Skocz do zawartości
TeCHnIk

Słuchawki -gry i muza

Rekomendowane odpowiedzi

Musze dzisiaj zamówić jakieś słuchawki do 150zł. Po wstępnych "oględzinach" znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=36999532 albo

http://allegro.pl/show_item.php?item=37438607

 

Zależy mi na dobrym odtwarzaniu całego pasma szczególnie dolnego - jak każdemu chyba :) . Lubię "miękkie brzmienie" :)

Wie ktoś jak się sprawują ? Może coś innego polecacie w tej kategorii cenowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i bajka :) ale to nie wyklucza, że mogą lepiej grać ? Normalnie można się załamać w Bielsku Białej nie ma pożadnego sklepu ze słuchawkami :( Nawet w Media Markt z tych powyżej 100zł z przewodem 6!!!!! sztuk do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polece te słuchawki AKG K55, są tańsze i miałem możliwość porównania ich z Sennheiserami 202 i nie zauważyłem żadnej różnicy. Do gierek są spoko i muza bardzo dobrze brzmi (dobry bas), są lekkie i można sporo czasu wytrzymać z nimi na głowie :)

 

No ale jeśli już bym miał wybierać z tych dwóch to Sennheiser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałes też taką opinię: "ja raczej optuje za Philipsami, te pierwsze nie nastrajają entuzjastycznie.

Dlaczego ?? Miałem podobne Sennheiser'y i nie były rewelacyjne, jakieś takie ostre brzmienie, a i zapomnij o dobrym brzmieniu na kompie, tzn. brzmienie klasa, ale jak posłuchasz mp3'ek, to odechce ci się słuchania, wyłapują wszystkie wady i "kaleczą uszy" :)"

 

Prawda to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ciekawe stwierdzenie :wink: , ja osobiście nie słuchałem Sennheiserów podłączonych do kompa tylko jedynie do wieży i nie potwierdze tej opini. Ale czytałem rózne wypowiedzi osob ktore uzywają tych słuchawek nawet do grania w CS i jakoś nikt nie narzekal żeby "kaleczyły uszy".

 

Jak nie czytałeś to wrzucam Ci jeszcze mała klasyfikacje ze strony audio

http://www.audio.com.pl/klasyfikacje/sluchawki.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

kiedys kupilem w mediamarkt PHILIPS HP 250 za jakies 40zlociszy i sa spoko, basy bardzo glebokie bez zadnego harczenia.

Wazne zeby sluchawki byly z wnekami na uszy, wiec ich nie sciskaja, co przynajmniej u mnie wywoluje dyskomfort :). Tylko ze wtedy nie nic nie slychac co na zewnatrz sie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...