Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

OK już wiem o co chodzi w balckjacku :D http://blackjackinc.webpark.pl/bj.htm

Heh musze iśc na odwyk a kaski nie mam <lol>

Jakie puby i rave party polecacie?? Te od tweak`owców znam ;)

 

Kurka... wtopiłem cała kaske :|

Z Eagle i 59 respa warto rzucać sie na taxi??

 

Miałem 3 spoko panienki...sam nie wiem skąd... chce wziąć co do mnie należy... a tu ciach nie ma ich znów :|

Co to ma byc ludzie?!?

 

Aha... jakie dragi najlepiej kupowac?? Bo czasem kupie dużo to tak tylko kilka % mi przybedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już wiem o co chodzi w balckjacku :D http://blackjackinc.webpark.pl/bj.htm

Heh musze iśc na odwyk a kaski nie mam <lol>

Jakie puby i rave party polecacie?? Te od tweak`owców znam ;)

Tez sie bawilem w kasynie i wszystko stracilem. Chcialem zarobic na odwyk...

Jak mi stamina podskoczyla omylkowo wybralem za wysoki skok i trafilem do pierdla na 10 dni :| Efekt koncowy - nowe konto.

 

Za pare godzin poprosze o ponowne przyjecie do gangu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec grania konto pl4y3r nie istnieje dziewczyna mi skasowala... 20k$ 90resp snajperka i z 5 dziwek poszlo sie <font color="#FF0000">[ciach!]</font>... 2 dni grania

Moze tak ty bys sie pochwalil co ty wyprawiasz co.... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludki nie spać... możecie wziąć mnie do "klanu" ?

Które dragi są najlepsze? Jestem uzalezniony i prawie nic mi nie dają, nawet te najdroższe :( a potrzeba mi 3000 na odwyk. Napadam na domy, jednak staminy mało, a sama z siebie wolnooo przybywa :|

Jaka jest wasza taktyka? Pochwalcie sie, bo widze że robie coś źle :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA zawsze staram sie uzbierac tyle chajsu zeby miec na detox a jak nie mam to czekam bo nie ma innego wyboru :( u mnie detox juz 40k kosztuje wiec musze zrobic pare fajnych napadow a najleprza jest hera kupujesz 20 dzialek i masz 100% taka jest moja taktyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to już zaczyna wciach!.... poszedłem 2 razy na odwyk: za 6000$ a później za 12000$ i teraz wzięłem dragów żeby odnowić z 10% do 100% stamine, po napadzie odnowiłem z 12% na 96%, napadłem z nowu na 7-eleven, idę kolejny raz na RaveParty i co? już jestem tak uzależniony, że dragi praktycznie wogóle nie podnoszą mi staminy :evil:

praktycznie przestaje mi sie opłacać napadać na cokolwiek, bo czekanie na samowolne odnowienie staminy nie wchodzi w grę, a te ciach!iane dragi wogóle nie pomagają (detox jest choelrnie drogi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam EAGLE

Intelligence38 Strength38 Charisma39 Tolerance37

Respect: 77

 

Na co wg was moge śmiało napadać?? Zrobiłem skoki na house i żyje na wolności nadal ;)

I czemu te miłe niunie sie do mnie nie doczepiają ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tylko tyle robicie z igly widly ja za 100% napadalem 3 razy na 7- eleven i mi sie to oplacalo a wam sie nie oplaca lol a jak masz 77 respecta to mluc domki jak tylko mozesz a pozniej to napadasz na carding ale to proponuje ci juz nie bawem zaczac robic bo jest duzy chajs z tego a jak wam nie starcza chajsu to napiszcie do mnie na gg jak chcecie na cos napasc to ja wam pomoge i chajsy sa wieksze ja prawie non stop napadam na Forex i dostaje 12k wiec mozecie sie dolaczyc :D to jest moja oferta dla was i podpowiedz poje gg 1556058 piszcie jak chcecie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie tego posta i zapamietajcie sobie to na przyszlosc niech zaden jelop nie przylacza sie do napadow na Transport Value jesli nie ma 300 respecta na takie akcje my sie umawiamy przez gg wiec nie wlazic nam w parade i jeszcze jedno wedlug mjnie za duzo jest ludzi w tym gangu i dlatego jest taka a nie inna akcja ze nam sie ktos w parade wcina zapamietajcie to na przyszlosc prosze was bo ani wam to nie pomaga ani nam my idziemy do pierdla i tracimy respect oraz chajsy a to nie o to w tym wszystkim chodzi prawda :> :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka... ban na 2 dni :| Co za !&^@% !!! Raz się mi udało 7-cośtam, za drugim razem do paki... 2 dni...czyli do jutra... a miałem 9000$... i M16. Broń zostaje czy nie? Bo jak nie te delete konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pafcio , Yoshi odezwijcie sie do mnie bo planuje napad na Rezerwy Federalne i fajnie by bylo dobrze wykonac ten skok bo napewno nam reputacja podskoczy no i gang do gory pojdzie w rankingu :D wiec czekam na was gg 1556058 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz sobie lepiej ile Chavez ma res :P

btw. Kto pragnie jeszcze zasilic szeregi naszego gangu prosilbym aby dodal mnie do listy w Homies, jak tylko to zrobi wysle mu zaproszenie do gangu.

Moja ksywa w The Crims to "Yoshi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje napady gangiem zarowno tym z wiekszym jak i mniejszym respectem. Sa duzo bardziej oplacalne, zabieraja mniej staminy i i kasa jest z tego wieksza :) Na poczatke Forex, a pozniej, czym wiekszy respect tym dalej. Przed chwila napadlismy z paroma osobami na Federal reserve i dostalismy na to 112000 i +24 respect, wiec to sie na prawde oplaca. Pozdrawiam.

 

 

PaFcio [Tweak.pl] Rave party - Zapraszam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza rada dla was jest bardzo cenna dlatego nie poprzestaniemy na tym i damy wam jeszcze jedna dogadujcie sie co do napadow miedzy soba poprzez gg tak bedzie latwiej "Wszystko dla Chwaly Naszego Gangu " ruszajcie na podboj Crims City bandziorki hahahahahaha

 

 

 

BATII*Tweak*PuB Zaparsza Wszystkich Gangsterow Tanie dobre Dragi Juz Hera w Sprzedazy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...