Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiedziales, tymczasowy 'przyjaciel', ktorego spotkales w, tu cytuje: "jakimś pubie czy innym rejwie" ;)

1229356[/snapback]

a już myslałem że będę go musiał zdjąć :-)

 

kolejne pytanko

w którą fabrykę najlepiej inwestować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boofi: zalezy od sytuacji ekonomicznej Crimcity i jego mieszkancow.

Po pierwsze- nalezy wziac pod uwage ilosc pubow i rave party, a nastepnie liczbe ludzi odwiedzajacych owe. Nastepnie nalezaloby sprawdzic co i po jakiej cenie najchetniej kupuja kryminalisci, jaka jest liczba ludzi na ciezkich dragach a jaka po detoxie. Majac liczbe jednych i drugich moznaby wystawic testowe rave z wszystkimi dragami i sprawdzic przy jakiej zaoferowanej przez ciebie cenie najlepiej beda sie sprzedawac. A jak juz zobaczysz co ci bedzie schodzic (o ile cos bedzie- tutaj przydalaby sie reklama w pudle i na skwerku), to masz gotowa odpowiedz na to w jaka fabryke zainwestowac.

Mozesz tez sprawdzic po jakie dragi najczesciej przyplywa statek, a takze jakie sa najchetniej kupowane przez dealera.

Osobiscie mam fabryczke lekow, i zarobilem w koncu wczoraj na niej polowe jej wartosci. Mam nadzieje ze sie zwroci do konca trwania crims.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - tu by trzeba dr hab ekonomii :-)

niestety nadal nie wiem jak pomnozyc moje 300 000$ ku chwale nasszego gangu :-]

 

"(+) Piła łańcuchowa Solo 645 # zatankowana shell V power racing

(+) Kosiarka spalinowa Solo # silnik B&S, sportowa swieca i filtr powietrza, przerobka gaźnika

(+) szlifierka kątowa celma # uchwyt Sparco

(+) wiertarka udarowa einhell # wyważona i odciążona

(+) podnośnik hydrauliczny # udźwig 10T"

 

MareCeK - niezła masz kosiarke :] - jakim olejem ja zalałes - castrol 10w60 czy mobil 5w50 :-)

jestem pod wrażeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(# silnik B&S, sportowa swieca i filtr powietrza, przerobka gaźnika) - olej na razie zwykly, benzyna 95 (w porywach 98). Z ta kosiarka to wlasciwie nie zart jak z reszta podpisu- jest troche lepsza swieca, filtr powietrza przeszedl niewielka modernizacje, a gaznikiem tez sie zajalem na wakacjach, bo nie trzymal obrotow jak nalezy- teraz hasa jak trzeba :D.

Koniec OT.

 

Wracajac do tematu- popatrz czego brakuje czesto u dilera (o ile czegos brakuje), i kup sobie tego fabryczke. Znajac zycie- jak juz cos kupisz, to i tak bedziesz mial problem ze sprzedaniem, bo ktos inny zrobi tak samo jak ty. Jedyne co mozesz zrobic to czekac cierpliwie na statek. albo az sie zwolni miejsce u dilera.

 

Jakbys sie chcial pchac w pub/rave, to musisz zrobic reklame, i modlic sie zeby zadzialala- inaczej beda ci rosly zapasy, ale klienteli mial nie bedziesz i qpa :| - tyle ze wtedy tez pasowalyby ci wszystkie wlasne fabryczki (no i zniknalby problem z wyborem :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze zbierać drugi i czekać na statek :]

a inne metody zarobku ?

 

a jak wyglada sprawa z polepszaniem siły charyzmy i reszty w szpitalu

czy branie np koksów wpływa na inne parametry ?

Edytowane przez boofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynasz koksowac, brac cokolwiek w szpitalu, to spada resp. O ile- nie wiem, bo nie bralem "apgrejdow" hurtem, tylko po min 2- max 10. I spadal czasami o 1- 2 punkty, ale wydaje mi sie ze to jest proporcjonalne od ilosci kupionych medykamentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ponad 1300 i myslalem o polaczeniu sie z innym gangiem tylko jakim??

U nas bardzo dlugo robi sie napady, a nie o to chodzi. Powinno sie robic napadzik co 5 minut, a u nas sie czeka i czasami z 6 godzin :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pkp ja myslalem o czyms innym.

Rozdzielic gang na 2 mniejsze- jeden mialby samych ludzi powyzej 500 respa- na federale i stevena :)

A drugi ludzi z mniejszym respem- dopoki nie beda miec 500 kroiliby latwiejsze cele.

Tyle ze mogloby byc troche klopotow z przechodzeniem z jednego gangu do drugiego, ale w ten sposob nie byloby sytuacji ze ktos slaby psuje skok kilka razy pod rzad, bo nie wie ze jest potrzebne wiecej respa i umiejetnosci do federala niz do banku.

Wydaje mi sie ze wtedy szybciej by ludzie zbierali respect, kase i umiejetnosci.

 

Ale to tylko moje przemyslenia ;).

 

Day 50 04:25 Your gangleader is dead!

Day 50 04:25 Your friend Yoshi has ended up at the emergency.

I po frytkach. Rozwalilo gang. Pkp- moze ty zaloz teraz, bo ci nikt nie podskoczy :]

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKP odbuduj gang ku chwale tweaka!!!!

I musimy sie dowiedziec kto skosił yoshiego i czy damy rade sie zemscić!

 

Jaki ten swiat okrutny :cry:

 

Sam bym tego co to zrobil wykończył, ale z moja siła to sobie moge pomarzyć!

 

 

W razie czego zmieniamy facjaty i nicki bo moze ktoś na nas poluje np. sligabajt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pkb78 kiedys Cie spotkalem w rave :) nie wiedzialem ze z tweaka jestes

 

no u nas w gangu tez czesto jest nie za wesolo - nie ma osob na seagulla :/

 

co do podzialu to jak macie dzielic to dzielcie na tych do 300 i tych ponad

 

ci lepsi robia tylko seagulle bo tylko to sie oplaca

 

narazie nie powiem jak sie nazywa moj gang bo prowadzimy wojne z ludzmi z forum www.streetracign.pl

 

pkb78 ile masz sily??? i ile tolerancji???

 

jakbyscie chcieli sie dolaczyc i byc z nami w gangu - mowa o osobach powyzje 300 resp to napiszcie do mnie na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pkp ja myslalem o czyms innym.

Rozdzielic gang na 2 mniejsze- jeden mialby samych ludzi powyzej 500 respa- na federale i stevena :)

A drugi ludzi z mniejszym respem- dopoki nie beda miec 500 kroiliby latwiejsze cele.

Tyle ze mogloby byc troche klopotow z przechodzeniem z jednego gangu do drugiego, ale w ten sposob nie byloby sytuacji ze ktos slaby psuje skok kilka razy pod rzad, bo nie wie ze jest potrzebne wiecej respa i umiejetnosci do federala niz do banku.

Wydaje mi sie ze wtedy szybciej by ludzie zbierali respect, kase i umiejetnosci.

 

Ale to tylko moje przemyslenia ;).

I po frytkach. Rozwalilo gang. Pkp- moze ty zaloz teraz, bo ci nikt nie podskoczy :]

1231193[/snapback]

Siemasz chłopaki :)

Nauczycie się żeby nie stawiać słabych ludzi jako liderów...

A co do gry, to walczcie, może jeszcze nas dogonicie :)

 

Pozdro

PS: MareCek ? DMob jestem... pamiętasz mnie :D ? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKP wielu dużo do tych 300 nie brakuje innym pomozemy dobić biorąc na fedelale itp i myśle ze niedługo mozemy się dołanczać!!!

 

Tylko nazwa tweak.pl musi zostać! ciekawe który w rankingu jest ten 2 gang?

Zrób wywiad środowiskowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie ma to jak polskie piekiełko- obcych bić nie możesz???

1231369[/snapback]

Hehe, no w sumie moglibyście sie z kimś połączyc... np. z nami... ale to juz nie odemnie by zależało...

A pobiłem Marecka tylko dlatego... że wy laliście naszych aż miło jak startowaliśmy ... więc teraz my was trochę pomęczymy :)

 

pkp : ile masz siły :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemasz chłopaki :)

Nauczycie się żeby nie stawiać słabych ludzi jako liderów...

A co do gry, to walczcie, może jeszcze nas dogonicie :)

 

Pozdro

PS: MareCek ? DMob jestem... pamiętasz mnie :D ?  B)

1231348[/snapback]

Ale kiepsko ci ta akcja poszla, bo nawet nie trafilem do szpitala :P

W sumie tylko pare punktow respa i 20 sily. Juz mam troche wiecej niz mialem, wiec traktuje to jako przyjacielska (lol) drobna zaczepke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...