Skocz do zawartości
Gość sLiM JiM

Brothers in Arms

Rekomendowane odpowiedzi

O ja cie, tragicznie to wyglada na tych screenach (jak na gf2mx) :]

Ta trawa, wyglda jak by zrobiona byla z pojedynczych kwadratow...

W dzisiejszych czasach gra bez aa to jest jakis lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na screenach jest wszystko na full .. fakt brak aa to porazka nie da sie nawet sterownikami wymusic:/ , jednak gra w ruchu wyglada przyjemnie hdr itp :> / sory za rozjechanie forum ale screeny w skali 1:1 widoczne od razu maja zalete- zreszta to tylko 1 strona/

 

gra puszczona na gf 6600 nongt (Leadtek) 300/550 @ 550/720:)

xp1700+ @ 222mhzx9 ~2ghz , 2x256mb kingston @ 444mhz ddr dual

abit NF7 , modecom 350gtf itp...

 

smiga jak zloto - znaczy sie smigala bo juz dosc dawno ja skonczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..a zauwazyliscie ze gra przy starcie zmienia palete kolorow na 16bit? meczylo mnie ze MultiRes nie trzyma 100Hz - troche pogrzebalem i okazalo sie ze trzyma tylko dla 16bit nie bylo wymuszone ..a wlasnie na tyle przeskakuje paleta przy starcie gry. w opcjach nie moglem znalezc ustawien glebi. moze w jakims cfgu cos siedzi ale swoja droga dziwne to troche..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie frapsem i ustawieniami grafi i..... obojetnie na jakich ustawieniach ciagle mam 25-30fpsow ( chyba tyle bo dobrze nie pamietam :wink: )

 

NIe jest wazne czy w 1024x768 wszystko na maxa czy w 1280x1024 i tez wszystko na maxa zawsze jest tyle samo fpsow. Moje pytanie brzmi czemu???? Czemu nie ma wiecej?? Sorry ale jak dla mnie to jest za malo i gra jakby zawolno chodzila. ( obraz za wolno sie przesowa czy cos takiego )

 

Ile wy macie fspow??

 

 

PS: wie ktos jak wylaczyc temporalny aa w omegach?? bo znalesc nie moge :mur:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie frapsem i ustawieniami grafi i.....  obojetnie na jakich ustawieniach ciagle mam 25-30fpsow ( chyba tyle bo dobrze nie pamietam  :wink:  )

 

NIe jest wazne czy w 1024x768 wszystko na maxa czy w 1280x1024 i tez wszystko na maxa zawsze jest tyle samo fpsow. Moje pytanie brzmi czemu???? Czemu nie ma wiecej?? Sorry ale jak dla mnie to jest za malo i gra jakby zawolno chodzila. ( obraz za wolno sie przesowa czy cos takiego )

 

Ile wy macie fspow??

PS: wie ktos jak wylaczyc temporalny aa w omegach?? bo znalesc nie moge  :mur:

1397171[/snapback]

tez miałem max 30...

nawet w 640x480 i low

wina konsolowych ograniczen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest chore, 30 klatek nie wiem jak dla was ale mi sie wydaje ( jak gram ) ze tosie po prostu zacina :mur: :mur: Ze karta nie wyrabia, moze wlasnie przez to nie wciagnela mnie gra bo wszzzzyyyystkooo taaakkkk wooolllnooooo chhhooodddzzzillloooo :wink:

 

@Nierealny powiadasz ze ati tray tool, zobacze thx za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest chore, 30 klatek nie wiem jak dla was ale mi sie wydaje ( jak gram ) ze tosie po prostu zacina :mur:  :mur:  Ze karta nie wyrabia, moze wlasnie przez to nie wciagnela mnie gra bo wszzzzyyyystkooo taaakkkk wooolllnooooo chhhooodddzzzillloooo  :wink:

 

@Nierealny powiadasz ze ati tray tool, zobacze thx za odp.

1398102[/snapback]

sprawdz sobie rowniez czy nie smiga Ci monitorek na 60Hz jak ja odpalisz - bo mnie to skutecznie odrzucalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ograniczenia klatek...u mnie śmigała średnio ok 45-50, niżej 40 nie spadła chyba nigdy (a grałem często z włączonym frapsem)...

 

Ale z tymi 16 bitami fakt...na początku nie zaskoczyłem o co chodzi - jakoś dziwnie ekran wyglądał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build: (null)OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1672 MHz  [976888332288.000000 0] with 383MB RAMVideo: NVIDIA GeForce FX 5200  (7184)Failed to enter Startup?Name=Player?Class=gbxGameplay.gbxPlayerPawn?team=255: Can't find file for package 't_character_us'History: UGameEngine::Init <- InitEngine

To jest błąd RAMu!!! Wyjąłem jedną kość która okazała się uszkodzona i gierka działa!.

 

Była to kość na której (samej) komputer sie nie włączył nawet. Ale z innym ramem jakoś działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hardcorowcy  ,  z  fx5200 podchodzic do  nowych gier :]

1410776[/snapback]

Pogralem na tej karcie juz w NFSU2, FAR CRY, HL2, CALL OF DUTY i innych i chodziły OK

 

poza tym nie kazdego stac na FX6800 czy Radeona X cos tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :D chce ustawic sobei gre na maxa z detalami, dalem jej 1024x768 wszystko HIGH tylko mam pytanie do cieni jakie sa lepsze i prosze o krotkie wyjasnienie jesli ktos jest obczajony :) BLOB czy PROJECTED jest lepsze ?:)

 

 

 

thx

 

P.S na starym poczciwym 4Ti z podpisu ggierałka hula slicznie :]

 

P.S 2 :)slyszalem ze gra ma jakies ograniczeni do 30fps ? to prawda?:) nie mam czasu na frapsa:) da sie je jakos wyłączyc ?:D

 

MinDesiredFrameRate=35.000000

 

to to ?:)dam sobei na 100 ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLOB czy PROJECTED jest lepsze ?:)

thx

 

P.S na starym poczciwym 4Ti z podpisu ggierałka hula slicznie :]

P

1410879[/snapback]

1.projected

2.pewnie że smiga. nie ma gry która by na niej nie smigała. co z tego ze w marnym 800x600 i medium bo inaczej sie nie da wprost grac. chyba ze smiganie to dla ciebie tez 10-15 fpsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.projected

2.pewnie że smiga. nie ma gry która by na niej nie smigała. co z tego ze w marnym 800x600 i medium bo inaczej sie nie da wprost grac. chyba ze smiganie to dla ciebie tez 10-15 fpsów

1411092[/snapback]

 

chyba cie po&^Y@&^(&^%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cie po&^Y@&^(&^%

1411368[/snapback]

buhahahah

kolejna gra w którą grasz ze wszystkim na full w 1024 i chodzi zajefanie?

baaah

looool

nie dziwie sie ze wszyscy sie z ciebie tu brechtają;]

sam mam 4ti i wiem na co ją stac w nowych grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahah

kolejna gra w którą grasz ze wszystkim na full w 1024 i chodzi zajefanie?

baaah

looool

nie dziwie sie ze wszyscy sie z ciebie tu brechtają;]

sam mam 4ti i wiem na co ją stac w nowych grach

1411408[/snapback]

chyba z ciebie sie brechtaja...

 

odpal sobie gierke na Win 2003 Server (30% szybciej chodzi jak na XP) z nowymi forceware 71.94, w 1024x768 full det napewno nie ma 10-15 nie przeginaj chłopcze, w takich ustawieniach gra chodzi spokojnie 25-30fps co w zupełnosci zapewnia płynność, w zależnosci od tego co sie dzieje jest do 40fps, jak spojrze na niebo 60fps :lol: :lol: :lol:

 

P.S nie zapominaj o tym że nie każdy grajac na 4Ti jedzie na taktowaniach 330/680czy jak teraz mam 338/685, karta szybsza od Ti 4600, ale ty wiesz swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba z ciebie sie brechtaja...

 

odpal sobie gierke na Win 2003 Server (30% szybciej chodzi jak na XP) z nowymi forceware 71.94, w 1024x768 full det napewno nie ma 10-15 nie przeginaj chłopcze, w takich ustawieniach gra chodzi spokojnie 25-30fps co w zupełnosci zapewnia płynność, w zależnosci od tego co sie dzieje jest do 40fps, jak spojrze na niebo  60fps  :lol:  :lol:  :lol:

 

P.S nie zapominaj o tym że nie każdy grajac na 4Ti  jedzie na taktowaniach 330/680czy jak teraz mam 338/685, karta szybsza od Ti 4600, ale ty wiesz swoje.

1411422[/snapback]

1.pefnie, chodzi 90% szybciej

2.stery mam najnowsze

3.pewnie 25-30 to ja widziałem wczoraj... na radku 9500pro

4.mysle ze moj tytan wciąga nosem twojego smiesznego wywłoka. mam tylko skromne 330/780[biedny 4600 od gainwarda] przed modami masz wynik w hall of fame....

nie osmieszaj sie juz wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jedno.

Albo zle ustawione mam ale ti4200 lepiej chodzilo w BiA niz teraz R9500Pro.

Po prostu w max det. 1024x768 nie potrafie dobic nawet do 30fps

W ti4200 spokojnie.

Jednak NV chyba lepsza jest w silniku unreala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ten znowu swoje i jego mega hiper Ti4200, oszczedz chlopie smiechu na sali  :mur:

1411444[/snapback]

 

a ciebie slucham? :)

glatemus maximus mnie bierze jak widze ze kolo pisze ze gra chodzi mu 10-15fps kiedy jest 20-40fps grrrrrr niech zmieni komap jak mu chodzi 10-15fps :D

 

Proszę....

 

1411464[/snapback]

 

lol ? w hall of fame mam wynik z przed 3 lat ?:) z prockiem 2100+ i ramami 384MB CL3 <lol>

 

1 slowem zmien koma jak ci tak cienko chodzi ta gra :lol: :lol: :lol:

 

P.S wzioles pod uwage ze tak wysokie czestotliwosci pracy pamieci nie wplywaja dobrze na ich wydajnosc ? ze wzg na i tak niskie timingi ustawione w biosie grafiki ? tym sie pobaw...

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.umiesz czytac?

mój wynik w hall of fame

2.nie wierze ci ze to 1024 i wszystko full, od czasów farcry'a i dooma i nibywszystko na full nigdy nie uwierze. nagraj filmik od kiedy wybierasz opcje wszystkie zatwierdzasz i grasz

 

zresztą nie mam zamiaru zarabiac % i nie nie bede kontynuował tego żałosnego procederu;] widocznie moja grafa ma mniej potoków niż twój słynny egzeplarz

i nie iwem gdzie ty wynalazłes program do zmiany timingów w kartach nv nizszych niz fx'y bo nikt na forum o takim czyms nie slyszal. sam napisałes? czy moze grafa miala wbudowany jakis przełącznik?:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze zeczywiscie lukasrz prawde mowi jezeli ta gra zeczywiscie tak u niego wyglada jak na screenach to juz wiecej nie mam pytan co do szybkosci animacji.

Powiem ze u mnie to zupelnie inaczej wyglada, a gra nie chodzi idealnie z tego co pamietam to musialem wylaczyc AA, gralem chyba nawet w 1280 albo 1600 juz nie pamietam. Ale tekstury zupelnie inaczej u mnie wygladaja. u luskarza jakas taka ciapa na ekranie, jedna wielka zupa, i nie mysle tu o efekcie rozmycia/mgly czy jak to nazwac bo tez to mam, generalnie inaczej to wyglada, wiec ok juz sie nie spieram. Przeciez wszyscy na forum wiedza ze Pan lukasrz ma mega Ti4200 ktory tnie wszystkie radki 9500pro, juz tyle razy nam to udowadnial ,

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...