Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

Yoshi narazie oglada telewizje ale jak to przeczyta to pewnie cie wezmie ale na twoim miejscu szynko bym sobie respekt podwyzszal i dobra bron kupil bo inaczej z nami na zadne skoki nie bedziesz chodzil wiec do dziela chlopaku :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam snajperke i 155respectu, obrabiałem sobie spokojnie po parę razy 7-eleven i był looz, wybrałem się na Jewellery i co? :? siedzę w pace przez najbliższe 3 dni crimowe :evil:

ale naszczęście całą kasę trzymałem w banku, więc doje nic mi nie zabrały, hłe hłe...

ale siedzieć trzeba... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi weź mnie do gangu

EDIT: już mam Glock'a i respeckt'u coraz więcej :)

Juz nawet czlowiekowi tv nie pozwola obejrzec :P

Dodalem cie do Homies, jak zaakcpetujesz to wysle zaproszenie do gangu :>

Jezeli o kims jeszcze zapomnialem prosze o wpisanie sie

 

btw. nasz gang na 60 miejscu :D

moze za dwa dni bedziemy na drugiej/pierwszej stronie :D

 

good work, crew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam z 2$ na 3$ i tak bardzo tanio :P zeby towaru nie zabraklo musialem ze swojej kieszeni troche wylorzyc i kupic LSD ;] ale obiecuje ze jak kupie druga fabryke LSD to cena spada spowrotem do 2$ albo i moze jutrzejszego dnia the crimes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PaFcio [Tweak.pl] Rave party - [Painkillers 1$] [Magic mushrooms 1$] [Weed 1$] [booze 2$] [Amphetamine 6$] [Opium 6$] [Cocaine 8$]

 

Niedlugo dojdzie jeszcze Hera i LSD i bedzie wszystko. Zapraszam.

 

Polecam takze cluby: Tweak.pl i Coffee Rave Club :D:D

 

Kupujcie w clubach tweakowców, nie wzbogacajcie konkurencji :P:P :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BATII pomscil Karna koles dostal ostry wpierdziel chyba teraz juz do naszego gangu sie nie bedzie przyczepial palant :D SAWCZA tak sie nazywa ten maly szczur jak go spotkacie to lac odrazu mozna go znalesc w Pubie pod nazwa "CoffeyShop Express" Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz non stop dzieci porywam :D wczoraj wieczorem chcialem jubilera skubnac ale sie nie dal skubaniec i 3 dni w pierdlu ale sie wykupilem za 20k i rabuje dalej moze ktos ma ochote na jakis skok na bank albo forx :D bo jakos nudno samemu cos okradac a tak wogule to LOMAX gdzie spotkales tego typa to go zlejemy na kwasne jablko wczoraj juz jeden co nas zniewazyl dostal odemnie i od BOSSA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jest duzo osob ktore wogule nie uczestnicza w zyciu gangu np nie pomagaja w napadach nawet nie ktorych ani razu nie widzialem na naszym forum wedlug mnie to jakies nie porozumienie a co wy o tym sadzicie ?????? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...