Skocz do zawartości
Jaco_

Zaqp Pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Ja zwykle polecam pamiątki TwinMOS'a. Są wydajne i nigdy mnie jeszcze nie zawiodły. Możesz również rozpatrzyć kwestię zakupu pamięci firmy Hynix, GeiL lub OCZ (te już z troche większej półki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągnijmy temat dalej :-)

Czy lepiej brać Twinmosy Twister 400Mhz / CL2 czy 533Mhz/CL3

Narazie nie patrzymy na cyferki - będę kręcił od 200 Mhz w górę mojego bartona - zatrzyma się pewnie w okolicach 225 Mhz (tak mi kiedyś chodził przed padem starych pamięci) - na których ważym zdaniem osiągne w tych okolicach (220-230 Mhz) lepsze timingi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska , twinmosy nie sa wcale takie wydajne to raz, dwa to ze wolał bym HYNIXY 10000 razy bo zmieniłem wlasnie twinmosy na hyny i jest globalna roznica, kingstony nie do OC ale przynajmnije stabline sa kosci noi renomowane ) NO-NAME NIE POLECAM NIKOMU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ludzie, co wy macie to TwinMOS'ów :evil: To jedne z najlepszych pamięci na rynku. Zamonotowane na nich układy firmy M.Tec są boskie. Nawet bardzo przetaktowane układy nie są gorące!! Timingi też są przyjemne. A wy wszyscy tylko te hynix i hynix. Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak one wspolpracuja z Soltek'iem 75 FRN2-L ? Ma ktos taka kombinacje ? (chodzi mi o TwinMOS'y)...

A te pamieci V-Data sa takie kiepskie... gdzies czytalem ze dobrze sie podkrecaja podobno... :? Moze ktos posiada takowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie robic smietnika na forum tez dolacze sie tutaj z pytaniem o zakup:

 

Ktore pamieci byscie polecicli do sprzetu z podpisu (plyta glowna to docelowo Abit NF7, pamieci chce kupic 2x512MB):

- te: http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5457...430305f43322e35

 

czy te: http://www.znak.pl/pages/show_product.php?...512400x2Kin+CL3

 

Czy moze cos jeszzce innego?

Prosze mnie nie kierowac na Allegro, chce je kupic w sklepie; jesli chodzi o cene to absolutnie nieprzekraczalna granica to 600zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie che byc upierdliwy, wiem ze sylwester byl i wogole, ale moglby mi ktos odpowiedziec? Zalezy mi troche na czasie.

 

Nie zalezy mi na ekstremalnie wysokim kreceniu FSB (po zmianie mobo, bo teraz i tak nie poszaleje), bo nie wiem czy moj proc da rade. Za to musza poprawnie pracowac w dualu na NF7-SL (slyszalem, ze niektore pamieci robia problemy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej do abita nf7-s <font color=red>ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> -> wziąć</font> hynixy badz kingstony taak?? w perspektywie mam krecenie semprona 2400+

powiem an swoim przykładzie

mam asrocka miałem twinmosy na zachwalnych Mtekach nie działał tryb performance nawet na fsb 166 to samo z kingstoami teraz mam fsb 190 i performacne i timmingi 2-3-3-7 i jest super, asrock to biedna płyta dopiero po właczeniu Performance mozna cos robic nie mogełem tego robic ani na kingstonach ani na twinmosach na hynixach moge wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...