej lub mniej idealna.

Dalej sprawdzają GPU i segregują wg Dobrych Potoków i Vertexów, a następnie produkują karty. Jeśli jednak wyprodukowali więcej Sprawnych GPU (tzn z wszystkimi Potokami i Vertexami sprawnymi) to i tak pakują je do wersji LE i blokują im potoki i vertexy (bo LE tak ma i już). A robią to po to, gdyż muszą wyprodukować konkretną ilość danych modeli kart.

Dlatego można trafić na karty którym można odblokować wszystkie potoki i na takie pół-na-pół oraz na zupełne 0 pod względem modowalności.

To samo dotyczy Procesorów zwykłych.

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde takiego ładnego wyczerpujacego opisu o modowalnych kartach nie widział:)

A teraz z innej paki bo już coraz bardziej mnie ta karta wkurza, dołożyłem jeszcze 512 ramu karta @ na 360/780 i w GTA SA wszystko na min distance AA 16 bit now szyskto na min. I ta gierka nie chodzi płynnie na takich ustawieniach stery mam 71.89 weźcie mi coś doradzcie bo juz ręce opadaja kurde tyle kaasy a tu gierka mi chodiz do [gluteus maximus]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde juz nie wiem może płyte sobie zmienie na Abita NF7 ale jaką bo widze że sa rózne jakieś S, S2 M No ale narazie musze dojsć czemut ak giera mi sąłbo chodiz no kurde jak moge sprawdzić ile mam klatek w GTA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci tylko o odświerzanie to większość monitorów podaje to w OSD (albo podaje czestotliwość pracy, co przy znanej rozdzielczości pozwala sobie wyliczyć odświerzanie). Jeśli chcesz znać FPS to chyba najlepiej użyć Frapsa.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większ taktowanie ma 6600GT, ale ona ma tylko 128bitową pamięć i 8potoków. Jednakże 6800le ma min.8potoków (reszte mozna odblokować + jakieś vertexy) i już 256bitową pamięć.

 

Z tego co wiem to takie trudne to nie jest. Jest mnóstwo poradników gdzie jest opisane prostym językiem od A do Z jak odblokować potoki i vertexy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi moze miec zwiazek jaką wersją RivaTuner odblokowałem potki do tego jak mi giera chodzi? bo kurde juz nie wie znowu mam formata robic dopiero co robiłem?? W GTA SA jak dam wszyskto na maxa to mam niecałe 20 klatek jak idze gdzieś nie mówie o tym jak będe jechał jakimś autem no bez jaj co jest?

I jeszcze cos sprawdziłem że jak zablokowałem spowrotem potoki i vertexy to nie wiem czy była jakaś różnica w klatkach w grze...

No to co jest kurde?

Edytowane przez DarkB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jednak w 3dmarku jest różnica czy zablokuje te potoki czy nie, bo tak to na 380/800 w 3dmarku03 mam 9600pkt to coś jest z samą gra nei tak chyba. Bo na tych ustawieniach mam jak stoje w miejscu zimalem 17 -20 klatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...