Skocz do zawartości
Tony Soprano

Jaki mam wybrac LCD 17' do 1300zl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozecie mi doradzic.Mam go dostac na gwizdke tylko musze sie zdecydowac na jakis.Narazie mysle nad Belinea.Czy mozecie mi polecic Belinee 17" 101735B. Moge wydac (znaczy sponsor moze) do 1300 zl i ten monitorek jest wlasnie w tej gornej granicy. Czy moze ktos ma lepszy pomysl! Prosze o jakies wskazowki! Z gory dziekuje!

 

 

Pozdrawiam Tony! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doklanie ta jam co wyzej chcialem polecic,jest bardzo fajna ewentualnie widzialem dosyc fajny monitorek samsunga zaz 1500zl ,17" Samsung SyncMaster 710N silver-black,poza tym 17 cali LCD za 1300 zl to nie kupisz rewelacji,doloz te 200 zl i wez iiyame !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jest problem z tymi 200 zl bo jeszcze musze kupic dysk i naprawde nie mam kasy, no chyba ze przetrzymam na moim starutkim juz crt, no nic, ale jakby wam cos do glowy przyszlo to porsze o porade...

idz do jakiegos sklepu gdzie maja kilka roznych monitorow do przetestowania i sobie potestuj, w normalnym sklepie nie ma problemu zeby odpalic jakies demko np QIII, programy do testowania monitorow itp zreszta i tak przed zakupem trzeba troche samemu potestowac monitorki ... to podstawa

ja jakies 20 min bawilem sie ta Belinea o ktora pytales na poczatku i moge powiedzec ze nic jej nie brakuje i jakbym mial wybierac miedzy Iiyama 430 a ta Belinea to bralbym ta 2 bo ma DVI (to zlacze daje duzo przy nizszych rozdzialkach niz natywna matrycy)

 

aha na codzien w domu uzywam Iiyamy PLE431

jakby co to troche o tej Belineii mozesz poczytac tu http://www.behardware.com/articles/524/page5.html

 

PS

a wiesz jak Twoje CRT jest juz mocno wypalone to IMO nie ma sensu sie meczyc - bo tak czekac (na doplyw gotowki/na nowe modele/na nowe technologie) mozna w nieskonczonosc, a gwarantuje Tobie ze jak posiedzisz z tydzien na LCD to na CRT nie bedziesz chcial poatrzec - chyba ze masz jakiegos wypasionego Soniaka, SiliconGraphicsa, itp

 

PS2

tylko nie spodziewaj sie ze w tej cenie (Belinea) dostniesz monitor o jakosci np EIZO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitz mam z tego sklepu calego kompa i tylko tam rozwazalem kupno monitorka. Jedno liceum zobowiazuje do lojalnosci ;) A co do monitorka, to chyba, zeczywisice ten amsung bedzie lepszy. I calkiem fajnie wyglada, a 20 zl to nei problem! Ale dzis jeszcze pojde i potestuje jak radzicie!

 

Pozdrawiam i jak juz tylko bede mial jakis w domu to odrazu podziele sie opinia.

 

BENEK : Moj CRT to juz jest dramat! Lewa strona pofalowana, od glosnika ktory sie spalil, kolory do d**y i az sam sie sobie dziwie ze na nim wytrzymuje!

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...