Skocz do zawartości
Gość sLiM JiM

Brothers in Arms

Rekomendowane odpowiedzi

co tu duzo mowic MIODZIO ! polecam !

KILKA MOICH SCREENOW :-P

http://img232.exs.cx/img232/4740/df2mv.jpg

http://img232.exs.cx/img232/230/asdd3nt.jpg

http://img232.exs.cx/img232/8627/sdf5xq.jpg

http://img232.exs.cx/img232/5867/nowyobrazmapabitowa7bx.jpg

 

 

JAK WIDAC GRA wymiata...

:razz:

Edytowane przez EaC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia pozytywne, jest "grywalna". Jestem w fazie rozpracowywania dowodzenia, nigdy nie grałem w strategie. Dźwięk bardzo dobry, natomiast do grafiki mam mieszane uczucia. Wszystko ustawione max bez anizo i tekstury są jakby nieostre, nie podoba mi się to. Wymagania większe wg mojego uznania, niż MOHPA. Tutaj w 1024x768 jest już kiepsko (fps 20-25), pozostaje 800x600 (dużo gorzej wygląda), tylko szkoda, że fsaa nie można włączyć. Kolorystyka w misji wieczorem przy sztucznym świetle jest zbyt cukierkowa. W dzień, gdy było intro, to kolory ok.

Klimat, grywalność- duży plus, to najważniejsze

Grafika, wymagania-minus(nic lepsza, niż w cod, a fps 3x mniej, jedynie dodanych jest perę efektów, jak mgiełka, ptaki itd.)

 

Idę grać.

Edytowane przez Waldek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

natomiast do grafiki mam mieszane uczucia. Wszystko ustawione max bez anizo i tekstury są jakby nieostre, nie podoba mi się to. Wymagania większe wg mojego uznania, niż MOHPA. Tutaj w 1024x768 jest już kiepsko (fps 20-25), pozostaje 800x600 (dużo gorzej wygląda), tylko szkoda, że fsaa nie można włączyć. Kolorystyka w misji wieczorem przy sztucznym świetle jest zbyt cukierkowa. W dzień, gdy było intro, to kolory ok.

 

Grafika, wymagania-minus(nic lepsza, niż w cod, a fps 3x mniej, jedynie dodanych jest perę efektów, jak mgiełka, ptaki itd.)

 

Idę grać.

1334088[/snapback]

Wlasnie to jest jeden z lepszych plusow gry.W pecetopwych grach braqje blura.Gry pecetowe by miazdzyly jakby mialy blura tak jak na konsoli,ale niestety - tworcy wola zrobic ostrzejsze textury i zmuszac nas do zakupu sporej ilosci pamieci,zamiast dawac blura przez co upiekszac gre i zmiejszac dwukrotnie jej wymagania sprzetowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to jest jeden z lepszych plusow gry.W pecetopwych grach braqje blura.Gry pecetowe by miazdzyly jakby mialy blura tak jak na konsoli,ale niestety - tworcy wola zrobic ostrzejsze textury i zmuszac nas do zakupu sporej ilosci pamieci,zamiast dawac blura przez co upiekszac gre i zmiejszac dwukrotnie jej wymagania sprzetowe

1334320[/snapback]

OK zużywa mało ramu, 512 starczy do high detali, tylko dlaczego ma takie wymagania do karty graficznej? Do bluru jestem coraz bardziej przekonany, niestety jest sztuczny kolor trawy. W sumie w 1024x768 to jeszcze jakoś wygląda, tylko trzeba mieć chyba co najmniej R9700.

 

Nadal podkreślam, że znakomita jest to gra mimo wymagań sprzętowych i tej jaskrawej trawy.

Edytowane przez Waldek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

OK zużywa mało ramu, 512 starczy do high detali, tylko dlaczego ma takie wymagania do karty graficznej? Do bluru jestem coraz bardziej przekonany, niestety jest sztuczny kolor trawy. W sumie w 1024x768 to jeszcze jakoś wygląda, tylko trzeba mieć chyba co najmniej R9700.

 

Nadal podkreślam, że znakomita jest to gra mimo wymagań sprzętowych i tej jaskrawej trawy.

1334434[/snapback]

Czy ja wiem??Gra jest napewno bardziej zoptymalizowana niz Mohpa.U siebie gram w 1024 z anizo x2 i wszystko na max a sadzac po tym jak mi chodzi to na Twojej karcie wniosqje,ze odpalisz gre w 800x600 i wszystko na max tylko bez Anizo czy tam AA,ale i tak to sa dobre detale, przy ktorych powinienes u3mac stale ok 30 FPSow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO giera ma bardzo wysokie wymagania, niestety na moim sprzecie nie da sie super komfortowo pograc w 1600x1200, musialem zmniejszyc rozdzialke do 1280x1024. w 1600x1200 z 16x anizo 0x AA (bo nie dziala) mialem spadki do 20-22 fps a to w takiej grze troszke przeszkadza, to nie strategia. Boze co za czasy, zmodernizowalem sobie sprzet zeby grac wlasnie w wysokich rozdzialkach i wykozystywac wielki monitorek a tu taki zonk. Tzn na upartego mozna by grac bo gte spadki sa oczywiscie chwilami, ale te chwile to niektore momenty walki wiec wlasnie tutaj przydaje sie lepsza plynnosc. No trudno oto screeny

 

Ja nie wiem co wy chcecie od tej mgielki, wlasnie ona mi sie najbardziej podoba

robi klimat, (ale pewnie dlatego tak mocno zyluje sprzet)

 

Dołączona grafika

 

a tutaj chyba krowa, miala problemy z zoladkiem

 

Dołączona grafika

 

tutaj mam 22FPS :blink: (czy grafika nie przypomina wam jakiegos 3dmarka ??)

Dołączona grafika

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

podlacz sobie pieca pod tv, odpal gierke w 640x480 i bedziesz mial piekny blur...

1334622[/snapback]

Co z tego jak mi TV out nie dziala (nie wiem czemu :|),a nawet jakby to 85% graczy i tak uzywa monitora a ten nie ma w sobie takiego blura,poza tym powiedz mi po jaka chorobe zwiekszac hamsko wymagania sprzetowe jak mozna miec wyraznie ladniejsza grafe a przez to,wieksza plynnosc.Fakt,ze wtedy bedziemy potrzebowali przynajmniej GF3,ale powiedzcie kto dzisiaj nie ma lepszej karty niz GF3 ew R9200,wowczas taka karta oraz tylko 512 MB by wystarczylo do prawie gry a tak to czlowiek musi wydawac kupe siana na karte min za te 400/500 zl pozniej kolejne 400/500 zl na pamiec (za tyle dzis mamy 768 ram [czyli min by dzisiejsze FPSY nie dogrywaly wogole] jeszcze tylko przez pare tygodni bo potem ceny wzastaja) itd.Sa 2 przyczyny,dlaczego na konsolach o praktycznie smiesznej dla pecetowcow mocy obliczeniowej chodza plynnie gry.Pierwsza to brak sytemu operacyjnego,ktory zwieksza wymagania o 50% a pozostale 50% to uzywanie w grach blura i to nie jest tylko efekt ogladania gry na TV,tylko poprostu tak robia gry na konsole przez co np na takim PS2 gra,ktora wymaga na pececie powiedzmy Athlona 2500,512 Ram i R9200 - chodzi plynnie a to tylko przez to,ze zamiast szalec z hamska jaskrawoscia textur,tworcy je obnizaja,ale blur je rozmazuje,przez co jest naprawde super efekcior a niskiej jakosci textur nie widac.Ktos powiedzialby wowczas,ze po co:lepiej,by robili robili nowsze karty graficzne bo rynek musi isc hamsko do przodu i ktos musi zarabiac ale przez to,trza co chwile modernizowac kompa a to jest bez sensu.Wezmy np Jordiego.Zobaczcie jaki ma sprzecior.Jak myslicie:ile takie cos kosztuje:10tys ?? Idealnie plynna i umozliwiajaca wlaczenie wszystkich efektow gra w 1600x1200 z AA Anizo itd wymaga od gracza takiego sprzetu,a tak to jakby korzystali z blura to ustawienie dokladnie takich samych ustawien w tych najbardziej wymagajacych grach wymagala by z paluchem mojego kompa (nawet Radka 9600/GF4Ti) odejmujac od niego 256 ram.Wyobrazcie sobie jakby chodzil Brothers in Arms albo taka Mohpa jakby nie bylo blura - arcy potwornie i wtedy moj sprzet bylby kompletnym minimum by wogole dalo sie jakos grac w 800x600 i medium details a sprzet Jordiego bylby sugerowany w 1024 i high a o takich efektach jakie ma teraz wlaczone moglby zapomniec,chyba,zeby poprawili engine bo ten z Mohpy jest naprawde bardzo slabo zoptymalizowany i ten blur naprawde raruje gre.Brothers in Arms jest nieco lepiej zoptymalizowany,ale bez tego blura byla by tragedia,jakby to chodzilo na takim Radq 9200 np?Ale nie,koles musi sobie kupic lepsza karte i musi miec te kompletne min 512 ram bo rybek idzie do przodu.Ehh:/

Obejrzyjcie sobie demko CHIMP i popatrzcie jak to wyglada i chodzi a na czym mozemy je plynnie ogladnac??Na radq 9500!!Sory,ze tak wybieglem nieco poza temat,ale Brothers in Arms jest najlepszym przykladem tego,jak moza swietnie wykorzystac blura upiekszajac gre i zmniejszajac jej wymagania sprzetowe - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... narazie odpalilem tylko zeby przetestowac plynnosc, ale zastanawia mnie jedno. Ustawilem wszystkoo na max (tzn aa2x, 1024 i detale na high) no i - coz - ja nie mam tej fajnej bluro-mgielki :| :( Ciekawe dlaczego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche do 4 misji :) Gra znakomita, klimat miażdży, tylko te wymagania :/ w 1024x768 @ High raczej nie idzie grac przy wiekszej ilości wrogów :/ Chyba trzeba sobie sprawić nową grafe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet spoko fajny klimat chodz za bardzo smierdzi konsolą .

Grafika troche lepsza niż w Call of Duty a wymagania niestety kosmiczne.

Nie można dzwi nawet otworzyc czy cokolwiek rozwalić , brak śladów po pociskach

fizyka porazka .

Jak wyjdzie Xbox 2 i PES 3 to myśle programisci bardzej przylożą sie bo teraz

konwersje z konsol to dno totalne ( Driver 3 ) pomijająć BIA oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... narazie odpalilem tylko zeby przetestowac plynnosc, ale zastanawia mnie jedno. Ustawilem wszystkoo na max (tzn aa2x, 1024 i detale na high) no i - coz - ja nie mam tej fajnej bluro-mgielki :| :( Ciekawe dlaczego ??

1334906[/snapback]

Jak Ty ustawiłeś "AA", skoro gra tego nie obsługuje - może Ci chodziło o 4x anizo?

 

P.S.

Troszke pogram, za kilka godz. zapodam dla porównania kilka ciekawych fotek.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry przez internet jest potrzebny cd key. Próbowałem założyć serwer na lanie i do wyboru jest 2 lub 4 graczy. Domyślam się, że każdy ma swój oddział, więc wystarczą 2 osoby do dobrej gry w sieci. Niestety nie mam z kim obecnie tego wypróbować, a mapa wczytuje się dopiero, jak druga osoba dołączy się.

 

Jestem w drugiej misji z czołgiem i teraz nawet w 800x600 nie jest do końca płynnie (od momentu dowodzenia jeczcze czołgiem). Poza tym zaczyna być trudno, bo jak artyleria zniszczy czołg, to po misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty ustawiłeś "AA", skoro gra tego nie obsługuje - może Ci chodziło o 4x anizo?

 

P.S.

Troszke pogram, za kilka godz. zapodam dla porównania kilka ciekawych fotek.

1335397[/snapback]

Pardon, oczywiscie chodzilo o anizo - "to taka dykcja zla" ;D

Mniejsza z tym, co by to nie bylo, nie mam mgly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAk czytam i nie rozumiem jak ktoś może robić problemy bo gra mu nie chodzi na max detalach w rozdzielczości 1600 x 1200 :| W ogóle sorka ale dla mnie kupowanie kart graficznych które pozwalają na taką gre za takie pieniądze to jest po prostu zboczenie :| Mi tam wystarcza jak gra chodzi płynnie w 1024 x 768. Grywalność pozostaje ta sama a kupe kasy jestem do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAk czytam i nie rozumiem jak ktoś może robić problemy bo gra mu nie chodzi na max detalach w rozdzielczości 1600 x 1200 :| W ogóle sorka ale dla mnie kupowanie kart graficznych które pozwalają na taką gre za takie pieniądze to jest po prostu zboczenie :| Mi tam wystarcza jak gra chodzi płynnie w 1024 x 768. Grywalność pozostaje ta sama a kupe kasy jestem do przodu.

1336077[/snapback]

Koleszko, nie patrz innym do portfela. Moze ktos kupil sobie karte za 2 tysiaki, a i tak jest kupe kasy do przodu...?

 

Jordi ma w 100% racje- na takim sprzecie jak ma aktualne pozycje musza, nie wroc- MUSZA, smigac plynnie w max. ustawieniach.

 

Ty sie zadowalasz polsrodkami, my nie. 1024x768, sorry musialbym zmienic panel na mniejszy wiec o czym ty piszesz?

 

Ty moze nie widzisz roznicy (bo nie masz jak) miedzy eye- candy od 1280x1024 wzwyz ale ja zapewniam cie, ze tak. I granie w takich ustawieniach nie sprawia mi frajdy.

 

Lapiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staaaary to chyba Ty mnie nie czaisz. Bycie z kasą do przodu oznacza że wydaje mniej a nie że jeszcze pod łóżkiem mi leżą 2 torby z forsą. Chodzi mi o to że zamiast wydawać 1000 zł więcej za kilka dodatkowych klatek na sekunde wolałbym wydać te pieniądze na coś innego. Dla mnie te właśnie klatki nie stanowią takiej podniety żeby byłe warte by dopłacić tego tysiąca.

Zgodze się z tym że na takim sprzęcie jak ma Jordi gra musi śmigać płynnie. Za takie pieniądze też bym się wkurzał gdyby tak nie było.

Półśrodkami??? Czy wg. Ciebie gra na max detalach jest dla Ciebie półśrodkiem??? Dla mnie rozdzielczość 1024 x 786 nie jest żadnym półśrodkiem bo gra ma max detale i chodzi płynnie a co za tym idzie daje mi satysfakcje z gry i pozwala się zrelaksować. Półśrodkiem może jest odpalenie HL 2 w rozdziałce 640 x 480 w min. detalach byleby tylko pograć.

 

Druga sprawa że nie zaglądam innym do portfela bo może nie zauważyłeś ale w poprzednim poście pisałem o SOBIE i nie wypytywałem się kto ile zarabia.

 

Zresztą skoro już poruszyłeś temat Jordiego - broń boże go nie atakuje - to posłuże się nim jako przykładem. Mówisz że może ktoś kupił sobie karte za 2000 a i tak jest do przodu. Mi się wydało dziwne że ktoś ma karte za duże pieniądze a nie ma neta w domu.

 

Sorry Jordi że podałem Ciebie jako przykład ale akurat byłeś pod ręką.

Powtarzam również że wg. mnie gra nie traci na grywalności tylko dlatego że haczy na bardzo wysokich rozdzielczościach. Jeśli jest grywalna to dalej będzie grywalna mimo że będzie uruchomiona w "marnej" rozdzielczości 1024 x 786.

 

Nie wiem, może mam wade wzroku - chociaż na badaniach wychodzi że nie mam :D - ale ja tam nie widze różnicy wartej 1000 zł międy 1024 x 786 a 1600 x 1200.

 

Ps. Nie wiem czy to jest dobre miejsce do kontynuowania tego tematu bo wydaje mi się że pociągnąłem za sobą lekki off-topic

Edytowane przez Feniks06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dobrze,ze pociagnales bo bywaly momenty,gdzie ja tez uwazalem,ze kupilem za mocna karte graficzna zamiast wydac kase na imprezy albo fajne ciuchy i mi tez starcza w kosmos granie w 1024 bo rownierz roznicy nie widze (mam 19 calowy monitor),jednak jest tez druga strona medalu.Takie gry jak BIA,wymagaja do komfortowej gry w 1024 i detalach na high radka 9700 wiec ale jakies antyaliasingi czy 1600 czy jeszcze jakies wymyslanie mija sie z celem.Mozliwe, zebym mowil podobnie jak Draak gdybym bym sprzet z takiej polki i nie przecze,ze bardzo bym chcial taki miec,ale tez,jakby mnie bylo na takowy stac to by mi szkoda bylo na niego siano.Za taka cene jak grafa Draaka mam uzywanego Golfika jedynke,albo Forda Fieste a jak wiadomo,auta te maja tanie czesci i wogole,wlasne auto,to moje zdanie,z ktorym pewnie Draak sie nie zgodzi,ale coz - ciezko jest :P A co do BIA to coz moge powiedziec - wymiata wszystkie gry o tematyce WW2 jakie wyszly ale jest trudna jak kot nawet na poziomie easy,przynajmniej dla mnie no i przesadzono nieco kwestie celowani,to juz nie jest realistyczne,powinni na to zrobic jakiegos patcha,pozatym gra jest perfekt,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na poziomie trudności medium i jest w sam raz. Przynajmniej jej tak szybko nie skończę, trzeba używać więcej taktyki i dbać o swoich ludzi.

Z tym celowaniem jest tak, jak w rzeczywistości. Aby w pozycji stojącej nie ruszać karabinem, trzeba się nieźle skupić, a na wojnie raczej człowiek jest nerwowy. Mogę się przyczepić do braku pozycji leżącej, wtedy celność byłaby o wiele wyższa. W sumie to od strzelania ma się przede wszystim szeregowców, którzy całkiem dobrze sobie z tym radzą.

Edytowane przez Waldek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2 masz racje z tym samochodem. Dla mnie własna fura to o wiele większy klimat niż wyższa rozdziałka :)

W całej dyskusji chodzi mi o to że są wg. mnie rzeczy które powyżej jakiejś kwoty nie są warte kupienia choćby nie wiem jak niesamowite były. NA pewno bym nie kupił butów za 1000 zł, komórki za 1500 i również karty za 2000 zł. Po prostu satysfakcja z posiadania/używania takiej rzeczy nie równa się kwocie jaką na tą rzecz wydałem.

Aha Draak jeszcze mi się przypomniało: piszesz że Ciebie nie bawi granie w 1024 x 786 bo obraz jest lipa bo panel byś musiał zmniejszać itd. Z tego powodu również uważam za mało sensowny zakup LCD. Z tego co się orientuje to LCD nie należą do tanich reczy i chyba trochę głupio że kosztujący tyle kasy monitor nie radzi sobie z rozdzielczością 1024 x 786 :wink: Z tego też powodu wolałbym za połowe bądź 3/4 wartości LCD kupić porządnego CRT. Obraz elegancki we wszystkich rozdzielczościach za mniejszą cene :D

 

A żeby nie było to powiem że bardzo nie mogę się doczekać na BIA i mam nadzieje że ta grea spełni moje wyobrażenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie zainstalowałem i pograłem z 15 minut ..opiszę swoje krótkie wrażenia...przede wszystkim czuc realizm duzo bardziej niz w CoD czy w MOH ..tamte gry wydają się duzo bardziej arcadowe niz BiA ..celuje się ciezko ale to jest tez realistyczne (wiem co mówię , strzelalem trochę w wojsku z AK47 zarówno ogniem pojedynczym jak i seriami)

 

..podoba mi siębrak celownika czyli zeby wycelować trzeba tak jak w rzeczywistosci przyłozyć broń do skroni i spojrzeć przez muszkę i szczerbinkę, moze dla niekórych to będzie wada , ja osobiscie uwazam to za zaletę dla tych którzy oczekują od gry mocniejszego wyzwania.

 

Przeciwnicy moze nie zachowują sie jak komandosi ale to juz nie takie bezradne chłopki jak to do tej pory bywało.

 

Grafika - nie jest to nic powalającego ale jest dobra, widac ze gra była pisana bardziej z myslą o XBOXIE i PS2 niz o piecu ..stąd te teksturki w dosyc niskiej jak na peceta rozdziałce (przynajmiej posiadacze mniejszej ilosci ramu sobie pograją)..z grafiki najładniej prezentują sie postacie. nie bede sie rozpisywałnarazie zbyt mocno o grafice bo koledzy wyzej juz napisali na ten temat..dodam tylko tyle ze widziałem duzo zdjęc z wersji Xboxowej i to co jest na PC to ciut podrasowana imho wersja na x-pudło...co do wersji na ps2 to wypada ona zdecydowanie najgorzej ..szczegolnie texturki (PS2 ma połowe tego ramu co xbox) oraz geometria broni i byc moze postaci - bronie na ps2wyglądająsporo gorzej niz na xboxa.

 

co do enginu to cięzko mi powiedzieć czy jest udany czy nie(sprzęt jak niżej)..mi wszystko chodzi plynnie..gram w 1280x1024 wszystko na maxa ..anizo i inne duperele powłączane, ale mam nadzieje jako ze gra jest tez na xboxa ze i na słabszych sprzętach w 800x600 medium da się komfortowo grać

 

podoba mi sięto ze w miare przechodzenia misji odblokowują sięnam dodatkowe extrasy.

duze wrazenie robiąna mnie takie rozne smaczki w grze budujące klimat ...jak np krew chlapiąca nam na oczy czy tez martwe rozerwane krowy/konie lezące tu i tam.

 

Ze sterowaniem to bardzo moim zdaniem trafili ..jako ze przeszedłem niedawno Republic Commando a tam była podobna idea zarządzania teamem , i to przypadło mi do gustu

 

..przykładowo idziesz sobie z kumplem widzisz niemców za osłoną ..nakazujesz kumplowi otworzyć ogień osłonowy "supresssing fire" w stronę wroga i sam pod osłoną kumpla biegniesz np z pistoletem by wykończyc niemców z bliska zachodząc ich od flanki.

 

.samo sterowanie pomyslane jest łatwo i bez zbędnych durnych klawiszy (jak to na piecu często bywa niestety :/ ) przykładowo zeby zrobic supressing fire wystarczy trzymając zdefiniowany klawisz - nakierowac kursor na murek za którym są niemcy i puscic ten klawisz

 

jesli chcemy dla odmiany nakazac ostrzeliwanie konkretnego przeciwnika - naciskamy przycisk i nakierowujemy kursor na szkopka po czym puszczamy kursor

 

...reszta rozkazów rozwiązana jest w podobny prosty sposób (podobnie proste mechanizmy sterowania zastosowano w Republic Commando)

 

..starczy na tyle moich wrazeń ..sory za ten chaos niepowiązanych ze sobą zdan ale pisałem co mi do głowy wpadło bardzo na swiezo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..podoba mi siębrak celownika czyli zeby wycelować trzeba tak jak w rzeczywistosci przyłozyć broń do skroni i spojrzeć przez muszkę i szczerbinkę, moze dla niekórych to będzie wada , ja osobiscie uwazam to za zaletę dla tych którzy oczekują od gry mocniejszego wyzwania.

mozna w opcjach ustawic CEELOWNIK :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...