Skocz do zawartości
Kwiecień

Notebook do 3200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wział lekko używanego IBM'a T23 za około 2500 - 3000 można już kupić na Allegro.pl. Bierzesz fakturę, jeśli brakuje gwarancji to staraj się o umowę w której będzie napisane że sprzęt dostajesz bez wad (sprawny). Gdyby się popsuł powołujesz się na rękojmię ewentualnie straszysz sądem konsumenckim gdyby nie chcieli za darmo sprzętu wymienić/naprawić. Rękojmia działa przez rok od daty zakupu.

 

PIII M 1113 MHz

384 SDRAM PC133

HDD 40GB

Modem, Lan, DVD+CDRW

Active Matrix 14,1 cala

Niestety USB tylko 1.1 i brak touchpada (trackpoint bardzo wygodny)

Bateria L-Ion - brak efektu pamięciowego. Jeśli cpu pracuje z 468 MHz to bateria stracza na około 2,5h, jeśli 734MHz to około 2h, a 1113MHz to wtedy 1,5h

 

Mam taki i muszę powiedzieć że pracuje się na nim znakomicie, wydajność doskonała

 

Na początku przyszłęgo roku będę miał T42 z Centrino WiFi i możliwością 8h pracy na bateriach.

 

IBM robi notebooki nie do zdarcia (robił - dział notebooków i desktopów IBM odprzedał chińczykowym. Teraz będzie Lenovo ThinkPad :lol: Porażka. Chociaż o Hitachi Dekstar nie mogę złego słowa powiedzieć).

 

Miałem kiedyś Californie Access - wyszedłem z założenia, że nowy i na gwarancji. Kiedyś przy zamykaniu wyświetlacza doszło do uszkodzenia matrycy - po przekątnej była czarna plama. Za naprawę zabuliłem prawie 2500 pln. Teraz wolę lekko używany ale za to markowy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxdata 1200X z nagrywarką DVD, kieszenią na HDD pod USB 2.0 i WinXP Home wyniesie mnie 3900zł. Trochę więcej niż planowałem ale różnica w cenie do przełknięcia. Jeśli nie znajdę czegoś ciekawszego do stycznia to kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ACERA TravelMate 4001 LCi...bardzo dobry sprzęcik:

15' TFT

Intel Centrino 1.5 GHz

256 Mb DDR

grafika - Intel Extreme 2 16-64 Mb(współdzielona z RAM)

WiFi b/g

3x USB (2 z boku, 1 z przodu)

PCMCIA

LAN 10/100

modem

FireWire

IrDA

CD-RW/DVD

TV-OUT

2,85 kg

Windows XP HomeEdition

bardzo dobrze są rozmieszczone wszystkie wyjścia i wejścia, wszystko działa jak należy, dobrze przemyślany notebook

 

brany na firmę z dodatkowym 256 Mb ramu kosztował 3800 pln :]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile wytrzyma średnio na baterii naładowanej na max ?? Czy taki Centrino wytrzyma dłużej niż XP-M ??

napewno i to o wile dłużej...właśnie to jest główna zaleta Centrino...to 1.5 Ghz u mnie to jest odpowiednik Petium 4 2.2 Ghz w kompie stacjonarnym... w tym Maxdata pisze w specyfikacji 2.5 h... u mnie specyfikacja podaje 5h...ale dużo zależy od tego co robisz.. te 5h to jest jak właściwie nic się nie robi...pewnie...ale słyszałem taką zasadę ..od czasu podanej przez producenta odejmij godzinkę- tyle będzie chodził pod sporym obciążeniem...ale to i tak...wychodzi na to że ten ACER podziała 2 razy dłużej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie go kupiłeś bo jestem nim zainteresowany. Acha, to 3800zł to po odjęciu VAT'u ?? Pewnie tak a więc odpada ;(

tak..to po odjeciu jest..kupiłem w www.notebooki.pl..ale widzę, że już tego modelu nie mają...to chyba najtańszy przyzwoity laptop z Centrino...unikałem jak ognia : Actina , Gericom...tamte może znajdziesz tańsze z Centrino...ale to raczej słabej jakości sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...