Skocz do zawartości
ath

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

No cos ostatnio panowie od gw staraja sie przyciagnac nowa wiare... :D

Tutaj tez jakis pvp event http://guildwars.com/events/pvpffaweekend/default.html

 

Poza tym nie chce mi sie od nowa ssac tej gry, jak by dali mozliwosc ssania obrazow cd to inna sprawa, bo to wczytywanie jest troche do bani (inni musza na ciebie czekac, az ci sie sciagnie obszar...). Przeciez mogli by udostepnic cd, nie ma pirackich serwerow gw wiec ocb (np. l2 ma opcje ssania full clienta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa miejsca, z ktorych mozna sciagnac obrazy :)

No, ale te miejsca sa brzydkie... ;]

Kurde jak by wprowadzili skakanie to bym sobie jeszcze w to pogral... :lol:

 

edit

 

Hmm a jednak na ten event dali pelna wersje do zassania z gamershell... a co mi tam, ja sobie sse, lednie leci i juz za 1,5h zobacze, co tam pozmieniali. ;]

Event trwa od dzisiaj do 22 stycznia, szkoda, ze rownolegle z beta ddo. ;]

 

guildwars full client ( 984 mb )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na CD grę kupić :]

 

Chyba przespałem betę Factions, a zresztą i tak narazie kończę PvE. Niestety gra ma jakiś dziwny poziom trudności - czasami bossowie schodzą moment, nawet doppelganger, a później znowu paru kolesi ubija po dwóch ciosach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na CD grę kupić :]

 

Chyba przespałem betę Factions, a zresztą i tak narazie kończę PvE. Niestety gra ma jakiś dziwny poziom trudności - czasami bossowie schodzą moment, nawet doppelganger, a później znowu paru kolesi ubija po dwóch ciosach...

Duzo nie straciles, ja zainstalowalem, pogralem 30' i wywalilem. Event ograniczyli do wyboru gotowych postaci, nie mozna bylo srobic wlasnej, dodac wlasnych skilli tylko gotowe... bezsens. Poza tym nowi bohaterowie sa do bani, dali by jakiegos zmiennoksztaltnego np. druida czy cos ciekawszego niz assasin i rytualista.

Ale mimo to i tak beda mieli wielu graczy, ze wzgledu na to iz ten pseudo mmorpg nie posiada abonamentu. ;]

Nie dziwie sie tez, ze dali triala tylko na 10 godzin, gdyby byl on na okres np. 7 czy 10 dni to z palcem mozna by w tym czasie przejsc tryb PvE. :D (ja sie strasznie slimaczylem i zajelo mi to 2 tyg. ;]).

 

A co do gry na cd, to nie lubie placic za pudelko, instrukcje i nosnik, wole tylko za sam produkt tak jak to jest z CoV, CoH, L2 (to takie gry jak by ktos nie qmal) itp. ;]

 

Jak juz kiedys pisalem, gra jest strasznie ograniczona, tryb pve strasznie krotki, pvp dla mnie slabiutki. No, ale takie sa uroki gry bez abo. ;] Nie mowie, ze jesyt kompletnie do bani, niektorym sie podoba, to moje zdanie. ;]

pozdro x2000xtx

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PvE krótki? No cóż widać w mało gier grałem jak dotąd bo jak narazie wszystkie RPG w które grałem można było lekko w kilka dni przejść, a nawet w jeden dzień.

 

Zresztą dotyczy to też innych gier jak GTA na przykład.

 

 

Mi się podoba, niestety z braku czasu jeszcze nie przeszedłem, ale misje są dość długie, więc trochę czasu zajmuje - chyba że się głównym wątkiem leci i potem na pustyni kolesie z 8 levelem się pojawiają...

 

 

Ale jeśli o mnie chodzi, to producenci nie wyukorzystali potencjału gry - wszystkie misje sprowadzają się do jednego - bicia. Choć w sumie nie za wiele można tu wymyślić. Jednak można było dać większe pole do popisu dkla gracza - unikanie pocisków, walka polegająca bardziej na szybkości i refleksie (a nie tak, że odbiegnę 5 metrów od miejsca gdzie leciał pocisk a i tak obrywam).

 

Czary są mało zróżnicowane, mało ciekawe, często się nakładają, większość jest totalnie nie przydatna, lub na tyle słaba że nic nie dają - generalnie wygląda to tak jakby silnik gry ograniczał możliwości tworzenia ciekawych czarów przez co gra prawie nie ma wątku strategicznego i ogranicza się do tępego naparzania w przeciwników.

 

Akurat gram magiem żywiołów i musze powiedzieć, że mała ilość many sprawia, że trzeba ładować w pojemność, a z czarów jedyną faktycznie skuteczną jest magia ognia, a powietrzna jest do niczego. Czarów z drugiej profesji się prawie nie wykorzystuje ze względu na brak miejsca na pasku - a są czary takie, które się może raz czy dwa w misji użyje, ale jak ich nie ma to niedobrze. Ale pocieszam się, że czary mesmera są jeszcze gorsze.

 

Prawda jest taka, że nawet w PvE trzeba grać z ludźmi, bo inaczej szybko robi się nudno i nieciekawie. Jednak nawet z ludźmi wkurzajace jest, że walka zwykle polega na odpalaniu po kolei wszystkich czarów z paska w przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze skonczeniem misji... jestem w thirsty river, skonczylem

ta misje gdzie ghostly hero mnie oprowadza i kaze mordowac te klany Perwotnych (dla mnie to Kobry i tyle :) )

Znalazlem dwóch pierwotnych na pustyni.. i co dalej..?

Gdzie mam isc..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath malo z krzesla nie spadlem "pvp dla mnie słabiutki" chyba zartujesz. Miliony graczy nie moga sie mylisc wszyscy sa zgodni co do jednego - takiej ilosci taktyk i kontr nie bylo w zadnej innej grze. To jest jak w najslabszym ogniwie - jak jedna osoba spieprzy to wszyscy lezycie :). Sorry ale dla mnie tryb pvp w grach ktore wymieniles to durne tluczenie sie po glowie i czekanie kto padnie pierwszy (a pierwszy pada ten z gorszym sprzetem i nizszym lvl:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat gram magiem żywiołów i musze powiedzieć, że mała ilość many sprawia, że trzeba ładować w pojemność, a z czarów jedyną faktycznie skuteczną jest magia ognia, a powietrzna jest do niczego.

Nie wypowiadaj sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath malo z krzesla nie spadlem "pvp dla mnie słabiutki" chyba zartujesz. Miliony graczy nie moga sie mylisc wszyscy sa zgodni co do jednego - takiej ilosci taktyk i kontr nie bylo w zadnej innej grze. To jest jak w najslabszym ogniwie - jak jedna osoba spieprzy to wszyscy lezycie :). Sorry ale dla mnie tryb pvp w grach ktore wymieniles to durne tluczenie sie po glowie i czekanie kto padnie pierwszy (a pierwszy pada ten z gorszym sprzetem i nizszym lvl:))

W porownaniu z Wow'em pvp w Gw jest cienkie jak zebro bakterii. ;]

 

 

Nie wypowiadaj sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia.

Rozwin troche bardziej swoja mysl, Varrol pewnie chetnie poznal by Twoje zdanie w tej sprawie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz kazda magia elema jest dobra, a najpowszechniejszą uzywaną na PvP jest wlasnie air magic, ktora jest "do niczego". Zeby nie narzekac na brak energii musisz posiadac jakis energy management. W przypadku elema wystarczy dac dwa attunmenty. Rzucasz wtedy czary niemalze za darmo i szczegolnie na PvE (gdzie nie ma duzo potworow ze sciaganiem enchantow) nie mozesz narzekac na brak energii.

nak można było dać większe pole do popisu dkla gracza - unikanie pocisków, walka polegająca bardziej na szybkości i refleksie (a nie tak, że odbiegnę 5 metrów od miejsca gdzie leciał pocisk a i tak obrywam).

Mozna unikac pociski i kazdy gracz uwazajacy sie za dobrego robi to.

Ale pocieszam się, że czary mesmera są jeszcze gorsze.

W tym momencie prawie spadlem z krzesla. Nie masz zadnego pojecia o tej profesji. Palenie energii, interruptowanie casterow, wylaczanie warkow to tylko niektore z zastosowan tej klasy i jej skilli.

Czary są mało zróżnicowane, mało ciekawe, często się nakładają, większość jest totalnie nie przydatna...

Po czesci mozna z tym sie zgodzic. Sa skille, ktore nie sa wogole przydatne, ale nie wiekszosc.

Prawda jest taka, że nawet w PvE trzeba grać z ludźmi, bo inaczej szybko robi się nudno i nieciekawie. Jednak nawet z ludźmi wkurzajace jest, że walka zwykle polega na odpalaniu po kolei wszystkich czarów z paska w przeciwnika...

W GW trzeba miec albo gildie, albo duzo znajomych. W innym wypadku gra nie ma wiekszego sensu.

W porownaniu z Wow'em pvp w Gw jest cienkie jak zebro bakterii. ;]

Wez mnie nie rozsmieszaj. W wowie walki wygrywa sie ekwipunkiem i levelem, a nie taktyka, mysleniem i skillem jak w GW. Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartosH - zapomniałem napisać wyraźnie, że mówię o PvE - ty znowu odnosisz się do PvP - co innego jest walczyć z potworami a co innego z ludźmi. Na PvP właśnie ogień jest chyba najmniej przydatny. Zanim zaczniesz krytykować doczytaj o czym piszę.

 

W PvE problemem jeżeli w ogóle taki się pojawia, to ilość potworków, nie ich siła. Mesmer sprawdza się na pojedynczego wroga - wtedy potrafi dołożyć - dlatego na PvP jest dobry.

 

 

Niestety brakuje mi trochę czasu i umiejętności - chciałbym chociaż fabułę skończyć, może sprawdzić inne klasy, a potem wejść na PvP. Ale wiszę w Dragons Lair i jakoś nie chce mi się grać dalej - może w końcu zbiorę drużynkę i wrócę do grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa przedstawia sie nastepujaco:

Pewien typ zrobil przekret z karta kredytowa i kupil duza ilosc kluczy do gw przez plaync.com. Potem zglosil rzekomo kradziez karty i wycofal wplate za transakcje. Po zakupie takiego klucza przez plaync serwis czeka jakis czas na autoryzacje zakupu (trwa to nieraz 3 m-c) i po tym czasie banuje nieoplacony klucz.

Takim wlasnie sposobem typ sprzedawal tak tanio nielegalnie zdobyte klucze, ktore w przeciagu 3-4 m-c byly banowane... jak tez sie naciolem na ta lajze, ale kase odzyskalem. Jednym z paserow jest szala_18, oglaszal sie jakis czas temu na forum z linkiem do aukcji allegro (ma chyba kilka kont na allegro, bo oprocz jednego konta ( na allegro jako 'heist_szala' ) widzialem jeszcze inne konto, w ktorego tresci byl ten sam e-mail...). Sprawa byla naglosniona na forum guildwars.pl i mmorpg.pl, podobno arena net ma ostro scigac oszustow.

Sprzedawal tazke inne konta min. do hl2, pewnie takze nielegalne.

 

Wiec jesli juz kupowac gw to tylko box zafoliowany dla pewnosci.

Legalnosc konta da sie zweryfikowac poprzez kontakt z supportem.

 

Jako ze ktos odkopal topic to wtrace swoje 3 grosze do tematu "lewych keyow".

Przyznaje ze kupilem na allegro za bodajze 35zeta taki klucz. Dziala do dzisiaj. To juz ponad rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow xd jaki zastuj w temacie o gw a to taka wspoaniala gra :D

'Zastój' jak juz. ;]

A czy fajna, no mi starczyla tylko na 2 miechy, potem nie mialem juz co w niej robic i sprzedalem. ;]

Teraz sa te dwa dodatki, ale mi ogolnie nie przypadla do gustu ta gra, nawet w niej skakac nie mozna. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow tez ma bajeczna. :D

W gw sie gra latwo, szybko i przyjemnie, ale w miare jedzenia apetyt wzrasta i zaczyna brakowac kluczowych rzeczy dla tego typu gry chocby open pvp. ;] Poza tym podzial na instancje bardzo ogranicza ta gre, ale w koncu to nie jest mmorpg, wiec czego chciec. ;]

Dobra do os. zaczynajacych przygode z tego rodzaju grami no i jeszcze jeden atut (kluczowy dla niektorych os.) - nie ma abonamentu. ;] No i cala gre mozna przejsc solo, tzn. z merczami botami. ;] To dobre dla odludkow. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje bo mam pytanie :P Jesli zakupię wersję Nightfall, to bede mieć te wsztstkie dodatkowe rasy, co wyszły w 2 poprzednich dodatkach, łącznie z itemami, nową krainą itp ? Jeśli coś pokręciłem, to mnie poprawcie - pisane na lekkim gazie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa kosztuje 129zl, kazdy z dodatkow tyle samo, myslisz, ze jak kupisz ten ostatni exp, to bedziesz mial wszystko na raz, za duzch bys chcial. :]

 

Cytat z gry-online:

 

Guild Wars: Nightfall to kolejny, drugi już dodatek do niezwykle popularnej gry online. Podobnie jak poprzedni, o podtytule Factions, nie wymaga posiadania żadnej z wcześniejszych wersji Guild Wars, chociaż zawiera opcję przeniesienia postaci w nich stworzonych. Najważniejsze zmiany jakie wprowadza Nightfall, to dodanie nowego kontynentu, a także dwóch klas postaci

 

Czyli masz do dyspozycji tylko nowy kontynent i 2 nowe klasy, ew. mozesz przeniesc postac w podstawy do dodatku, ale postaci i wstepu do krain z podstawki i factions nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wie ktos jak odpalic Guild Wars pob linuxem (ubuntu 6.12)

Sprawdz ten link - http://ubuntuforums.org/archive/index.php/t-29668.html .

 

Dzis zainstalowalem sobie gw po ponad rocznej przerwie, zalogowalem sie na stare konto i obadalem ta cala polonizacje, ciekawie to wyglada, wszystko zostalo nawet dobrze przetlumaczone. :]

Chyba sobie zaczne od nowa gra, taka lightowa ta gierka, sporo sie zmienilo od mojej ostatniej wizyty wiec trzeba poczytac troche fachowej literatury. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem, to dzisiaj o 20.00 zaczal sie nowy rok - swini. :D

Tak sobie rozmyslam kogo by tu wziac, kiedys gre przechodzilem juz w/n, mam go na 20lvl i strasznie nudno bylo. :]

Mysle nad rangerem (r/w, r/m), albo elementalista (e/mo, e/m), mnicha na gl. nie chce mi sie brac, bo ciagle leczenie innych tez nie jest za pasjonujacym zajeciem - posiadam tez mo/e na 17lvl. :]

Jak sie dzis zalogowalem to zobaczylem fajna rzecz, kazdy, kto posiada konto dluzej niz 12 miechow dostaje pet'a maskotke, ja otrzymalem pancernika. :]

 

Dołączona grafika

 

-------

 

Moj inny char ma takiego smiesznego malego jezdzce na koniu. :]

 

Dołączona grafika

 

Teraz kilka innych screenow. :]

 

New year event

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Nowy char - rangerka. :]

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

I na koniec laski ze wszystkich dodatkow, wybor miss. : P

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

warrior

Dołączona grafika

ranger

Dołączona grafika

monk

Dołączona grafika

necro

Dołączona grafika

mesmer

Dołączona grafika

element

Dołączona grafika

assasin

Dołączona grafika

rytualist

Dołączona grafika

paragon

Dołączona grafika

dervish

Dołączona grafika

 

dla mnie jednoglosnie wygrywa derviszka : P

 

Zaczalem grac r/me, ale chyba zmienie sobie na d/mo, albo d/el. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie oczy mylą, czy masz dostęp do świątnyni Shing Jea (czy jakoś tak :P ) Powiedz mi, ile kosztuje ta maska smoka :] Dałbym Ci księżycowe tokeny (bo z tego co się dowiedziałem to za nie idzie ją kupić) i byś mi sprezentował :) Co ty na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokacj na ktorej robilem scr to lwie wrota, znajduje sie w polnocno-centralnej czesci mapy.

A Shing Jea to nie klasztor z dodatku przypadkiem ? Jeszcze nie ogarnialem zbytnio tych dodatkow, tylko tak posprawdzalem postacie.

Jesli wiesz dokladnie, gdzie to sie kupuje to musisz mi opisac, bo nie wiem. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...