Skocz do zawartości
Gość sLiM JiM

Brothers in Arms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mógłby mi ktoś podać linka ze spolszczeniem do Brothers in Arms,ale chodzi mi o takie w którym są spolszczone dialogi i teksty,słyszałem że takie istnieje(jak sie nie myle zajmuje około 400mb albo 500mb).Z góry dzięki(bardzo mi na tym zależy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, załatwiłem sobie ta gre ale mam z nia problem. Zainstalowałem ja i gdy chciałem ja włonczyc na ekranie monitora wyskoczył komunikat (

History:ULevel::SpawnActor<-(PlayerController)<-UGameEngine::Prelint<-InitEngine)). przypuszczam ze to moze wina k. graficznej

konfiguracja mojego sprzętu: antek xp 2000+, mercury kob kt266, 256 ram 333mhz, gf fx5200 128mb 128bit, win xp sp2,

 

prosze napiszcie jak moze byc tego przyczyna i jak ja wyeliminowac.

pozdro 4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to w temacie wielokrotnie omawiane, m. in. na poprzedniej stronie.

Spróbuj tego:

kumpel mial tak na piracie:] w katalogu z gra jest plik unpak:) nacisnij i nastanie jasnosc

ps tylko pomagam z dobrej woli bo niekazdego stac na orginal

1448086[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to w temacie wielokrotnie omawiane, m. in. na poprzedniej stronie.

Spróbuj tego:

1493821[/snapback]

-----------------------------------------

 

Biję się w piersi i inne części....ale JA NIE MAM ŻADNEGO PLIKU Unpack...

 

Kochani co robić.......Ratunku...... gra super....a jan ie mogę grać...

Jak ktoś ma taki pliczek niech i go podesle.....

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam - ja natomiast mam inny napewno banalny problem, od doslownie chiwli gram w ta gre ... jestem na samym poczatku co 1 raz dostaje pod opieke jednego goscia ... w jaki sposob mam wydac mu rozkaz?

w "controls" przejzalem juz chyba wszystko, podczas gry powciskalem juz chyba wszystkie klawisze i nie moge sobie dalej z tym poradzic .....

 

- prosze o pomoc .....

z gory dzieki i pozdrawiam

malarz84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz problem polega na tym ze jest to tak jakby szkolenie, bylo nas 4, 2 kolesi poszlo gdzies i zostalem z jednym type sam!! na gorze mam napisane co mam zrobic klikajac spacją przwijam komunikaty nagle zawieszam sie na jednym i niestety nie potrafie nic zrobic ... jest napisane ze mam cos nacisnąc i przytrzymac ale nie umiem sie domyslec co, nastepnie ruchem mysze wskazac cosss ..........

 

- panowie i panie, NADAL potrzebna wasza pomoc ... :)

- pozdrawiam

malarz84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co ma ktos to spolszczenie do tej gry??

1494557[/snapback]

mam tylko wersje kinową do spolszczenia :) wersja z dialogami mówionymi jest zbyt duza 450mb a kto bedzie sponsorował serwer ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mogłby mi ktoś przeasłac na Certino@poczta.fm pliczek SetupBiA.ini znajdujący sie w katalogu gry w folderze system ?? Bo przez przypadek usunąlem i nie hce mi sie od nowa instalowac całej gry. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynam grac w BIA to wyrzuca mnie do windowsa i wyskakuje mi taki blad :/

 

 

Build: (null)

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 946 MHz [305132961792.000000 0] with 383MB RAM

Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (7801)

 

General protection fault!

 

History: KWorldStepSafeTime <- KWorldStepSafeTime <- KTickLevelKarma <- ULevel::Tick <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- UGameEngine::Tick <- UGameEngine::Tick <- CMainLoop::RunLoop <- MainLoop

 

 

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z BiA:EiB. Zaiststalowalem spolszcznie (cenega 1.02) ale nic nie spolszczylo! Moze powinienem wczesiej zainstalowac jakiegos apdejta :?: PLZ HELP :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam problem z ta girka i dwoma podobnymi mianowicie dziwne rozmazane tekstury, mazy po ruchu reka, przedluzona bron. co moze byc tego przyczyna?

 

ps.pozostale gry z serii Medal

pozdrawiam

Nie grasz czasem na ekranie panoramicznym, w nienatywnej rozdzielczości i w dodatku smużącym? (typu tani LCD lub laptop) Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grasz czasem na ekranie panoramicznym, w nienatywnej rozdzielczości i w dodatku smużącym? (typu tani LCD lub laptop)

 

 

Nie mam monitor DELL gf 6600gt wszystko w rozdzielczosci 1024x768 i ze sterami kombinowalem i zmianami ustawien gerki i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...