Skocz do zawartości
kaczorfan

GIGABYTE GA-K8NS

Rekomendowane odpowiedzi

zacznij podkręcać w okolicach 2.4 i w góre a nie startujesz od tak śmiesznych wartości- w takim epie to 2 tyg będziesz kręcił-a na szybko to spi16m wystarczy. Dopiero jak nie przejdzie  to mozna sie bawić z obniżaniem testowaniem w prime itp

1655438[/snapback]

 

zaczynam od malych bo w ciagu ostatniego tygodnia spalilem 2 plyty ;/ ( posiedz w domu przez 2 tygodnie jak pada bez kompa to sie dowiesz oco mi chodzi)

i kolejna sprawa nie lubie piszczenia elementow co w gigabyte jest normalna sprawa wszystkie plyty tej firmy poprostu piszcza :/

 

kolejna sprawa niewiem jak podkrecac nigdy niebawilem sie dzielnikami zawsze mialem synchro i zawsze mialem plynna regulacje ramu a tu takiej niema

 

nowy sprzet trza wygrzac a nie walic odrazu na maxa bo potem dzieja sie cuda , pozatym wydajnosc systemu i tak jest duzo wieksza niz na atlonie xp wiec narazie nie szaleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zacznij od 8X300.A po 2 to nie wiem jak innym ale mi płyta nie piszczy-cewki maja sie dobrze  :wink:

1655799[/snapback]

to wez otwoz sobie bude i posluchal jak ladnie ci beda graly przy np prime ;] i niemow ze jest cisza bo to jest niemozliwe technicznie wieksze napiecie wieksza moc wieksze obciazenie a cweki maja to do siebie ze przy takich akcjach sobie piszcza , poprzedni ga 7n400 to piszczaj jak poj...... asus i abit juz mniej ale szlo sie dosluchac (wysoki denerwojacy dzwiek) a jak nie plyta to zasilacz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam rev. 1.0 i mi NIC niepiszczy... (mam cały czas otwarta obudowe)

1655873[/snapback]

nieche mi sie wierzyc ze nic ci nie popiskuje a szczegolnie w testach gdy all pracuje na maxa , no albo niechesz slyszec a to juz inna sprawa

 

 

jak nie piszczy nic to super ja sie osobiscie z taka plyta nie spotkalem choc na codzien skladam kompy w robocie i czasami specialnie nasluciach!e :PPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jechałem od 250 i +5 Na standardowym napieciu doszedłem do 305 a przy 310 już był zwis ;]

 

EDIT: NIC niesłysze jeszcze teraz specjalnie nasłuchiwałem i ani jednego pisku... słychać tylko szum wentylatora i HDD :D

 

EDIT 2: A ma ktoś rev. 1.0?

Edytowane przez zow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jechałem od 250 i +5 Na standardowym napieciu doszedłem do 305 a przy 310 już był zwis ;]

 

EDIT: NIC niesłysze jeszcze teraz specjalnie nasłuchiwałem i ani jednego pisku... słychać tylko szum wentylatora i HDD  :D

 

EDIT 2: A ma ktoś rev. 1.0?

1655888[/snapback]

 

rozumie ze przy 300 w pelni stabilny byl proc ( super pi , prime itp) fajny wynik

 

ja mam rev 2.0 nastepna plyte zamowie z rev 1 zobaczymy roznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opłaca mi się aktualizować bios do f16? bo mam czasami problem z timingami, niekiedy jak się bawie to przy następnym uruchomieniu kompa mam czasami ustawione na auto... a jak zapuszcze memtesta i potem ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m kompa to mi takie timingi ustawia że komp nawet się nieORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>... i wtedy zworka do ręki i CLR_CMOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam f12 i tam nienarzekam htt320 jak narazie i tam timingi mi się same niezmienią chyba że memtesta zapuszcze... A jak kupiłem płyte był bios f9 to nawet proca nieszło podkręcić bo jak ustawiłem tam se jakieś htt powiedzmy 250 zapisywałem i wychodziłem z biosu to i tak jak komp się resetował i na defaultowych ustawieniach się ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ł :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam wale to... niezmieniam narazie dopiero jak zacznie mi się coś walić to zmienie na nowszy... A jeszcze jakby pądu brakło akurat w czasie aktualizacji :lol: :lol: co u mnie się ostatnio często zdarza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400 8x300

szkoda ze ramy nie wytrzymuja i leca na mnozniku 12 czyli 200mhz :(((

traci sie przezto duzo w wynikach pamieci :((( b. duzo

 

wszystko na standardowym napieci super pi i prime narazie full stable

pamieci stabilnie chodza do 230 potem padaka odrazu wywala error w super pi i ucc + nie pomaga :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokee ja mam takie małe pytanie czy komp startuje ci normalnie na twoim zasilaczu bo mam identyczny i gdy dam mu wiecej nic 275 to monitor zapala sie 2 razy dluzej :S Co moze byc tego powodem ? POmocy.

1656044[/snapback]

 

popiskuje rytmicznie przy wiekszym obciazemniu ale startuje odrazu moj lcd zaraz po sygnale dzwiekowym jest jasny i jets post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...