Skocz do zawartości
ath

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chcialem zapytac czy warto inwestowac w ta gre ? BO graficznie niezle, a WoW jest strasznie drogi. I teraz sie zastanawiam nad alternatywa i wlasnie te guild warsy znalazlem i sie zastanawiam...

 

Wkreci mnie na dluzej niz 2 tygodnie ?

1516007[/snapback]

Trudno odpowiedziec, czy akurat tobie sie spodoba.

Jesli czytales caly topci to wiesz, ze nie jest to mmorpg tak jak Wow tylko crpg.

Wow ma o wiele wieksze mozliwosci i zapewne starczy na dluzej niz Gw (podstawka).

 

Mi osobiscie Gw sie podoba i spelnia moje oczekiwania.

Jest wprawdzie mniej skomplikowany od Wow'a (dla jednych to + dla innych -) ale gra sie bardzo miodnie i przyjemnie.

Na zachete moge ci powiedziec, ze od dluzszego czasu Gw zajmuje pozycje lidera w rankingu na mmorpg.com wiec musi to cos znaczyc. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie wiem nie gralem i raczej nie bede. Moge tylko powiedziec ze prywatne serwy wowa powinny dorownac tym blizzardowskim w ciagu miesiaca. Fakt ze nigdy nie bedzie na czasie ale zawsze to 3-6 miesiecy w plecy ale 120zl w kieszenii co 2 miechy

 

PS. moj brat wlasnie to kupil. Hmm zobaczymy w lublinie jak to wyglada :)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie wiem nie gralem i raczej nie bede. Moge tylko powiedziec ze prywatne serwy wowa powinny dorownac tym blizzardowskim w ciagu miesiaca. Fakt ze nigdy nie bedzie na czasie ale zawsze to 3-6 miesiecy w plecy ale 120zl w kieszenii co 2 miechy

 

PS. moj brat wlasnie to kupil. Hmm zobaczymy w lublinie jak to wyglada  :)

1516263[/snapback]

ps. To jest temat o Guild Wars a nie World Of Warcraft :mellow:

Co do prywatnych serwerow Wow'a to slowo tragedia nie jest wystarczajace aby to opisac. Co do abo to jest ~50zl o ile sie nie myle.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko, czy posiadacze geforcow macie jakies problemy z aa w GW ?? Bo u mnie jest ostra maniana... bo dluzszym graniu w GW z aa x4 pojawiaja mi sie takie arty, ze nic nie widac i musze wyjsc z gry. To nie wina grafy bo ja odkrecilem i to samo. Odrazu po wyjscu z GW, kiedy mam te arty wlaczylem inna gre i nic nie bylo... Nie wiem jakie stery mam juz uzyc. Na 77.xx mam resety kompa podczas gry w GW z aa, a na innych <77.xx mam arty.

 

Pozdrawiam,

DarkArrow.

 

BTW

 

nazwa postaci w grze: Dark Vel Death

klasa: N/Me

lvl: 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie nie jestem wielkim fanem MMORPG wogóle nie jestem wielkim fanem RPG , jest sens kupować tą grę dla powiedzmy nie fanatyków RPG ?? jest możliwość jakiś testów tej gry czy trzeba zaryzykować z kupnem , bo tak czytam i w sumie bym spróbował na WoW mi szkoda kasy , ale to hmm zaintrygowało mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram non-stop w guild wars :D To najlepsza gra w jaką grałem (lepiej niż warcraft III i jedi academy które w moim rankingu bardzo długo były na pierwszym miejscu :wink: )

Mam własną gildię - Erotic Jawas, narazie 6 uczestników, czy może 7...nie pamiętam dokładnie :)

W każdym bądz razie liczba erotycznych jaw rośnie :D Może ktoś chce się przyłączyć?

Edytowane przez Vegret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ostatnio pisalem o problemach jakie mialem z GW. Znalazlem na nie rozwiazanie. Ten problem dotyczy głownie posiadaczy geforcow, a szczegolnie posiadaczy fx'ow. Majac sterowniki <77.xx po dluzszym graniu, gra zaczyna sypac artami na lewo i prawo... wiec polecam odrazu zainstalowac stery z numerkiem 77.xx (najlepiej XG 77.62 HD) na tych sterach arty juz nie wystepuja, ale od czasu do czasu podczas grania mozna zaliczyc reset :D, aby tego uniknac nalezy w wlasciwosciach systemu --> zaawansowane --> uruchamianie i odzyskiwanie --> ustawienia --> odznaczyc w awari systemu automatycznie uruchom ponownie.

 

Pozdrawiam,

DarkArrow.

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

gram w GW już kilka dni i mam do was kilka pytań:

 

1. jaka profesja(druga) będzie dobra dla Warriora (Wojownik) :)

2. skille co to jest ;) to są jakieś umiejętności ??? i skąd wziąć najlepsze Elite Skills ?? ;) jakie są naj dla mojej profesji

3. PVP i GvG to są te dwa tryby co są do wyboru na początku gry ;)

4. w co mam dawać ;) pkt

 

a. Strength

b. Axe Mastery

c. Hammer Mastery

d. Swordmanship

 

5. błąka sie za mną mała dziewczynka z fletem, czego ona chce :lol:

6. jest tez misja ze musze znaleźć kolesia aby otworzył wrota, gdzie on jest :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małą dziewczynka hce od Ciebie czerwonych kwiatkó i pelerynki tegoż koloru ;)

 

też mam wariora i wziałem elementaliste na druga... ale i tak traktuje go jako postać testowa..

z głownych atrybutów jak jesteś wariorem łąduj w strengtha bo od tego dmga i w jeden rodzaj brobi.. sam musisz wybrac jaki styl walki wolisz miecz młot czy toporek.. do tgo tez potem odpowiedni skille

no i z drugiej profesji też warto coś rozwinąc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dla warriora jako druag profesja bardzo dobry jest necro z blood magic (wysysanie zycia itp.)

2.Skille to jak sama nazwa wskazuje umiejetnosci ;) Odblokowywujesz je robiac questy i kupujac u trenerow. Elite skills zdobywa sie poprzez "ukradniecie" ich od bossa (capture signetem), ktory danego skilla uzywa. JEszcze dluga droga przed toba zanim tam dojdziesz ;)

3. Chyba chodzi Ci o PvE i PvP. PvE to tryb rpg, w ktorym przechodzisz sobie gre robiac questy, zbierajac itemki oraz odblokowywujac skille do PvP. PvP to tryb player vs. player, ktory polega na walce z innymi graczami.

4.Tak, jak powiedzial kisio. Punkty dawaj w Strengh i w mistrzostwo broni, korej uzywasz. Osobiscie polecam topory :D

6.Ta misje musisz zrobic z jakims kolega. Formujesz party w miescie i lecisz :)

 

EDIT: Postacie PvP nie moga nic robic poza walczeniem z innymi graczami :) Misje z pelerynkami itp. mozna olac :P GvG to walki miedzy gildiamii

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :)

dobra wybrałem już drugą profesje nekromantę :), a jestem Warriorem i teraz pytanie jakie skile są najlepsze dla tych profesji

 

i co mi daje dawanie pkt w Strength, kolo nic nie jest silniejszy :(

i jeszcze jedno przeniosłem się do świata które zostało zaatakowane przez potwory heheh i sam nie mam szans coś zdziałać :(, a party nikt nie chce :(

co mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest gra dla Ciebie...

Poczytaj troche na jej temat, na pierwszej stronie masz podane linki, przeanalizuj sobie wszystki klasy, zdolnosci, taktyke gry i wybierz to co ci odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem sobie robic druga postac.. elemental jako primary.. iw lasnie nei wiem co wrzucic na druga.. macie jakeis sugestie/doswiadczenia?

waham sie miedzy mesmerem nekro a monkiem.. robil ktos podobne postacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie dowiedzialem ;)

tylko jeszcze mnie ciekawi ktora mi najwiecej da..

w tym momencie chyba najmniej mnie ciekawi monk..

chyba najbardziej mesmer.. ale jeszcze nei wiemc o nekro potrafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na PvE najlepszy na druga klase dla elema jest mesmer. Dajesz mu inspiration magic i nie nazekasz wtedy na brak many. Degeneracja zycia z illusion magic tez jest bardzo przydatna. Domination magic bardziej przydaje sie na PvP. O nekro duzo Ci nie powiem bo nie gram nim za bardzo. Necro z death magic to wiekszy dmg. Z blood bardziej nadaje sie dla warriora. Klatwy to wiadomo - rozne smieszne rzeczy robia ;) Monk moze byc, ale wg. mnie to nie ma sensu zbytnio. Niby mozna sie zawsze podleczyc, ale od leczenia to sa primary monkowie. Plusem jest to, ze odblokujesz sobie skille Monka na PvP, a one na pewno sie przydadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspolnej gry !!! ;]

Od pewnego czasu na pierwszej stronie topica o GW jest informacja o checi zalozenia wspolnej gildii, zlozonej z uczestnikow naszego forum. Do tej pory odezwalo sie tylko kilka os. , ale nie byly do konca zdecydowane.

Poszukiwane sa osoby konstruktywne, potrzebna jest nazwa dla ww gildii, fotel lidera jest takze pusty ;] .

Serdecznie zachecam do zglaszania sie, po co grac samemu, lepiej we wspolnym gronie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monkow I czy IIgo klasowych ...

 

Gralem w Ascalonie , grafika piekana choc troche za latwo bylo. Zbuzyli Ascalon , stalo sie duzo trudniej ... ale grafika stala sie ochydna ... nie od strony technicznej ale estetycznej . Takie jest moje odczucie. Lazenie po starym Ascalonie w tych "okolicznosciach przyrody" jest dla mnie meka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, potem jest juz duzo ladniej ;) Dopiero na samym koncu gry - na wyspach wulkanicznych tez panuje taka przygnebiajaca atmosfera :P A co do tych monkow to jedna ryba. Abys mial odblokowane duzo skilli (elite'ow tez), bo i tak na PvP robi sie nowa postac. Ma byc to pierwszoklasowy monk ;) Jako takie doswiadczenie PvP tez jest wymagane.

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...