Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to nie temat na ten dział,a le dobrze mi siez wami tu gawędzi i dlatego zapytam, bo mam taki rpogram jakiś czas temu dysk mi padł i windowsie wyskakiwało jak chciałem na neigo wejsc czy chce go sformatować.. zapodałem chkdsk i naprawił później jakis czas temu sie takz robiło i teraz coś to nie pomaga jakim programem moge spróbowac go naprawić bo teraz nawet nie wyskakuje zapytanie czy chce go sformatować tylko że jest neidostępny. nie chce go formatowac bo moze jeszcze uda sie anprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam pytanie co do tej karty czy sie opłaca i czy można odbokować na niej wszystkie potoki ??

1575644[/snapback]

Na maxa sie oplaca.12 potokow bedziesz miakl na 100% a 16 na 80% wiec korxystaj z okazji ze znalazles karte za ta cene.Ja dalem za swoja 673 zl i jeszcze na nia czekam,ale napewno zostanie mi to wynagrodzone.Powtarzam.Kazdy asus 6800le da sie odblokowywac przynajmniej na 12 potokow i 5 vertexow,ale nie kazdy le da sie odbklokowac (np gainward,xfx,msi,Leadtek winfast) wiec asusa bierz w ciemno.Nie spotkalem osoby ktora nie odblokowala w asusie przynajmniej 4 potokow i 1go vertexa.Spotkalem w kazdej innej firmie ale asus to czysty pewniak Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoje sciagnalem stad: 1574257[/snapback]

R.i.P. czemu Twoja karta na ORB jest rozpoznawana jako NVIDIA GeForce 6800 GT a moja jako NVIDIA GeForce 6800 LE skoro też mam 16/6? Zmienialeś BIOS? Czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą karte jakieś 5 dni temu i poprosiłem w sklepie modowalną 16p 6v http://www.quatron.pl/ za 699zł :D . Przesiadłem sie z radeona 9800pro@xt i widze wyrazny przyrost mocy w nowych aplikacjach, co raczej nie powinno dziwic.Mam tylko 1 problem colin 2005 tak tnie 1 kl na min , sprawdze jeszcze na innych sterach :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie strasznie źle działało GTA Sa koło 20 klatek miałem teraz nie sprawdze bo nie mam płytki, ale jak zainstalowałem stery od płyty nowsze to szybciej śmiga mi Far Cry, a dzisiaj albo najpóxniej jutro dojdzie do mnie Abit NF7 rev2 i mam nadzieje ze będzie jezcze lepiej smigać karta.

P.S też w quatronie kupiłem ale za 799zł.. też 16/6 to już 100 potaniała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu od XG wyszły te 77.76 :) bo na guru3d zostały zbanowane linki do XG :]

 

P.S. przypuszczam, że różnicy między nimi a Apocalypsy nie będzie, ale i tak oczywiście wypróbuję :)

 

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.A ja wyskocze tak z innej bezcki...posiadam juz troche czasu mojego asuska V9999GT 128mb i mialem problemz z rozciaganiem sie ekranu....lecz wyczytalem na forum ze jesli sie instalni nowe enhanced driver i nowego SD to bedzie ok...ja wlasnie otrzymalem mojego asuska z naprawy wgralem nowe stery do grafy, nowe enhanced driver i nowego SD lecz po jakis 25 godzinach jakich komp chodzil ekran mi sie rozciagnal...i lipa jestem teraz w kropce...

czekam na wskazowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nareszcie ta karta rozwinęła skrzydła zmieniłem mobo na Abita Nf7 rev2 i śmigaja mi giery teraz dopiero dobrzedo 4 rano siedziałem i montowałem to dziadostwo(dwa bloczki) ale śmiga aż miło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich;)

pisze do was bo mam pewien problem, otóż zainstalowałem ostatnio nową giere "The Chronicles of Riddick" wszystko cacy zajmuje 4,4GB ale kiedy próbuje ja włączyc wywala mi komunikat takiej treści "This application requires graphics driver support for OpenGL 1.3 or higher."

co jest nie tak?

 

juz myślałem ze sobie pogram, a tu taki zonk;/

moja grafa to v9999le@gt+bios od gt a sterowniki 77.76;/

 

pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77.76 Od XG Są bezapelacyjnie moim zdaniem najlepsze!!! Filmy cacy, gierki cacy, marki cacy... Wszystko cacy. Mordowałem się z poprzednimi sterami. Jezuu ile mnie to reinstalek kosztowało :( A teraz... CACY!!!! Polecam wszystkim!!! A i problem rozciągającego się obrazu (u mnie po ok 9-12 godzinach grania) zniknął!!! Nic się nie rozciąga!!! Moja karta to V9999LE @16/6.

Pozdrawiam!

Edytowane przez brunneriusgreyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2 piszesz ze nie spotkales sie z osobą , która nie zmodowalaby swojego ASUSALE chocby do 12 potoków..hehhhhh..Ja niestety jestem taką osobą . Udalo mi sie tylko odblokowac dodatkowe 2 vertexy i THATS ALL :? Co prawda podobno jest jeszczermozliwosc wgrania biosu z podwyzszonymi do 1,4 v napieciami(wszystko juz mam lacznie z biosem ale boje sie sprobowac wgrywac ten bios:/) ASUS to zaden PEWNIAK MODOWALNOSCI!!! :angry:

Edytowane przez AssAssin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ass miales pecha moj malo myslacy kolega kolega kupil asusa w zwyklym sklepie bez gwarancji modowalnosci zadzwonil pomnie przyszeldem i 16/6 lol to potwierdza ze glupi ma zawsze szczescie niestety :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Hydro2 piszesz ze nie spotkales sie z osobą , która nie zmodowalaby swojego ASUSALE chocby do 12 potoków..hehhhhh..Ja niestety jestem taką osobą . Udalo mi sie tylko odblokowac dodatkowe 2 vertexy i THATS ALL :?  Co prawda podobno jest jeszczermozliwosc wgrania biosu z podwyzszonymi do 1,4 v napieciami(wszystko juz mam lacznie z biosem ale boje sie sprobowac wgrywac ten bios:/)  ASUS to zaden PEWNIAK MODOWALNOSCI!!! :angry:

1578410[/snapback]

Lipa :( No to jestes 1.Moze poprostu kupiles ta jedna z pierwszych egzemplarzy na rynku ?? Nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na slepo w sklepie i pieknie dziala @16/6 :) Glupi ma szczescie ;) A juz mialem pewne obawy, bo karta przyszla w niezafoliowanym boxie, do tego widac bylo slady na slocie i rysy na zlaczu DVI. Myslalem, ze dostalem karte z odzysku, tj. ktos ja juz testowal, nie odblokowala sie i odeslal. Jednak dziala, wiec moze to w fabryce sprawdzaja i stad te slady. Poza tym 0 kurzu, palcow i innych takich. No nic, na razie jade na wesele, pozniej potestuje. Z glupia na 350/800 chodzi (pamieci to Hynix 2.8ns).

 

ps. O co biega z rozciaganiem obrazu? Raz mialem, ze mi sie rozjechal obraz, tak jakby sie przelaczyl na 640x480 tylko z niedobrym odswierzaniem (paski - mam tak na starej 14 jak dam nie to odswiezanie). Akurat wtedy przelaczylo mnie na inny program jak gralem w BF2, wiec moze to tylko to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem, otóż zainstalowałem ostatnio nową giere "The Chronicles of Riddick" wszystko cacy zajmuje 4,4GB ale kiedy próbuje ja włączyc wywala mi komunikat takiej treści "This application requires graphics driver support for OpenGL 1.3 or higher."

co jest nie tak?

1578271[/snapback]

andy71 miałem podobny problem ale sprawa jest prosta:

W riva tuner znajdź zakładkę gdzie wymusza się tryb OpenGL 1,5 - włącz ją.

Po restarcie systemu powinno być ok.

Dodatkowo można jeszcze w sterownikach z listy aplikacji i gier uaktywnić Riddic'ka.

Ewentualnie jeśli to nie pomoże to zmień Asus Enchanced Driver na 1,15.

 

Miłej zabawy:)

 

PS. Dlaczego na TV Phillips ma przez TVTool czarno-biały obraz?

 

PS2. Jaki macie przyrost wydajności między 12/6 a 16/6 z o/c i bez niego???

JA zrobiłem testy w oparciu o 9800Pro, LE, LE+mod i LE+mod+OC - niedługo podzielę się z Wami wynikami z 3Dsmarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...