Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

Black Jack w polsce znany jest jako "oczko". Masz mieć 21 w kartach. Wygrywa ten kto ma bliżej tej sumy, ale jej nie przekroczy. Figury sa za 10 pkt a as za 1 lub 10 - jak lepiej pasuje. Jeśli bedziesz miał 21 pkt w pierwszym rozdaniu to jest Black Jack i wtedy wygrywasz 150 % postawionej kasy. Double Down to po prostu podwojenie stawki - rownoznacznie z zakończeniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Jack w polsce znany jest jako "oczko". Masz mieć 21 w kartach. Wygrywa ten kto ma bliżej tej sumy, ale jej nie przekroczy. Figury sa za 10 pkt a as za 1 lub 10 - jak lepiej pasuje. Jeśli bedziesz miał 21 pkt w pierwszym rozdaniu to jest Black Jack i wtedy wygrywasz 150 % postawionej kasy. Double Down to po prostu podwojenie stawki - rownoznacznie z zakończeniem gry.

1227875[/snapback]

Zgadzam się że trzeba mieć 21, ale musi znajdować się as, czyli powinno być 11/21, wtedy jest black jack ;)

 

EDIT : Co do gry w kasynie dzisiaj wygrałem 3 mln, i to bez żadnych systemów, stawiasz mln i czekasz, raz miałem black jacka (11/21 :) )

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że trzeba mieć 21, ale musi znajdować się as, czyli powinno być 11/21, wtedy jest black jack ;)

 

EDIT : Co do gry w kasynie dzisiaj wygrałem 3 mln, i to bez żadnych systemów, stawiasz mln i czekasz, raz miałem black jacka (11/21 :) )

1228082[/snapback]

No a jak inaczej może być 21 przy pierwszym rozdaniu? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, jak zapewne mnie pamietacie gralem na serwerach tweaka w counter-strike'a :D. Ostatnio pogrywalem w crimsy (dosc dlugo - mam 400 respa) i zauwazylem ze tweak ma rowniez swoj gang, ktory jest na dodatek w pierwszej 20 :>. No ja gangu nie mam, a wiec chetnie bym sie przylaczyl do was... no to jak?

Edit: moj nick to CameraCafeSylwek

Edytowane przez [CamerCafe]Sylwek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YOSKI temu panu podziękujmy- sliqeajt bo robi rozrube i nam ćwok już kilka robutek zawalił i do tego podskakuje wszystkim!!!

 

A na przyszłość to jakaś selekcja przed przyjęciem bo potem i tak połowa nowych odchodzi a inni rozrabiają!

Może też jakiś poradnik- np. o tym,że mająć 120 respa nie iść z uporwm maniakia na seagulla :mur:

 

 

MACIE PRÓBKE:

 

 

[21:18] <Pok3mon> o kuerwa przepraszam prosze pana

możesz mi naskakać ćwoku

[21:19] <sliqeajt> pokemon , zwazaj na slowa sobie ...

[21:20] <tomcat> sliqeajt zawsze cie możemy <span style="color:red;">[ciach!]</span>c

albo ukatrupić więc nie

podskakuj!

[21:22] <sliqeajt> pokemon 13 lat sie kłania co ? ;]

moze 14 ale wątpie ...

[21:23] <Pok3mon> już cie prosze pana

przeprosiłem debilu

[21:25] <tomcat> Yoshi musi przestać chołote

przyjmować do gangu- a jak by cie

pkp sprzelił to ci nie zazdroszcze!

[21:25] <Pok3mon> 18 udupie może nie dużo ale i

tak o 10 więcej od ciebie

[21:27] <napi> sliqeajt: po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lony jestes? przestan

sie wpierdalac do cudzej roboty.

[21:27] <sliqeajt> ahahaha tomcat nierozbrajaj mnie ...

jeden z pierwszych w tym gangu bylem ..

[21:28] <tomcat> i troche pokory pkp ma 1200 respa a ty

170 więc nie przeginaj!

[21:30] <sliqeajt> pokemonek słowo jeszcze jedno a

haxy zaraz wlacze albo pozniej i na 13k

sterydy se walne :]

[21:32] <sliqeajt> tomcat o czym ty w ogole do mnie mowisz

... mi wali wasz resp ; o , bede mial

13000k sily to was na

[21:32] <sliqeajt> strzala mam ;]

[21:32] <Pok3mon> prosze bardzo mam to głęboko w

[gluteus maximus] krótki wale

[21:33] <napi> sliqeajt: to ze pierwszy byles nie

oznacza, ze mozesz sie tak zachowywac

[21:36] <sliqeajt> ale jak aj sie zachowuje ! ? oni mnie

wyzywaja ... a nie ja ich ;)

[21:39] <sliqeajt> jakiś pokemon miske cieszy ze wie

jak sie w gre gra i wielki pan z niego

sie robi ze ma respa wiecej

[21:44] <Pok3mon> jednak miałem rację. jak cie

słysze to jestem za wprowadzeniem

powszechnej eutanazji

[21:47] <napi> sliqeajt: problem w tym, ze nie

rozumiesz jak sie do Ciebie po polsku

mowi

[21:51] <napi> sliqeajt: jak pisze ze segal dla ludzi

pow. 500 resp to dla ludzi z pow 500 resp!

 

 

 

 

 

JUŻ MI SIE ODECHCIEWA W TO GRAĆ!!!! :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99Tomcat poluzuj swoje zwieracze bo widze , ze juz niewyrabiasz ... i kto tu jest nienormalny ? Ty wyzywasz ja sie grzecznie odnosze .. To jak inaczej z imbecylami rozmawiać ? Jeszcze grozi ze pkp zaraz zabije mnie :blink: , żałosny jestes bachorek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK to sobie możesz z młodszym bratem rozmawiać. Ja juz nie mam ani siły ani chęci na takie dyskusje. A jak cie wszyscy proszą o niewchodzenie do danej roboty i czytanie co piszemy to ty masz to w głębokim poważaniu. Dlatego nam już nerwy puszczają ja osobiście juz 3 razy dzisiaj przez ciebie kiblowałem. Nie musisz chyba psuć zabawy wszystkim pozostałym, bo o to chyba w tej gdze nie chodzi. Jak jesteś w gangu tweaka to powinniśmy chyba miec z tego korzyści, a nie same problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no szkoda slow wcale im sie nie dziwie ze ci wrzucaja. Ok raz mozna sie pomylic, sam to raz zrobilem ale dopiero zaczelem z crime i majac 51 respa pogonilem na federala. Ale skoro sie dowiedzialem ile na co trzeba to czekam spokojnie na swoja kolej. No bo 3 razy to juz przegiecie, i jeszcze do tego fikac. Daj se spokoj stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...