Skocz do zawartości
m4so

Malo pkt w 3dmark 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

moja konfiguracja wyglada nastepujaco:

 

AthlonXP 2400+ (133)

Radeon Saphire 9800SE 256mb 128mbit

512ddr (400mhz)

Windows Xp sp1a

DirectX 9.0c

 

W 3dmarku 2003 mam 2658 pkt 8O

 

Probowalem sterow omegi, ale jakies kwadraty mi wyskakuja :?

 

Czy ktos wie co to moze byc? Albo czym poprawic osiagi?! Bo chyba to niejest normalny wynik :x

 

PROSZE O POMOC!

 

Z gory thx

 

ps. prosze nie o op**** mnie ze gdzies taki temat byl, bo za cholere znalesc nie mozna :/ za duzo tematow/postow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jesli chcesz porównać swoje osiągi z innymi, polecam tę ranking serwisu Benchmark.pl => http://www.benchmark.pl/ranking.php?a=l&id_games=32. Faktycznie, twoj wynik jest dość słaby (powinno być z 6000 minimum). Być może wina leży po stronie karty. Napisz coś więcej o niej (taktowania, itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje z innego topiqu w tym poddziale...

 

Tego radka to se mozesz wiadomo gdzie wsadzic :twisted:  Mam podobnego zloma niedosc ze potoki sa uszkodzone i pamiec 128bit to jeszcze te taktowania :lol:

Wiem co to jest ale za te pieniądze :lol:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz co kupiłeś...

Radeon 9800 SE to nie jest normalny Radeon 9800, ten normalny ma 8 tzw. potoków renderujących a twój ma 4. Można odblokować całe 8, dzięki sterownikom Omegi, ale na duuuuuuużej większości tych kart po odblokowaniu pojawiają się artefakty (w Twoim przypadku kwadraty). Ale to jeszcze poł biedy bo istnieją dwa rodzaje tych radków, mianowicie z 128 bit'owymi pamięciami i z 256 bit'owymi. Wywnioskowałem, że twój radek ma 128 bit czyli to jest ta gorsza wersja... Dodatkowo wersje SE mają często zaniżone taktowania pamięci w stosunku do wersji PRO (PRO>680MHz, SE>600MHz). Na moje oko, to może wynik jest dość niski, ale i tak nie masz sie czym przejmować, przecież karte graficzną się kupuje żeby grać, a nie żeby lampić sie na samoloty czy inne motylki...

 

BTW włącz 3DMarka 05, i napisz ile masz pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

poniewaz wprowadza ludzi w blad, piszac "SUPER WYDAJNOŚC ZA NIEDUŻE PIENIĄDZE!!!" jaka super wydajnosc, jak moj 9000 64mb chodzil troszeczke slabiej...

Chytry dwa razy traci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

To tak samo jak u mnie :lol: Czyli mozesz zaczac plakac :lol:

Nie no nie jest tak zle w gry jakos da sie grac :wink: Ja podkrecilem swoja do 400MHz rdzen i pamieci...UWAGA!!! calutkie 510MHz :lol: Dalej juz sypia artami :? Jezeli masz te zenujace hynixy co ja to tylko wspolczuje :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...