Skocz do zawartości
ath

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba te maski sa tylko takie okazyjne, co ?

Bo jakos nie moge sobie wyobrazic chodzic w takim odpustowym ubraniu na codzien w grze. :]

 

Chlopaki z forum guildwars.pl wyszli z inicjatywa stworzenia w grze polskiego dystryktu, mozna wziac udzial w ankiecie, ktora podobno zostanie wyslana do arenanet - http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=17936 . Ja zaglosowalem i jestem na tak, naszych z tygodnia na tydzien przybywa, to chyba dobrze. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skąd można pobrać polską wersję Guild Wars? Pytam, ponieważ w sieci jest tylko angielski klient, a chciałbym mieć polską wersję bez płacenia haraczu cdp... Oczywiście nie chodzi o nielegalne użytkowanie tylko o kupno samego klucza, który kosztuje 1/3 ceny dyktowanej przez cdp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skąd można pobrać polską wersję Guild Wars? Pytam, ponieważ w sieci jest tylko angielski klient, a chciałbym mieć polską wersję bez płacenia haraczu cdp... Oczywiście nie chodzi o nielegalne użytkowanie tylko o kupno samego klucza, który kosztuje 1/3 ceny dyktowanej przez cdp...

Polska wersja jest po przestawieniu w opcjach, nie potrzeba specjalnego klienta.

Na allegro za 39,90 nie kupuj, bo pograsz max miesiac i Ci zbanuja konto, to sa kradzione klucze, bylo juz o tym dawno pisane... kolesie placa lewymi kartami i po jakoms czasie banuja konta, bo nie ma wplywu kasy za kupiony klucz przez plaync.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry,

 

wpadło mi troszkę PLN w łapki i chcę kupić Guild Wars, ALE czy jest możliwość przetestowania tej gry?

 

bardzo długo googlowałem i nie mogę nic znaleźć, nie wiem czy po prostu opłaca się to kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się ze wczoraj tu posta pisałem??

 

co polecacie? kupić GW2 czy np nightfall lub drugi dodatek i grac? czy by miec pełnię kupić 3 częsci? wiem ze każda z części jest zamodzielna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się ze wczoraj tu posta pisałem??

 

co polecacie? kupić GW2 czy np nightfall lub drugi dodatek i grac? czy by miec pełnię kupić 3 częsci? wiem ze każda z części jest zamodzielna.

W00t ? 8-O

Kup podstawe (imo najlepsza czesc gry), jak sie spodoba to dokup reszte.

Niedlugo wychodzi nowy dodatek gwen, ja juz nie gram, za duzo porobili beznadziejnych klas i balans calkowicie sie popsul, poza tym jakos nie pasuja mi te klimaty z dodatkow, najfajniej sie bawilem przy podstawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W00t ? 8-O

Kup podstawe (imo najlepsza czesc gry), jak sie spodoba to dokup reszte.

Niedlugo wychodzi nowy dodatek gwen, ja juz nie gram, za duzo porobili beznadziejnych klas i balans calkowicie sie popsul, poza tym jakos nie pasuja mi te klimaty z dodatkow, najfajniej sie bawilem przy podstawie.

2ka z rozpędu.

 

aha czyli tak też uczynić trzeba będzie. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shing Jea to klasztor z dodatku Factions, którego jeszcze nie posiadam. Ponoć przy nim można zakupić maski z tego eventu.

Tu się mylisz kolego , Guild Wars: Factions nie jest dodatkiem! To jedna z trzech kampani , jedyny dodatek dostępny teraz to Guild Wars: Eye Of North chyba , że wyszedł inny , o którym ja nie jestem poinformowany. Osobiście czekam , aż pojawi się w sklepie z srebrną otoczką oraz napisem "Platynowa Kolekcja".

 

Radzę ci szybko gnać do sklepu i kupić Factions. Jest to świetna kampania , w dodatku możemy dysponować dwiema nowymi postaciami jakimi są: Zabójca i Rytualista. Naprawdę polecam tę część.

 

Tak nawiasem dałby ktoś klucz trialowy do nightfalla ?

 

P.S.

 

Co sądzicie o wydaniu GW 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz kolego , Guild Wars: Factions nie jest dodatkiem! To jedna z trzech kampani , jedyny dodatek dostępny teraz to Guild Wars: Eye Of North chyba , że wyszedł inny , o którym ja nie jestem poinformowany. Osobiście czekam , aż pojawi się w sklepie z srebrną otoczką oraz napisem "Platynowa Kolekcja".

 

Radzę ci szybko gnać do sklepu i kupić Factions. Jest to świetna kampania , w dodatku możemy dysponować dwiema nowymi postaciami jakimi są: Zabójca i Rytualista. Naprawdę polecam tę część.

 

Guild Wars jest swietna gra, .... ale na lvl 5-6 mozna juz miec najlepsza bron ( green), mozna ja qpic za 3-5 platyn ( jak ktos zaspnsoruje), goldy sa drozsze ( znacznie 100p +15ecto za topor dalem) ale to tylko dla wygladu, zbroje tez tylko dla wygladu ( mialem elitke templariuszy, obsidian mi sie nie podobal), gra zaczyna sie w sumie na hard mode, team speak polecany, no i build na 3 necro jest swietny, na HM przeszedlem 3 kampanie, Eye of the north juz mi sie nie chcialo i.... znudzilo mi sie

 

P.S.

 

Co sądzicie o wydaniu GW 2?

 

100 lvli??? moze wygryzie WoWa :)

GW jest swietna gra, bez abonamentu, milo spedzilem 9 miechow :))

 

P.S.2 Factions jest do bani, tylko i wylacznie do nabijania pkt gildii/sojuszu

 

Podstawka>>Eye of the North>>Nightfall>>>>>>>>>>>>>>>Factions wg mnie oczywiscie, pozdro

Edytowane przez picus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też podstawkę najlepiej wspominam, taka klasyczna z klasycznymi klasami, późniejsze kampanie jakoś w ogóle mi nie podpasowały... a wow'a nie wygryzie, bo to zupełnie inny rodzaj gry, skupiony głównie na pvp, wow to nadal w większości pve.

Z drugiej strony to co robią panowie z blizza przechodzi ludzkie pojęcie, więc kto wie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, pobawię się w archeologa, ale temat od tego w końcu jest, a niedawno kupiłem grę w promocyjnej cenie.

Mam cała trylogię, czyli podstawkę, Nightfall i Factions oraz dodatek Eye of the North. Dodałem klcz dodatku do konta, ale nie widzę jakoś żadnej różnicy, więc czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak najprosciej sprawdzić, po czym odróżnić że gram w z dodatkiem, czy też w którym momencie on się aktywuje?

Poczytałem trochę i wiem, że EotN dodaje jakieś trzy akty, ale jak wybieram tworzenie postaci do gry fabularnej, to mam wybór jeden z trzech. Chyba, ze on jest już automatycznie aktywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem, bo mam wybór w które kampanie chcę grać. Jedynym pytaniem jest jak rozpoznać czy gram już z dodatkiem Eye of the North, bo poza tym, że mam aktywny klucz na koncie, to nigdzie tego nie widać (przynajmniej dla mnie).

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...