Skocz do zawartości
Armadon

Jak nie należy składać kompa...

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy jest sie czym chwalic

Napewno jest czym to jest przecież EXTREME OC na takiej zasiłce, przecież tyle ryzykuje spalaniem kompa, ale to nie jest przecież ważne, naprawde jest ważne żeby mieć jako taki sprzęt. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojego kompa też ciągne na codegenie 300.

chciałem zmienic na modecoma 300gtf ale teraz poważnie sie nad tym zastanawiam bo to kasa wywalona w błoto.ten codegen trzyma napięcia jak trzeba nawet przy durniu kręconym na 2.2ghz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może order sie coponiektórym należy, ale za eksremalną głupote, jak mozna ładować kase w kompa, mieć dobre części, podkręcać sprzęt i używać do tego zasiłki za 40 zeta ? Inna sprawa to ludzie posiadający normalne konfigi, nie kręcący im zwykły Codegen 300W, Magabajt czy inny wystaczy w zupełności, bo pomimo wielu narzekań te zasilacze do zwykłych niekręconych kompów nadają sie bardzo dobrze, więc ludzie skończcie już tak narzekać i biadolić, że wybuchają, bo to chyba oczywiste, ze jak ktoś kupuje coś porządnego to zasiłka też ma taka być, a normalny komp może być zasilany słabszą, a jeśli tego nie widzi, to trudno, głupote ciężko się leczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dabek twoj proc to jest jeszcze pikus bo 80w czyli nieduzo wiecej niz niekrecony 3200+ ale sprobuj na nim puscic cos co ciagnie ponad 120w.pozatym 2300mhz z tego antka to zadne extreme oc;]

tyle wyciska z nich kazdy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dabek twoj proc to jest jeszcze pikus bo 80w czyli nieduzo wiecej niz niekrecony 3200+ ale sprobuj na nim puscic cos co ciagnie ponad 120w.pozatym 2300mhz z tego antka to zadne extreme oc;]

tyle wyciska z nich kazdy;)

Tylko popatrz, że poszedł na default V core, było FSB 220 i może pójdzie nawet więcej. 8)

I nie każdemu idzie nawet na 3200 na większym V core, po prostu trafił mi się taki dobry proc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam:

Epoxa 8KRAI

Durona800@986

Kingmaxy 256MB DDR400 CL2.5@1.5

GF2 Ti@ 335/530

WD 800JB

CDRW Liteon

Śieciówkę

 

Całość bez zająknięcia ciągnie No-name 300W

wiem że sprzęt słaby i niema się o co bać

 

za to to co zrobił mój kolega to prawdziwy wyczyn:

Epox 8KRA2I

Athlon 1700XP palomino@1900mhz

Twinmosy 256MB DDR 400

Radeon 9550 @400/540

Samsung 120GB

CDRW LG

DVD LG

 

na NONAME 235W!!!!

i też roczek super działało. na szczęscie się opamiętał i kupił Colors-it 450W PFC Golden Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i też roczek super działało. na szczęscie się opamiętał i kupił Colors-it 450W PFC Golden Power

Nom zamienił stryjek siekiere na kijek. Napewno kupił coś lepszego, ale te 450W w tym ColorShicie to grubo przesadzone. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,czemu większość zasilaczy ulega awarii na platformie AMD? :?: :?:

no chyba żatujesz? :/ nie ma reguły, to zależy od konfiguracji (poboru mocy przez sprzęt) i zasilacza do niej dobranego

przecież zasilacz nie rozróżnia AMD od Intela :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem wątek o spalonych zasilaczach,(ufff)może moje spostrzeżenia nie będą miarodajne,bo większość osób AMD używa,ale użytkowników intela ze spalonym zasilaczem,jest jak na lekarstwo.Nie wierzę by wszyscy intelowcy z nowymi konfigami,stosowali drogie zasilacze,bo to niemożliwe :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie sęk w tym, że mozliwe

kupując Intela trzeba mieć sporo hajsu, więc jeśli bierzesz kompa wartego o wiele więcej niż śrendi AMDkowiec to naprawdę warto <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> lepszy zasilacz, bo po co ryzykwoać taki sprzętem? i chyba większość to rozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrewthx: na tym forum wiekszosc to posiadacze amd do tego entuzjasci niedelikatnego oc.ustawia taki 50w proca na 120w a potem wielkie zdziwienie jak biedny noname 300w psu rozklada nogi;)

a przy intelu jest inaczej bo to nie sa komputery zlozone najnizszym kosztem i ludzie kupuja dobre zasilatory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...