Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Przy jakiej Charyzmie mozna wogole pomyslec o rozgladaniu sie po dyskotekach za darmowymi prostytutkami (dopiero zaczalem, mam 13 charyzmy, 14 respektu)?

2. Skad mam wiedziec ze takowa otrzymalem?(jak wejde do dyskoteki/pubu cos sie wyswietli, czy musze nic sie nie wyswietla i trzeba sprawdzac opcje Prostytutki czy cos sie nie pojawilo?)

3. Dyskoteki/puby gdzie prostytutki mozna spotkac za free to?

4. Na samej gorze pisze u mnie: "Spotkales goscia imieniem xxx".. Mam go teraz w znajomych - czy to oznacza ze on tez mnie ma w znajomych i moze mnie dojechac gdy bedzie chcial? (mam 14rsp, on powyzej 200, wiec nie byloby z tym problemu)

5. Czy ten pseudo-czat ze skweru ma dzialac tak ze co jakis czas mam odswiezac strone(F5)?

6. Jesli ktos juz pytal o to to przepraszam (przegladalem do 10 strony, potem wyszedl ze mnie len i stad ten post)

1261170[/snapback]

ad. 1 Nie ma ustalonej granicy od której możesz zdobyć jakąś dziewczynę. To również zależy od szczęścia.

ad. 2 Żeby się dowiedzieć musisz wiejść do Prostytutek.

ad. 3 Wszystkie pubu/dyskoteki. Jak już pisałem zależy od szczęścia

ad. 4 On też ma Cię w znajomych jednak może Cię pobić, gdy będziesz miał min. 50 respu.

ad. 5 Tak (lepiej zamiast F5 naciskaj zatwierdź)

Edytowane przez Raiden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie do ad. 2 gdy wejdziesz do pubu / dyskoteki pisze ci u góry że dziwka sie do ciebie przyłączyła, jeśli nie pisze to znaczy że sie nie przyłączyła, dziwki znajdują sie w pubie /dyskotece jeśli ktoś je sprzedaje bądź gubi a ostatnio odwiedził pub xxx i sprzedał dziwke to ona sie tam znajduje i przyłączy sie do pierwszej lepszej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fat_edgar wykup sie z wiezienia a odzyskasz czesc respa.

 

wjebalem kulczyka w gangu tweak.pl i jezu ile ludzi z morda do mnie, spelnialem warunki na kulczyka wiec ocb? Tegoz sie balem, niektorzy nie potrafia wspolpracowac w teamie. omg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawy czy to prawda. mozna by kupic i miec wtyke w tamtym gagnu :):):):) kto ma na zbyciu 50zł?

1262034[/snapback]

Tak sie sklada, ze wlasnie jestem w tym gangu :wink:

 

Nuttie - dzieki, juz jakis czas temu skapowalem o co chodzi. Starczylo, ze wzialem kase z banku na lapowe i prawie caly resp wrocil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo check it out:

 

ARTYKUŁ

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Czy zdajecie sobie sprawe, że zarówno polska wersja językowa, jak i ten art powstały w dużej mierze dzięki nam? :mrgreen: Zanim zapodałem tutaj linka do crims'ów nie było tam tak dużo polaków :D :twisted2: :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto szefuje w gangu pruszkows... Tweakowskim ;) ale postawic sprawe jasno:

Czy dla płotek mojego pokroju(resp:69,snajperka) jest miejsce w gangu?

Jeśli tak, to kogo mam dodac do znajomych?

 

Jesli nie, to takim płotkom pozostaje odpalenie wlasnego gangu... :(

 

 

UPDATE:

ktos sobie przekopiowal moje pytania z odpowiedziami w swoje forum :) :

http://www.swietne.info/viewtopic.php?t=12

 

I juz nie chce do gangu :)

Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz za biedronke mam 4tys a raz 1,5 :] a to roznie ehheh to wybieraj lepszse furki a nie jakies maluszki ehehehehe

 

Ludzie ten gang Tweak jeszcze zyje?? kiedys rekrutowaliscie lud a teraz cos spokojnie jest :>:>??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobije dzisiaj do 50 to bede chcial zrobic cos swojego... taki clanik dla noobow.. co by sie szybko chcieli wzbogacic.. jesli jest ktos chetny to niech sie wypowie... zrobimy pare skokow i zobaczymy jak to idzie...

 

mam nadzieje ze za szybko w pierdlu nie wyladuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobije dzisiaj do 50 to bede chcial zrobic cos swojego... taki clanik dla noobow.. co by sie szybko chcieli wzbogacic.. jesli jest ktos chetny to niech sie wypowie... zrobimy pare skokow i zobaczymy jak to idzie...

 

mam nadzieje ze za szybko w pierdlu nie wyladuje

1266205[/snapback]

hej, ja bylbym chetny, spcjalnie sie po to na tweak.pl zarejestrowalem :]

 

nick: Vonskee

resp: 52 (w tej sekundzie,za chwile bedzie wyzszy :] )

bron: Glock (zbieram na Sniper Rifle)

 

PS jak ewentualnie moglbym doalczyc do Twojego gangu? -musielibysmy sie spotkac najpierw w jakims pubie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...