Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poszedlem do pierdla za wlamanie do domku i mialem 1800 chajsow w banku a teraz mam 0 moze ktos wie dlaczego chyba tak byc nie powinno jakis bag czy co lipa na maxa troche sie zdolowalem

Jak juz pisalem wczesniej, mialem to samo :) Tylko, ze ja nie poszedlem do pierdla. Poprostu zniknelo mi 200000$ :( Do tej pory nie wiem co sie stalo i dlaczego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, gang tweak.pl idzie w dobra stronke chyba... z batim narazie forexy obrabiamy systematycznie :D, co napad to 10k ... szykujemy wejscie na rynek prostytucji ;)

Aha tania hera by sie przydala, bo duzo tego nam ostatnio idzie :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi narazie oglada telewizje ale jak to przeczyta to pewnie cie wezmie ale na twoim miejscu szynko bym sobie respekt podwyzszal i dobra bron kupil bo inaczej z nami na zadne skoki nie bedziesz chodzil wiec do dziela chlopaku :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam snajperke i 155respectu, obrabiałem sobie spokojnie po parę razy 7-eleven i był looz, wybrałem się na Jewellery i co? :? siedzę w pace przez najbliższe 3 dni crimowe :evil:

ale naszczęście całą kasę trzymałem w banku, więc doje nic mi nie zabrały, hłe hłe...

ale siedzieć trzeba... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...