Skocz do zawartości
Robertcik

ATI RADEON 9700PRO i AGP 2x ???

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bedziesz miał odużo więcej tylko trza czekać na Direct X 9.0

BZDOORA kolejna

Szłuchaj początkujący użytkowniku to że zaglądasz do netu raz na pół roku to nie musisz się tym chwalić (widać z twojego obeznania),

 

:))) jest tu ktos ze starej gwardii ? bo walczyc samemu z wiatrakami i newbie mi sie nie chce :/

 

a co do obsługi AGP x8 przez direct 9.0 to sobie poszukaj na serwisach HARDWARE (chyba nie musze ci dawać do nich linków)

BRAWO , servisy hardawre :), ja napisalem o twoim 'o duzo wiecej' :P , ty chyba nie masz pojecia na jakiej zasadzie dziala komputer i do czego sluszy szyna AGP skoro takie smieszne wymyslasz teorie. AGP przepycha tylko dane do Karty , to KARTA jest , byla i zawsze bedzie ograniczeniem jesli chodzi o szybkosc grafiki.

cos widze ze ty tylko wszystkich denerwujesz ...a wracaja do zdjecia to ze nie masz 13 lat to widac bez pokazywania klaty wyrobionej przez 2 poczki rosyjskiej metki + inne sterydy ...a tak to ja tez nei mam 13 alt tylko trosze wiecej to tak dla twojej wiadomosci ...a wracajac do tematu tego postu czyli agp 2x + radeon 9700 to to jest faktycznie złe połaczenei ..a jeszcze jesli chodzi o strate wydajnosci agp 2x a agp4x to uzyje przykładu z który był u mnei ...ja tez miałem r9000 na agp 2x po zinstalowaniu najnowszych sterów juz 4x i co sie okazało ze mam mniejsza wydajnosc w testach o czym to swiadczy ze to ze r9700 chodzi zekomo na agp 2x to jest poprostu bład w sterach a w zeczywistosci jest tak jak byc powinno czyli 4x .....moze i sie myle ale takie jest moje zdanie...

 

i jeszcze jedno nigdy agp 2x nie bedzie szybsze od 4x ...a u meni w testach tak wyszło ...czyli stery zle wskazuja agp

Ten RusH wygląda na 13-to latka, zachowuje się na 7-latka, a wiedze ma na poziomie 2 latka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za głupote to bys dostał nobla. Jesteś LAIKIEM  

ie karta ogranicza szybkość grafiki tylko poszczególne elementy kompa(gdy są źle dobrane). (tak naprawde jedeynym ogranicznikiem w karcie graficznej jest zbyt mała przepustowość pamięci).  

Powiedziałeś, że karta "ogranicza szybkość grafiki" gdy masz GF4 i P2 to kto ogranicza wydajność systemu?

Teraz ci wytłumacze do czego służy AGP - do przesyłania danych pomiędzy kartą grafiki a resztą sprzętu i nie pie...rdol mi głupot że nie ma różnicy pomiędzy AGP x4 i x8 (a nie do przepychania danych bo przepychać to można sobie "dziury")

ehh to ja cos jeszcze dopowiem o agp

duza przepustowosc agp jest potrzebna tylko wtedy gdy karta grafiki nie ma wystarczajaco duzo pamieci na tekstury i musi korzystac z pamieci operacyjnej komputera, wazna jest wiec gdy karta ma malo pamieci lub nie ma jej wcale (jak karty zintegrowane z plyta glowna)

 

male porownanie

AGPx8 266 MB/s x 8 = okolo 2 GB/s

a w mojej juz leciwej karcie pamiatki maja ponad 6 GB/s

 

P.S moge sie mylic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za głupote to bys dostał nobla. Jesteś LAIKIEM  

ie karta ogranicza szybkość grafiki tylko poszczególne elementy kompa(gdy są źle dobrane). (tak naprawde jedeynym ogranicznikiem w karcie graficznej jest zbyt mała przepustowość pamięci).  

Powiedziałeś, że karta "ogranicza szybkość grafiki" gdy masz GF4 i P2 to kto ogranicza wydajność systemu?

Teraz ci wytłumacze do czego służy AGP - do przesyłania danych pomiędzy kartą grafiki a resztą sprzętu i nie pie...rdol mi głupot że nie ma różnicy pomiędzy AGP x4 i x8 (a nie do przepychania danych bo przepychać to można sobie "dziury")

ehh to ja cos jeszcze dopowiem o agp

duza przepustowosc agp jest potrzebna tylko wtedy gdy karta grafiki nie ma wystarczajaco duzo pamieci na tekstury i musi korzystac z pamieci operacyjnej komputera, wazna jest wiec gdy karta ma malo pamieci lub nie ma jej wcale (jak karty zintegrowane z plyta glowna)

 

male porownanie

AGPx8 266 MB/s x 8 = okolo 2 GB/s

a w mojej juz leciwej karcie pamiatki maja ponad 6 GB/s

 

P.S moge sie mylic :P

Sprostowanie ; gdy grasz w 1600x1200 karta graficzna korzysta ze swojego ramu i jest to wąskie gardło które spowalnia obróbke (przesyłanie danych do GPU) ale pod warunkiem gdy masz odpowiednio szybki procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt a za ile kupiliście te 9700 ? bo ciekawi mnie cena bo ostatni cennik jaki widziałem to około 2000 zł za 9700

Thorn w twoim sigu zobaczylem, ze czekasz na Radeona9500, wiesz moze jaka bedzie posiadal wydajnosc, kiedy sie pojawi w polsce i ile orintacyjnie bedzie kosztowal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGPx8 w zaleznosci od kombinacji daje od -5% do plus bodajze 7% :-) ,poczytajcie sobie testy XABRE ,robili na agpx4 i agpx8.Czasami wydajnosc wrecz spadala.

Szyna AGP sluzy do wymiany informacji GPU->Podsystem chipset/proc/ram ,i defakto przepustowosc AGPx8 daje COS (w znaczeniu coswiecej) gdy zachodzi potsheba wymiany duzej ilosci informacji ,co narazie ma miejsce w kilku waskich dziedzinach ,jak programu do obrobki 3D ktore pakuja textury na ram kompa gdy sie konczy ram na karcie (a konczy sie przewaznie shybko :-) ) ,starsze gierki nie odczuwaja prawie wogole szyny szybszej niz agpx2 ,nowshe ,trochu i niewshystkie ,(poniewaz dochodza informacje dla T&L w nowszych engineach i AGP ma trochu wiecej do przepchania) ,ale AGPx8 wiele nieda nawet w ekstremalnych warunkach.

A DirectX 9.0 nie ma nic wspolnego z AGPx8 jedno to API programistyczne a drugie kawalek Hardu ,owszem jak wyjda tytuly dx9 to moga miec wiekshe zapotrzebowanie na przepustowosc AGP ,ale po pierwshe niekoniecznie a po drugie tytuly DX 8.1 tesh moga miec.

Co do przesiadki z AGPx2 na AGPx4 i rzekomych 30% wydajnosci to smiem watpic ,sam porobilem testy ,kolo 100 punktow roznicy na sprzecie jak w podpisie (na KV2-X).

A. wynik 9984 w marku 2001 ..na agpx2 bo jakos sie biosy u mnie pozarly i mi karta lazi na AGPx2 ,nie da sie zmienic w biosie ani w powerstripie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o to co wczesniej napisałem ze agp 2x a 4x to 30% wiecej wydajnosci ...to faktycznie na nowych płytach i kartach tak nie jest ..ale u kumpla na celku 750 czy jakos tak i płycie agp 2x (gf2mx400) to była tragedia ta sam karta na durniu 800 i agp 4 x naprawde pokazywała co potrafi i w tamtym przypadku naprawde to było 30% a na nowszym sprzecie tego faktycznie juz tak nei widac ...i jeszcze jestem ciekaw jak sie ma sprawa gdy na karcie sa pamiatki sdram a nie ddr ..wtedy chyba wiecej zalezy od agp ...takei jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy DDR czy SDR na karcie nie ma duzego znaczenia dla AGP ,moze byc DDR z szyna 64bit i bedzie sie to gorzej sprawowac niz SDR na szynie 128bit.Pozatym gdy karta zaczyna ladowac tekstury z RAMu w kompie to FPSy spadaja MASYWNIE ,MASAKRASTYCZNIE wrecz :-) ,AGP texturing w grach nie ma sensu.Przydaje sie praktycznie tylko w kilku waskich dziedzinach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o to co wczesniej napisałem ze agp 2x a 4x to 30% wiecej wydajnosci ...to faktycznie na nowych płytach i kartach tak nie jest ..ale u kumpla na celku 750 czy jakos tak i płycie agp 2x (gf2mx400) to była tragedia ta sam karta na durniu 800 i agp 4 x naprawde pokazywała co potrafi i w tamtym przypadku naprawde to było 30% a na nowszym sprzecie tego faktycznie juz tak nei widac ...

dwie uwagi

- porownujesz 2 roznie platformy

- porownujesz 2 zupelnie inne procki - Duren na magistrali 100MHz, Celafon na magistrali 66MHz - niby malo wazny szczegol ale jednak

 

ja np spotaklem sie z taka sytuajca - ten sam procek PIII 800E (8x100) ta sama karta graficzna Asus 7700 (GF2 GTS) 2 plyty glowne Abit BH6 (BX - AGPx2) i Abit SA6 (i815E - AGPx4) - roznica w wydajnosci max 6% (nie pamietam juz benchmarkow) - a najwieksze zdziwko bylo jak w niektorych testach plyta na BX byla szybsza 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos widze ze ty tylko wszystkich denerwujesz ...a wracaja do zdjecia to ze nie masz 13 lat to widac bez pokazywania klaty wyrobionej przez 2 poczki rosyjskiej metki + inne sterydy ...a tak to ja tez nei mam 13 alt tylko trosze wiecej to tak dla twojej wiadomosci ...

slicznie, az mi sie podstawoowka przypomniala :)

 

a wracajac do tematu tego postu czyli agp 2x + radeon 9700 to to jest faktycznie złe połaczenei .

co ? czyli mialem racje ? niemoszliwee :/

 

 

.a jeszcze jesli chodzi o  strate wydajnosci agp 2x a agp4x to uzyje przykładu z który był u mnei ...ja tez miałem r9000 na agp 2x po zinstalowaniu najnowszych sterów juz 4x i co sie okazało ze mam mniejsza wydajnosc w testach o czym to swiadczy ze to ze r9700 chodzi zekomo na agp 2x to jest poprostu bład w sterach a w zeczywistosci jest tak jak byc powinno czyli 4x .....moze i sie myle ale takie jest moje zdanie...

ni i mylisz sie , piszesz BZDOORY :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za głupote to bys dostał nobla. Jesteś LAIKIEM  

ie karta ogranicza szybkość grafiki tylko poszczególne elementy kompa(gdy są źle dobrane). (tak naprawde jedeynym ogranicznikiem w karcie graficznej jest zbyt mała przepustowość pamięci).  

Powiedziałeś, że karta "ogranicza szybkość grafiki" gdy masz GF4 i P2 to kto ogranicza wydajność systemu?

Teraz ci wytłumacze do czego służy AGP

ty lepiej poczytaj co napisal RaV[666] (wreszcie ktos kto ma pojecie o czym pisze) bo znowu siejesz zamet :/

 

- do przesyłania danych pomiędzy kartą grafiki a resztą sprzętu i nie pie...rdol mi głupot że nie ma różnicy pomiędzy AGP x4 i x8 (a nie do przepychania danych bo przepychać to można sobie "dziury")

male dziecko jest l33t bo przeklina ? :D

agp x 8 jest wolniejsze i to jest FAKT , jest wolniejdsze poniewasz jest na razie niedopracowane, testy to potwirerdzaja .. ba , przy AGPx8 wystepuja przeklamania w texturach na nowych MXach titanium i KT400 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica Agp2x a 4x fakt jest mala - zalerzy jeszcze jakie programy i jesli jest wsparcie to roznica bedzie jzu wieksza.

wsparcie jest SPRZETOWE, poprostu jak brakuje miejsca na textury to zaczyna swapowac je poprzez AGP z ramu kompa , wystarczy odpalic sopbie starego 3Dmarka i patrzec jak spadja FPSy gdy zaczyna brakowac miesjca w ramie karty .. spada do 3-10fps :)

 

Przykladowo Quake II bedzie tak samo chodzil na Agp2 i Agp4, ale np  

i na AGP x8 tez, to sa podstawy logiki

 

Quake IV + Direct 9,0 + Agp 8 bedzie chopdzil sporo szybciej.

co ma DirectX do wersji AGP wedlug ciebie ?

 

Wszystko zalerzne jest od oprogramowania jak dana gra jest napisana po ktora wersje directa.

niee, to akurat nie ma ZADNEGO znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]To czy DDR czy SDR na karcie nie ma duzego znaczenia dla AGP ,moze byc DDR z szyna 64bit i bedzie sie to gorzej sprawowac niz SDR na szynie 128bit.Pozatym gdy karta zaczyna ladowac tekstury z RAMu w kompie to FPSy spadaja MASYWNIE ,MASAKRASTYCZNIE wrecz :-) ,AGP texturing w grach nie ma sensu.Przydaje sie praktycznie tylko w kilku waskich dziedzinach....

Człowieku zastanów się co ty piszesz, że nie ma różnicy pomiędzy pamięciami DDR i SDR toż to totalna herezja. Zapóść sobie gry w wyższej roździałce to pogadamy.

Różnica biorąc GF 1 między SDR a DDR jest 30% i jest to udowodnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o to co wczesniej napisałem ze agp 2x a 4x to 30% wiecej wydajnosci ...to faktycznie na nowych płytach i kartach tak nie jest ..ale u kumpla na celku 750 czy jakos tak i płycie agp 2x (gf2mx400) to była tragedia ta sam karta na durniu 800 i agp 4 x naprawde pokazywała co potrafi i w tamtym przypadku naprawde to było 30% a na nowszym sprzecie tego faktycznie juz tak nei widac ...i jeszcze jestem ciekaw jak sie ma sprawa gdy na karcie sa pamiatki sdram a nie ddr ..wtedy chyba wiecej zalezy od agp ...takei jest moje zdanie

nadal piszesz bajki

 

1 nie istnial NIGDY celeron 750 :)

 

2 roznica pomiedzy celeronem 766 a Duropnem 800 jest mniej wiecej 2'KROTNA (FPS w UT na GF1 w 1000x700)

 

3 rodzaj pamieci na karcie nie ma znaczenia, tz wplywa na szybkosc przeplywu danych pomiedzy ta pamiecia a GPU a nie na AGP

 

 

na koniec napisze jeszcze jedno - to ze macie kosmiczne kompy nie upowasznia was do mandatu na szeszenie bzdoor na forum publicznym, tutaj liczy sie wiedza a nie ile $ wsadziliscie w kompa :/ (tak to do ciebie Robertcik). Szpak nie wiem po co ty wogole zabierasz glos w dyskusji skoro wszystko ci sie wydaje .. i to na dodatek ZLE :/. Ja rozumiem ze jest wolnosc slowa itd itp .. ale to jest forum na ktorym ludzie szukaja informacji a nie przychodza sie posmiac :/ poprostu rece opadaja jak sie czyta bjaki z DX9+agpx8+r9700 czy inne wzrosty wydajnosci o 30% ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]To czy DDR czy SDR na karcie nie ma duzego znaczenia dla AGP ,moze byc DDR z szyna 64bit i bedzie sie to gorzej sprawowac niz SDR na szynie 128bit.Pozatym gdy karta zaczyna ladowac tekstury z RAMu w kompie to FPSy spadaja MASYWNIE ,MASAKRASTYCZNIE wrecz :-) ,AGP texturing w grach nie ma sensu.Przydaje sie praktycznie tylko w kilku waskich dziedzinach....

Człowieku zastanów się co ty piszesz, że nie ma różnicy pomiędzy pamięciami DDR i SDR toż to totalna herezja. Zapóść sobie gry w wyższej roździałce to pogadamy.

Różnica biorąc GF 1 między SDR a DDR jest 30% i jest to udowodnione.

przeczytaj jego post jeszcze raz zamiast sie osmieszac w kolejnym swoim :/

RAV pisal o wynalazkach montowanych w np MXach Creative (DDR 64bit) Radeonach 7000, MX440 i innych kupach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o to co wczesniej napisałem ze agp 2x a 4x to 30% wiecej wydajnosci ...to faktycznie na nowych płytach i kartach tak nie jest ..ale u kumpla na celku 750 czy jakos tak i płycie agp 2x (gf2mx400) to była tragedia ta sam karta na durniu 800 i agp 4 x naprawde pokazywała co potrafi i w tamtym przypadku naprawde to było 30% a na nowszym sprzecie tego faktycznie juz tak nei widac ...i jeszcze jestem ciekaw jak sie ma sprawa gdy na karcie sa pamiatki sdram a nie ddr ..wtedy chyba wiecej zalezy od agp ...takei jest moje zdanie

nadal piszesz bajki

 

1 nie istnial NIGDY celeron 750 :)

 

2 roznica pomiedzy celeronem 766 a Duropnem 800 jest mniej wiecej 2'KROTNA (FPS w UT na GF1 w 1000x700)

 

3 rodzaj pamieci na karcie nie ma znaczenia, tz wplywa na szybkosc przeplywu danych pomiedzy ta pamiecia a GPU a nie na AGP

 

 

na koniec napisze jeszcze jedno - to ze macie kosmiczne kompy nie upowasznia was do mandatu na szeszenie bzdoor na forum publicznym, tutaj liczy sie wiedza a nie ile $ wsadziliscie w kompa :/ (tak to do ciebie Robertcik). Szpak nie wiem po co ty wogole zabierasz glos w dyskusji skoro wszystko ci sie wydaje .. i to na dodatek ZLE :/. Ja rozumiem ze jest wolnosc slowa itd itp .. ale to jest forum na ktorym ludzie szukaja informacji a nie przychodza sie posmiac :/ poprostu rece opadaja jak sie czyta bjaki z DX9+agpx8+r9700 czy inne wzrosty wydajnosci o 30% ;) :lol:

 

celeron 750 ..nigdy nei istniał a własnei ze istniał słyszałes kiedys o podkrecaniu ...chyba nie ...i jesli to jest forum na którym ktos mam sie czegos dowiedziec to sie nie kłuc ze wszystkimi bo i tak na ciebi enikt nei zwraca uwagi ...siejesz zamet i robisz z siebei posmiewisko tymi głupimi postami ...co do moich to ja ni ewymyslam sobei nie wiadomo jakich tez tylko pisze co widziałem na własne oczy i takie rzeczy moga sie zdarzyc...co do kosmicznych kompów to rozumei cie ze nei zal ze masz celeronka jaiegos starego i inne badziewia a na płycie pewnei agp 1x i ty wszysko o nim wiesz ...jednego nadaj nei czaje jesli jestes taki madry i wszyskto wiesz to czwego nei odpowiesz na tego posta tak aby jego autor uporał sie ze swoim problemem tylko przyszedłes sie tu kłucis jak nei masz gdzie to idz sobei na jakiegos czata czy cos ....według meni jestes LAMER CWANIAK i <span style="color:red;">[ciach!]</span>o wiesz o kompach tylko robisz z siebei wszechwidzacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celeron 750 ..nigdy nei istniał a własnei ze istniał słyszałes kiedys o podkrecaniu ...chyba nie ...

za duzo kropek za malo faktuf :) 750 nie istnial, no i co to za podkrecenie do 750 ? :D

 

i jesli to jest forum na którym ktos mam sie czegos dowiedziec to sie nie kłuc ze wszystkimi bo i tak na ciebi enikt nei zwraca uwagi ...siejesz zamet i robisz z siebei posmiewisko tymi głupimi postami  

wlasnie sie opisales :)

 

...co do moich to ja ni ewymyslam sobei nie wiadomo jakich tez tylko pisze co widziałem na własne oczy i takie rzeczy moga sie zdarzyc...co do kosmicznych kompów to rozumei cie ze nei zal ze masz celeronka jaiegos starego i inne badziewia a na płycie pewnei agp 1x i ty wszysko o nim wiesz

o , nowosc , sprzed jaki sie posiada wplywa na poziom wiedzy :))), no to chyba jestem bogiem bo obok lezy kratka a w niej 20 sztuk XP2000

 

...jednego nadaj nei czaje jesli jestes taki madry i wszyskto wiesz to czwego nei odpowiesz na tego posta tak aby jego autor uporał sie ze swoim problemem  

autor juz dawno dostal odpowiedz - powerstrip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.a jeszcze jesli chodzi o  strate wydajnosci agp 2x a agp4x to uzyje przykładu z który był u mnei ...ja tez miałem r9000 na agp 2x po zinstalowaniu najnowszych sterów juz 4x i co sie okazało ze mam mniejsza wydajnosc w testach o czym to swiadczy ze to ze r9700 chodzi zekomo na agp 2x to jest poprostu bład w sterach a w zeczywistosci jest tak jak byc powinno czyli 4x .....moze i sie myle ale takie jest moje zdanie...

ni i mylisz sie , piszesz BZDOORY :/

Wcale sie nie myli u mnie jest dokladnie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daFojtek on sie myli bo pisze o zupelnie innych sprawach , nowe stery ATI maja to do sieibe ze czasem sa wolniejsze i AGP nie ma tu NIC do szeczy

Poprzelaczaj sobie na sile powerstripem tryb AGP i poroob testy w np Q3 to zobaczysz ze moooze z 1 fps roznicy bedzie (bez zmiany sterownikuf oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daFojtek on sie myli bo pisze o zupelnie innych sprawach , nowe stery ATI maja to do sieibe ze czasem sa wolniejsze i AGP nie ma tu NIC do szeczy

Poprzelaczaj sobie na sile powerstripem tryb AGP i poroob testy w np Q3 to zobaczysz ze moooze z 1 fps roznicy bedzie (bez zmiany sterownikuf oczywiscie)

no widzisz i wal przestawilem z 2x na 4x i spadla wydajnosc, czegos tu nie rozumiem albo drivery sa jakies zjeb... i nie radza sobie z 4x albo nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tada... bingo , AGP x8 jest niedopracowane i z regooly wypada goszej , z twoim x4 to juz troche dziwna sprawa ale jak widzisz nie ma o co walczyc . Sprooboj w biosie pobawic sie AGP aperture size, koles jakis z overclockers.com ostatnio robil testy dla nowych kart i wyszlo ze oprymalnie jest 128mb (jak sie ma conajmniej 256mb ram)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

celeron 750 ..nigdy nei istniał a własnei ze istniał słyszałes kiedys o podkrecaniu ...chyba nie ...

za duzo kropek za malo faktuf :) 750 nie istnial, no i co to za podkrecenie do 750 ? :D

 

i jesli to jest forum na którym ktos mam sie czegos dowiedziec to sie nie kłuc ze wszystkimi bo i tak na ciebi enikt nei zwraca uwagi ...siejesz zamet i robisz z siebei posmiewisko tymi głupimi postami 

wlasnie sie opisales :)

 

...co do moich to ja ni ewymyslam sobei nie wiadomo jakich tez tylko pisze co widziałem na własne oczy i takie rzeczy moga sie zdarzyc...co do kosmicznych kompów to rozumei cie ze nei zal ze masz celeronka jaiegos starego i inne badziewia a na płycie pewnei agp 1x i ty wszysko o nim wiesz

o , nowosc , sprzed jaki sie posiada wplywa na poziom wiedzy :))), no to chyba jestem bogiem bo obok lezy kratka a w niej 20 sztuk XP2000

 

...jednego nadaj nei czaje jesli jestes taki madry i wszyskto wiesz to czwego nei odpowiesz na tego posta tak aby jego autor uporał sie ze swoim problemem 

autor juz dawno dostal odpowiedz - powerstrip

celeron 600 podkrecony do 750 w bosie ...nie pamietam szczegółów jestli sie da tak podkrecic i tak wskazuje bios i programy czyli celina 750 istniała

 

jesli uwazasz sie za boga nei mam sprawy to tylko swiadczy o twojej beznadziejnnym samochwalstwie co zreszta wszyscy widza ...a widza nei zalezy od sprzetu jaki sie posiada ale ty w któryms tu poscie sam tak napisałes ...autor dostał odpowiedz tak powerstript...hmmmmm to ciekawe bo na moim r9000 nei da sie zmienic z agp2 na agp4 w tym programie wiec nei zawsze dziąl

 

i teraz juz na koneic postanowiłęm głóbszemu ustapic i wiecej na twoje beznadziejne zaczepki eni bede reagował

 

pozdrowienia i zycze wiecej wiedzy dla wszech wiedzacago boga :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tomshardware pojawily sie testy Gf4MX i Gf4Ti na agp x8 i x4

 

http://www.tomshardware.com/graphic/02q4/0...0041/index.html

 

jak ktos nie chce czytac calego artykulu to tu jest podsuowanie

 

As expected, AGP 8x can safely be considered a marketing feature for now. Although it sounds impressive, it offers no real benefit for the current generation of games.

:P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...