Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

a ja po całodziennym graniu, dorobieniu się 90 respa, 100k, 2 fabryk pubu i rava-a zostałem posadzony na calutkie 2 dni crims (i jeszcze nie przyjeli lapowy 20k).

Wiec dolacze do gangu dopiero po wyjsciu z paki - szykujcie dla mnie miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak wy, ale narazie podoba mi sie nowa edycja. Na www.thecrims.z.pl znalazłem fajnu BUG na energie! Działa przy napadach gangiem. Jeden zakłada napad, potem reszta daje odrzuć i ktoś wkońcu daje rób skok. Tak naprawde sie dołącza do ekipy, a energia sie nie traci. Dzięki temu bugowi zarabiłem full kasy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam. Jestem liderem szacun.pl & PLP. Troche wyszlo niezrecznie bo podczas proby podjecia z Wami kontaktu zostałem przemielony :/

 

Jeżeli TDI TWEAK POLIBUDA chce sie łączyć to jesteśmy ogólnie ZA, ale trzeba dogadać szczgóły.

 

Czy macie jakąs stronkę z zasadami, ew forum gangu?

 

Nasza strona to ofkors www.szacun.pl

Ze wzgledow bezp. wymagam logowania aby otrzymac dostep do forum CRIMS.

 

Czekam na odp.

 

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uot yz ap. Aj mejbi mejk e pary for maj bery ? 22nd bery, czek a de fora fo mo informejsza. Ofiszali ytz on 20th of Luty, bat de pary bi difrent ta depending on...ta.

OMG :shock: po jakiemu tam piszą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam. Jestem liderem szacun.pl & PLP. Troche wyszlo niezrecznie bo podczas proby podjecia z Wami kontaktu zostałem przemielony :/

 

Jeżeli TDI TWEAK POLIBUDA chce sie łączyć to jesteśmy ogólnie ZA, ale trzeba dogadać szczgóły.

 

Czy macie jakąs stronkę z zasadami, ew forum gangu?

 

Nasza strona to ofkors www.szacun.pl

Ze wzgledow bezp. wymagam logowania aby otrzymac dostep do forum CRIMS.

 

Czekam na odp.

pozdro!

1331396[/snapback]

no niestety to moja sprawka za duzo anaboli i sie wglowie pomieszalo :D sory z gory zrewanzuje sie napewno :D

jeszcze tylko male pytanie: o co chodzi na tej waszej stronie :D macie jakis slownik wyrazow trudnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie strona ruszyła niedawno. Takie miejsce gdzie ze znajomymi dzielimy sie fotami i spostrzezeniami z imprez. Staram sie zachecic zeby i inni wieszali swoje foty imprezowe ale jakos bez wiekszych szans.

 

Mozesz mi wierzyc albo nie, ale ja z kilkoma znajomymi i swoim bratem gadamy w takim jezyku. Wbrew pozorom nie jest trudny do ogarniecia.

 

A co do Crims to mam nadzieje, ze sie dogadamy. Ten gang na 1szym miejscu jest na serio przepastny. Nie wiem jak tam ludzie robia grupowe skoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jak laczymy sie? Bo ja raczej pozno w domu jestem zeby to obgadac a w robocie nie mam GG

 

PLS poslijcie mi wiad w crims (p0lish) albo priva tutaj.

Edytowane przez p0lish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Zaczne się w tym temacie udzielać, bo też lubie pograć sobie w Thecrims. A ile macie respektu??

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zarejestrowalem, nie do konca jeszcze wiem o co biega, ale podobaja mi sie rabunki :twisted:

 

Musze sie troche rozkrecic...

 

EDIT

 

No i przejeb***** całą kase w kasynie :mur:

 

Zostaja teraz staruszki i taxowki ;] :blink:

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...