Skocz do zawartości
venepl

Katody - jakie najlepsze i najtansze :D

Rekomendowane odpowiedzi

aha jak cos dla MODERATORW szukalem ale na allegro przesylki drogie a naklda finansowy musi byc niewielki... CZYTALEM TEZ TESTY... ALE same sunbeamy sa drogie i moim zdanie nie swieca wedlugo ceny... poniewaz widzialem u kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie chwale sobie katody Sunbem'a; sa dosyc niezawodne i niezbyt drogie.

Raczej dobre opinie slyszalem tez o Revoltek'ach; TU masz o nich recke - moze Ci ulatwi wybor ;]

 

Update: wiekszosc moich znajomych ma sunbemy i jak dotad nikt na nie nie narzekal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... oki ale ile 2 sztuki sunbeamow kosztuja te 30stki?? na allegro nie ma takich... w skleopach interenetowych sa drogie lub tez wogole nie ma... napiszcie ile pogladowo takie cos kosztuje :D bede wdzieczny i powtarzam 2 X 30 CM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy coś jeszcze będę potrzebował jak kupię to

 

2x Katoda SunBeam 30cm Zielona lub Niebieska

1 x SunBeam Sound Activated Module

 

To wszystko chce kupić w proline.pl i chce wiedzieć czy coś jeszcze trzeba dokupić??

 

I jeszcze jedno czy jak dam te dwie w liteke L to czy będę mógł jeszcze umiescic wiatraczki z tyłu obudowy 80x80 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy ile masz miejsca...

a do tych katod potrzebujesz:

- katod :wink:

- inwertera, który domyślam się jest w zestawie

 

PS. radzę ci brać w www.angela.pl - wiele rzeczy kupowałem i nie miałem żadnych problemów - sklep jest pewny i zaufany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy ile masz miejsca...

a do tych katod potrzebujesz:

- katod :wink:

- inwertera, który domyślam się jest w zestawie

 

PS. radzę ci brać w www.angela.pl - wiele rzeczy kupowałem i nie miałem żadnych problemów - sklep jest pewny i zaufany

Dzięki za stronke chyba tam kupię. Zmieścić się powinno zmieścić bo tam pisze że to ma 15 mm szerokość więc będzie pasowac.

 

Co innego mnie teraz martwi okazało się że nie mam miejsca na 2 x 80 mm tylko 1 x80 i 1 x 60. I jak teraz w tej 60 zamontować wiatrak 80 ??. Są jakiejś przejściówki. Bo obudowę mam tą co tu jest akurat http://www.oc-serwis.pl/art//108/1.html . No ale z tego co wyczytałem ton on jakość w miejscu 60 jakoś 80 zamontował ale nie wiem jak ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...