Skocz do zawartości
ziomal155

Pomocy 9550GE czy 9550

Rekomendowane odpowiedzi

Czym różni się radeon asus 9550GE od zwykłego gigabajta 9550??

np tym, że 9550GE ma fabrycznie wyższe napięcie na rdzeniu, dzięki czemu nie musisz robić VMODA by osiągnąć wysokie taktowania

 

różni się też ceną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Generalnie" ... choc ja wole gigabyte 4ns hynix , niz asusa z 5ns .... a cena jest dosyc rozbiezna +50zł.

Asus w tej chwili jest na 4ns, a cena - jest drozszy od giga o 25zl. IMHO warto :wink:

a można go we wro dostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Pamietam ze jeszcze tydzien temu stalem Sam przed Podobnym Dylematem

 

Bylem na 100% przekonany na ASUSA , lecz tam gdzie zaopatrywalem sie nie bylo Tej karty .

Jednak w Zamian Dostalem GigaByte z Mozliwoscia Wymiany Gdyby ten mi Nie odpowiadal (sprzedawca zobowiazal sie sprowadzic Asusa)

Przywiozlem GB i wzielem sie za testy , i ta Karta Przerosla moje Najsmielsze oczekiwania i wlasnie przy niej zostalem (przedwczoraj podbilem gwarancje)

 

Co do Asusow to ciesza sie one B.dobra Opina

Chodz tu Kolega chyba jako Pierwszy ma powody do niezadowlenia ...

Moim zdaniem najlpiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ASUSA/GIGABYTE z mozliwoscia Oddania gdyby ci nie odpowiadal ew Zamiana na inny model ... nie powinno byc z tym problemu ... powiesz w sklepie ze chcesz sobie przetestowac i zaplacisz , ale wrazie czego bedziesz mogl oddac ew wymienic ;] to najlepsze wyjscie IMHO

Jedyny minus tego Taki Myk da rady zrobic kiedy kupujesz w swoim miescie a nie przez neta ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tydzień temu też nie wiedziałem, ale w końcu wziąłem asusa 9550ge :)

najtaniej gigabyte'y sa na pcprojekt.pl za 250zł, a najtaniej asusy to na esc.pl 290zł i właśnie na esc zamowilem :) na przyszly tydzien powinien przyjsc bo jeszcze nie dotarła do nich kasa (Poczta Polska ... :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...