Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

www.thecrims.com

 

Ciekawa gierka na zimowe wieczory ;) Zaczałem sie ją bawic wczoraj i przyznam ze mnie wciagnęła :) Nie bede opisywał o co chodzi - zarejestrujcie sie i sami zobaczcie;] Najogólniej rzecz ujmując wcielamy sie w gangstera, ale rozgrywka jest bardziej skomplikowana. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, zeby zdobyc jak najwiekszy szacunek (respect) w bandyckim świadku;] Co miesiac losują nawet nagrody materialne (aparat cyfrowy i jakies koszulki), ale nie warto raczej na nie liczyc;] Chodzi o frajde z gry. Zarejestruj sie i sam zobacz o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnie babcie sie napadalo to sie w pierdlu siedzi ;]

 

Poszlo zaproszenie do ciebie Karuzo, a do ciebie Arnie niemoge jeszcze wyslac :| mozna zapraszac tylko ludzi ktorzy maja 50 respektu lub wiecej =] Jak tylko bedziesz mial to napisz, wysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najlepiej cpac ? Czy jak mam 67 respectu i glocka, to moge juz obrabiac domy ? Jaki znacie najtanszy klub, pub ? Ile trzeba miec charyzmy, zeby wyrwac panne ?

 

Edit: Domy moge okradac.

Edit2: Nie polecam stacji gazowych - do jutra sobie juz nie pogram i do tego 1200$ w plecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia poszly *chowa sie* Lider ma prawie ze najmniej respektu  :?  Czas to nadrobic.

 

btw. Jezeli misja ma trudnosc np. 20 kazdy skill musi byc rowny 20 lub wiekszy ?

To nie tak. Jest to po prostu poziom trudnosci i nie ma on jakiegos konkretnego przeliczenia na statsy. Powodzenie włamu dużo zależy od szcześcia - ktos o respie np. 300 moze wpasc na wlamaniu do jubilera, a komus innemu moze sie udac z 250 resp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą się zarejestrowałem, i od razu poszedłem na babcie :lol: no i zonk kratki od razu :( :D Pogram trochę i może mi się spodoba.

 

Nie mogę z tego tekstu od Karuzo "Co najlepiej cpac ?" :mrgreen: :mrgreen:

 

EDIT:

 

Jak już pisałem trafiłem do paki o 19:56, a wypuszczą 00:21 i teraz moje pytanie muszę tam siedzieć tyle PRAWDZIWYCH godzin :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia poszly *chowa sie* Lider ma prawie ze najmniej respektu  :?  Czas to nadrobic.

 

btw. Jezeli misja ma trudnosc np. 20 kazdy skill musi byc rowny 20 lub wiekszy ?

To nie tak. Jest to po prostu poziom trudnosci i nie ma on jakiegos konkretnego przeliczenia na statsy. Powodzenie włamu dużo zależy od szcześcia - ktos o respie np. 300 moze wpasc na wlamaniu do jubilera, a komus innemu moze sie udac z 250 resp itd.

Wlasnie przed chwila mialem taka sytuacje: 2 razy udało mi sie obrobic siedzibe mafii, a za trzecim razem mnie dorwali i poszedlem siedziec na 5 dni;] Ale dałem 30000 w łape straznikowi i mnie puscili:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem trafiłem do paki o 19:56, a wypuszczą 00:21 i teraz moje pytanie muszę tam siedzieć tyle PRAWDZIWYCH godzin :?:

Czas płynie tam cztery razy szybciej - "crime-doba" trwa wiec 6 godzin rzeczywistych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia poszly *chowa sie* Lider ma prawie ze najmniej respektu  :?  Czas to nadrobic.

 

btw. Jezeli misja ma trudnosc np. 20 kazdy skill musi byc rowny 20 lub wiekszy ?

To nie tak. Jest to po prostu poziom trudnosci i nie ma on jakiegos konkretnego przeliczenia na statsy. Powodzenie włamu dużo zależy od szcześcia - ktos o respie np. 300 moze wpasc na wlamaniu do jubilera, a komus innemu moze sie udac z 250 resp itd.

Wlasnie przed chwila mialem taka sytuacje: 2 razy udało mi sie obrobic siedzibe mafii, a za trzecim razem mnie dorwali i poszedlem siedziec na 5 dni;] Ale dałem 30000 w łape straznikowi i mnie puscili:P

30000$ hmm, ja polowy tego przez cala gre na oczy nie widzialem...

Za duzo bledow w tej rozgrywce popelnilem...przede wszystkim nie oplaca sie cpac na poczatku, bo koszta detoxu sie nie zwracaja. Po drugie, nie ma co sie z motyka na slonce porywac, bo babcie w tej grze sa jakies gibkie i dobrze sie bronia. Po trzecie kupowanie prostytutek na poczatku gry nie ma najmniejszego sensu, bo i tak te tanie umieraja zanim sie zwroca. Lepiej od razu na glocka zbierac.

Macie jeszcze jakies cenne uwagi, zeby nastepne pokolenia nie powtarzaly naszych bledow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki ale ja nie w temacie. O co konkretnie chodzi w tej grze i jak to mniej więcej wygląda? Pytam bo nie chce mi się w ciemno rejestrować aby zaraz później rzucić to konto w zapomnienie. Jeżeli byłby ktoś uprzejmy to bardzo proszę o krótki i treściwy opis. Z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...