Skocz do zawartości
Gość sLiM JiM

Brothers in Arms

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli doceniam ta gre.

Piekielnie spodobalo mi sie, ze (jak juz ktos wspomnial) misje sa mniej spektakularne i takie jakby mniejsze. Jest to realniejsze bo tak samo ciezko zdobyc jakis barak jak miasto w CoD.

Kazdy metr kwadratowy trzeba sobie wywalczyc.

Oczywiscie gram na Hard (najwyzszy zablokowany).

A grafika z HDR przedstawia troche inny swiat niz dotychczas widzielismy w tego typu grach.

Na wojnie nie zawsze byly chmury i deszcz.

Fajny klimacik, sloneczko, trawka zielona, ptaszki cwierkaja, bum Twoj kumpel obok Ciebie pada bo dostal w leb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

moim zdaniem BiA jest zdecydowanie lepsza od pierwszego CoD'a i stoi na troche wyzszym poziomie od CoD UO

 

:ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach też BiA za swoje dostało. Ja w sumie jestem z niej zadowolony, bo połknałem ją i chciałem more.. a tu niestety - kamera uniosła się nad budynkami i ujrzałem credits..

 

o/t - przed chwilą skończyłem CoD (lepiej późno niż wcale :D) - misje o wiele większe, o większym kalibrze i w sumie na początku było nudno (bo jakoś w BiA od razu się wczułem - tu było gorzej). Ale klimacik chyba jednak ciuteczke większy czułem po stronie BiA niż CoD. Tam jednak to jakoś tak skonsolidowane na jednym oddziale a w CoD takie rozstrzelane (co oczywiście nie jest złe, tylko tak wspominam..)

Oby więcej takich dobrych gier, a mniej babolowatych (jak np. driv3r) - czego sobie i Wam życzę a chociażby z okazji Świąt ;)

 

[edit]: aha, CoD jest równie krótkie co BiA. 2 dni i po grze :D ;)

Pozdrawiam.

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo wydadzą z miesiąc po premierze, gdy już większość zainteresowanych nabędzie grę (patrz HL2 i Doom 3). Taka już strategia producentów :|.

 

Sim - ...szczerze mówiąc nie zwracałem na to uwagi, ale wydaje mi się że coś tam w tle gra. Odpalę później grę i sprawdzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build: (null)

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2208 MHz  [1683505152000.000000 0] with 511MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 with AGP8X (7610)

 

General protection fault!

 

History: FCameraSceneNode::FCameraSceneNode <- UShadowBitmapMaterial::PrepareForProjectorUse <- FProjectorRenderInfo::GetProjectorMaterial <- ATerrainInfo::Render <- ATerrainInfo::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- UGameEngine::Tick <- UGameEngine::Tick <- CMainLoop::RunLoop <- MainLoop

ktos ma na to jakis pomysł ? bo przeszkadza to w rozgrywce :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiA to gierka naprawde warta polecenia. Z misji na misje sie rozkreca i wciaga coraz bardziej :lol: czego nie mozna powiedziec o ostanim medalu :mur: . Jak dla mnie wielki plus tej gierki to dosc krotkie misje, ale za to bardzo tresciwe (dzieki czemu nie wystepuje efekt znuzenia i znudzenia gra :) ). Dodatkowy plus za niezbyt wielkie wymagania sprzetowe. Na moim radku 9100 smiga w medium detalach z teksturami na high w rozdzialce 1024x768 i sie nawet nie zatnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim miłośnikom CoD i BiA polecam Hidden and Dangerous II

zgadzam sie w 100% - jak dla mnie do tej pory HD 1 i 2 to najlepsze gry z tego gatunku - moze przez to ze uwielbiam takie skradanki ww2 B)

 

Jak ktos chce zeby mu gra przyspieszyla to trzeba w BiA.ini ustawic wartosc dla wpisu tripplebuffering na True. U mnie teraz z wszystkim na max nie schodzi ponizej 20FPS. Jak wylaczylem oswietlenie true i dalem na Cube i wylaczylem HDR/soft lightning to gra teraz zadko schodzi ponizej 30FPS  Niestety trzeba rowniez wylaczyc Aniso ,bo inaczej nie ma wspomnianego efektu.

dzieki Karas, zaraz obadam :D

 

pzdr

1350952[/snapback]

tak jest h&d 1 i 2 rulezzzz. to są porządne gierki, zwlaszcza h&d2. poza klimatem, grywalnoscia itp. te gry sa poprostu dlugie i zabawy jest z nimi cala kupa. jak czytam, ze w BiA gra sie 10 godzin to az mi sie do tego siadac nie chce (i tak zagram oczywiscie ;-) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obszar misji w Hidden&Dangerous 2 był znacznie większy

co dawało więcej rozrywki i możliwości rzwijania taktyki , w BiA troche te misje za małe i ciut za liniowe ,widać że mapa ogromna ale podzielona na 3-4 części

żeby tak rozbudowali dostęp do całej mapy od razu to było by znacznie ciekawiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adish22

siema jestem nowy mam jush BIA jest wypas.Call Of Duty to nawet do piet nie siega moze 2 bedzie dosiegac :D Jak Narazie czekam jesce na Wojne na pacyfiky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche w BiA i oczekiwalem wiecej , bronie malo celne :\ brak czolgania , lezenia , schematyczna gra ostrzelaj podejc z boku i dokoncz dziela , dobry dzwiek jest w BiA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adish22

teraz jestem jush daleko w BIA nadal sie wypas gra fakt ze troche bronie nie celne ale ogolnie jest wypas.Dzisiaj dostaje Driv3r wiec troche nie bede gral w BIA :D

Edytowane przez adish22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak wrocisz ;)

 

 

@nirealny : proponuje olac screeny i zagrac - odczucia zmieniaja sie diamentralnie. W tej grze akurat nie grafika jest najwazniejsza. Przyjemnosc z rozgrywki stoi na wysokim poziomie i szczerze polecam BiA kazdemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adish22

no gierka jest wypas BIA ale driv tesh w obydwie bede gral na zmiane :lol:

Edytowane przez adish22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche w BiA i oczekiwalem wiecej , bronie malo celne :\

1358066[/snapback]

Akurat to, ze bronie malo celne to imo jest atut tej gry. Wprowadza pozadany realizm do rozgrywki. Powiem szczerze, ze przejadly mi sie gierki gdzie jeden strzal rowna sie o jednego przeciwnika mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adish22

ej stary bez psesady !! zawsze sie troche nizej celuje bo sciaga potem w gore ale prawie sie zawsze nie celuje!! :?

Edytowane przez adish22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak wrocisz ;)

@nirealny : proponuje olac screeny i zagrac - odczucia zmieniaja sie diamentralnie. W tej grze akurat nie grafika jest najwazniejsza. Przyjemnosc z rozgrywki stoi na wysokim poziomie i szczerze polecam BiA kazdemu ;)

1358571[/snapback]

Akurat grafika ze screenow wyglada o wiele lepiej niz w rzeczywistosci.

Ale jezeli ktos ocenia gre po grafice to jest albo lamerem albo noobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ej stary bez psesady !! zawsze sie troche nizej celuje bo sciaga potem w gore ale prawie sie zawsze nie celuje!! :?

1358647[/snapback]

Obejrzyj sobie filmik created by Kucyk z tematu o Driv3rze to CI sie odechce szybciej niz zdazysz powiedziec - kotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem w to i jakoś mi ta gra nie podchodzi.

Grafika nic specjalnego a po wyłaczeniu HDR wyglada gorzej niż stary 5 letni MOH i te naciagane wymagania wieksze niż Doom to juz przesada.

Klimat nawet fajny tylko że w kółko robi sie to samo .

Moja ocena to 5/10.

Z konsolówek dużo lepsze było Star Wars Republic Commando

które oceniam 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...