Skocz do zawartości
Darmach

X3M vs. Power X

Rekomendowane odpowiedzi

poltora tygodnia co to jest:] ja czekalem 5:] ale za to dostalem specjalna wersje z polepszonym rowem (nie pytajcie mnie co to znaczy) i troszke usyfionym spodem ale mam i to sie liczy:]

Pięć tygodni? Bez komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze caly topic o px-ie zaginal podczas awarii starego forum.Tam Thorn pisal ze sie poprawi i wysylka bedzie w ciagu 3 dni...

Mialem zamiar sie skusic ale caly czas cos mnie powstrzymywalo...juz teraz wiem ze dobrze zrobilem.

Na razie zostaje przy nukleonie dopoki ktos bardziej powazny nie bedzie sprzedawal px-a lub podobnego bloku z dwoma kroccami.

 

Pozdrawiam

TiLt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[hS.4f] Logan:

poltora tygodnia co to jest:] ja czekalem 5:] ale za to dostalem specjalna wersje z polepszonym rowem (nie pytajcie mnie co to znaczy) i troszke usyfionym spodem ale mam i to sie liczy:]

 

to, ze dostales blok dopiero po 5 tygodniach jest kary godne !! ja nie zamierzam dopuscic do takiej sytuacji. a najgorsze w tym wszystkim jest to, ze on caly czas klamie. ostatni zazekal sie, ze bloczek zostal wyslany w piatek. dzis mi powiedzial, iz wyslal go w poniedzialek priorytetem. mamy srode a ja bloku dalej nie mam- wine zawala na poczte. a przeciez kazdy wie, ze priorytet idzie max 48h!! on jest nie powazny!! odradzam robienia interesow z tym czlowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, ze dostales blok dopiero po 5 tygodniach jest kary godne !! ja nie zamierzam dopuscic do takiej sytuacji. a najgorsze w tym wszystkim jest to, ze on caly czas klamie. ostatni zazekal sie, ze bloczek zostal wyslany w piatek. dzis mi powiedzial, iz wyslal go w poniedzialek priorytetem. mamy srode a ja bloku dalej nie mam- wine zawala na poczte. a przeciez kazdy wie, ze priorytet idzie max 48h!! on jest nie powazny!! odradzam robienia interesow z tym czlowiekiem.

Przecież już wiele osób pisało, że Thorn nie dotrzymuje słowa. O ile porobił kilka modów i żadnego nie skończył (right?) to jego sprawa, ale jak się bierze za interesy to raczej powinien podchodzić do tego normalnie, z powagą...

 

Ja kupowałem WC u Mate'a i nie żałuje - pełny support, miły człowiek i dotrzymuje słowa, jak ktoś woli czekać na wysyłke bloków thorna to jego sprawa... (to ostatnie nie jest reklamą, ale może zmotywuje thorna do ruszenia pewnej części ciała i przynajmniej raz dotrzymania słowa, bo jak widać stosunek kupców niezadowolonych jest duży...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

KILKA SPraw które i tak nie powinny znaleść sie na tym foeum bo to bez sensu

 

1. Czas realizacji wysyłki bloków to 7 dni roboczych !!!! juz wczesniej o tym pisałem !

2. Realizację wysyłki bloku realizuje się po wypływie należności na konto

3. Opóźnienia wynikające z winy poczty nie są z naszej winy i odemnie to nie zależy !

4. Opóźnienia ostatnie były spowodowane z brakiem złączek paczka ze złączkami szła do nas dość długo z nie wiadomych przyczyn !

5. Opóźnienia inne wynikające z awarii maszyny też nie są naszą winą bo wszytko ma się prawo zepsuć a nieraz tak bywa.

6. Bloki wysyłane są w miarę na bierząco i wiedzą o tym ludzie którzy zamawiają bloki chodź nie siedzą na tym forum !!! a nawet jeżeli chwilkę dłużej to trwa (nie patrze na jedną osobę która długo czekała za co ja przepraszam ) to chyba można poczekać a nie nabijać posty i tylko narzekać !!!

 

 

Proszę o wyrozumiałość za wszystkie błędy ale staram się wysyłać paczki na bierząco a dawanie zamówienia do Pita i tak wam nic nie daje bo i tak ja to wysyłam co widać po przekazach na paczkach. Może i nie jestem błyskawicą ale staram się dotrzymywać terminu 7 dni na wysyłkę.

Edytowane przez Thorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas bawisz się enginem pccom'u i co chwile zmieniasz laya, to nie mogłeś tego info dodać w newsie/nagłówku (chodzi o awarie itp)?

 

(przynajmniej ja nic nie widze, a napisanie takiej informacji chyba nie pochłania zbyt wiele czasu... ?)

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech , ośmieszacie sie tylko Panowie - albo złośliwie robicie niemiłą reklame ( oczywiscie to nie do wszystkich )

 

przyklad jednego gościa ( pewnie bedzie wiedział o kim mowa ) :

1/ wpłaca kase dnia - nie wiadomo kiedy

2/ kasa dochodzi - 14.01.2005

3/ blok wysłany - 17.01.2005 ( naciągane 2 dni robocze )

4/ gosc na Tweak`u pisze ze juz 5 dni czeka , ze to juz za duzo !

 

przyklad innego klienta :

1/ gosc zamawia, wplaca kase itp.

2/ z braku zlaczek pisze sie jemu ze zlaczek nie ma i musi poczekac

3/ gosc pisze, ze nie ma problemu

4/ zlaczki ida do nas nadzwyczaj dlugo

5/ wkoncu udalo sie wyslac blok po otrzymaniu zlaczek

6/ gosc pisze na forum ze czekał na blok 5 tygodni

 

ludzie, pomyślcie nad tym co robicie , zamiast pisac bezpiesrednio do nas

piszecie tu na forum a my musimy szukac waszych wypowiedzi i problemow :-(

dowiadywac sie od osob 3cich ze cos jest nie tak ?

Ci o których pisałem , niech sie lepiej nie odzywają bo moim zdaniem to wstyd.

 

Pccom nie umarł bloki nie umarły , narazie produkcja ich została wstrzymana

do odwołania, zostało kilka bloków 0.50 i 0.35 które można jeszcze zakupić

z dowolnym TOP`em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas bawisz się enginem pccom'u i co chwile zmieniasz laya, to nie mogłeś tego info dodać w newsie/nagłówku (chodzi o awarie itp)?

 

(przynajmniej ja nic nie widze, a napisanie takiej informacji chyba nie pochłania zbyt wiele czasu... ?)

1225748[/snapback]

 

przepraszam za błedy TPSA która nie zrobiła aktualizacji DNS na sieci Dialog i innych stronke było widać w ciagu 6 godzin pod nowymi DNSami i na nowym serwerze jeżeli do tej pory ktoś nie widzi strony pod starymi adresami to prosze o próbowanie z innych

 

www.pccom.pl

www.pc-com.pl

www.mod-case.com

www.pccom.livenet.pl

Edytowane przez Thorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za błedy TPSA gdzie nie zrobiła aktualizacji DNS na sieci Dialog i innych stronke było widać w ciagu 6 godzin pod nowymi DNSami i na nowym serwerze jeżeli do tej pory ktoś nie widzi strony pod starymi adresami to prosze o próbowanie z innych

 

www.pccom.pl

www.pc-com.pl

www.mod-case.com

www.pccom.livenet.pl

1225757[/snapback]

 

Chodziło mi o awarie maszyny/braku złaczek etc, a nie o sam serwis pccom ;] - coś w rodzaju newsa/albo info przy dziale SKLEP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie ten kontakt bo by sie obeszlo lamera i by sie zaoszczedzilo troche kasy <_<

1225044[/snapback]

Buahahaha, pozostawiam bez komentarza...

 

 

P.S. Najbardziej mi sie podoba u tego "lamera" co miesieczna, a czasami czestsza zmiana layaoutu na jego serwisiku

Podkreslam, jednakze, ze to nie ja pierwszy uzylem slowa "lamer" :P

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha, pozostawiam bez komentarza...

P.S. Najbardziej mi sie podoba u tego "lamera" co miesieczna, a czasami czestsza zmiana layaoutu na jego serwisiku

Podkreslam, jednakze, ze to nie ja pierwszy uzylem slowa "lamer" :P

1225885[/snapback]

ja też sie pośmieje HEHEHEHEHEHE

 

ale ja przynajmniej cos robie na serwisie w odrużnieniu od innych :D

 

a po drugie czytać sie naucz bo pisało na forum że zmiany nastąpią wiec ktoś inny to lamuch jest nie ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pccom nie umarł bloki nie umarły , narazie produkcja ich została wstrzymana

do odwołania, zostało kilka bloków 0.50 i 0.35 które można jeszcze zakupić

z dowolnym TOP`em.

1225754[/snapback]

 

Do odwołania - znaczy kiedy?? :( choć w przybliżeniu - miesiąc czy tydzień??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dlatego nei zmieniam swojego WC, bo wszystkie nowe konstrukcje maja 3 wloty :-| ... pojawila sie gwiazdka PowerX ale dziwnie "swieci"... i jak sie okazuje zgasla (na razie) a szkoda :cry:

 

@Thorn :arrow: mozesz odpowiedziec na pytanie "ile to znaczy do odwolania" a nie na pytanie ile jeszcze zostalo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dlatego nei zmieniam swojego WC, bo wszystkie nowe konstrukcje maja 3 wloty  :-| ... pojawila sie gwiazdka PowerX ale dziwnie "swieci"... i jak sie okazuje zgasla (na razie) a szkoda  :cry:

 

@Thorn :arrow: mozesz odpowiedziec na pytanie "ile to znaczy do odwolania" a nie na pytanie ile jeszcze zostalo :?:

1226129[/snapback]

2 - 0,5 mm

2 - 0,35 mm (cena 180 zł PROMOCJA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pit202:

przyklad jednego gościa ( pewnie bedzie wiedział o kim mowa ) :

1/ wpłaca kase dnia - nie wiadomo kiedy

2/ kasa dochodzi - 14.01.2005

3/ blok wysłany - 17.01.2005 ( naciągane 2 dni robocze )

4/ gosc na Tweak`u pisze ze juz 5 dni czeka , ze to juz za duzo !

...

Ci o których pisałem , niech sie lepiej nie odzywają bo moim zdaniem to wstyd.

 

domyslam sie, ze to o mnie. jednak postanowilem sie odezwac, bo nie udalo ci sie mnie zawstydzic.

teraz pare sprostowan.

1/ napisalem kidey wplacilem pieniadze.

2/ kasa doszla do was 12.01.2005

3/ no niby zostal wyslany 17.01.2005 priorytetem. btw slyszal ktos, zeby priorytet szedl 4 dni do miasta powyzej 100tys mieszkanicow :blink:

4/ czekam juz 10 dni. a to zdcydowanie za dlugo.

 

teraz radze wam przemyslec swoje dzialania. przez nie tracicie duzo klientow, bo o nich nie dbacie, co gorsza macie do nich jakies zarzuty, ze sa wymagajcy.

 

a mowi sie "nasz klinet, nasz pan" ... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/ no niby zostal wyslany 17.01.2005 priorytetem. btw slyszal ktos, zeby priorytet szedl 4 dni do miasta powyzej 100tys mieszkanicow  :blink:

tak, co w tym dziwnego ? tak to juz jest , a slyszaleś o paczkach które wogole nie dochodzą ? nie ?

to na jakim ty świecie zyjesz ?

 

4/ czekam juz 10 dni. a to zdcydowanie za dlugo.

dzisiaj jest 20ty , czyli czekasz juz 3 dni , chyba ze nie rozumiesz co to znaczy : "termin realizjacji : 7 dni roboczych"

 

teraz radze wam przemyslec swoje dzialania. przez nie tracicie duzo klientow, bo o nich nie dbacie, co gorsza macie do nich jakies zarzuty, ze sa wymagajcy.

a mowi sie "nasz klinet, nasz pan"  ...  :blink:

mówi się " chłit marketingowy " też :-P i co z tego ?

 

teraz Ty przemyśl to co robisz , bo to wlasnie przez takich ludzi jak Ty dzieją sie tu takie "jajca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... każdemu może się zdarzyć wpadka... ale mnie znacznie bardziej interesuje sformuowanie "aż do odwołania" -chodzi o wstrzymanie produkcji bloków - ale chyba raczej chodzi o wstrzymanie dostaw.... Rozumiem że teraz są ostatnie sztuki bloków i planujecie przerwę - jak długa ona będzie i kiedy można się spodziewać nowej serii - czy za tydzień czy to czas rzędu miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... każdemu może się zdarzyć wpadka... ale mnie znacznie bardziej interesuje sformuowanie "aż do odwołania" -chodzi o wstrzymanie produkcji bloków - ale chyba raczej chodzi o wstrzymanie dostaw.... Rozumiem że teraz są ostatnie sztuki bloków i planujecie przerwę - jak długa ona będzie i kiedy można się spodziewać nowej serii - czy za tydzień czy to czas rzędu miesięcy...

1226423[/snapback]

Dokladnie o to prosilem Thorn'a zeby odpowiedzial.... a dostalem odpowiedz zupelnie nie zwiazana z pytaniem... Prosimy o wasciwa odpowiedz :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pit202:

tak, co w tym dziwnego ? tak to juz jest , a slyszaleś o paczkach które wogole nie dochodzą ? nie ?

 

czyli rozumiem, ze jesli paczka zaginie jestem 160zł do tylu? no fajnie...

 

pit202:

dzisiaj jest 20ty , czyli czekasz juz 3 dni , chyba ze nie rozumiesz co to znaczy : "termin realizjacji : 7 dni roboczych"

 

mi powiedziano, termin realizacji 48h, dlatego miedzy innymi zdecydowalem sie na zakup bloku od was.

 

pit202:

teraz Ty przemyśl to co robisz , bo to wlasnie przez takich ludzi jak Ty dzieją sie tu takie "jajca"

 

to niby przezemnie jestescie niekompetetni? no ladnie. a mozna wiedziec czym sobie zawinilem? czy moze przez pojecie "jajca" rozumiesz publiczne przedstawinie waszej niekompetencji jakie tu mozna zobaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, co w tym dziwnego ? tak to juz jest , a slyszaleś o paczkach które wogole nie dochodzą ? nie ?

to na jakim ty świecie zyjesz ?

dzisiaj jest 20ty , czyli czekasz juz 3 dni , chyba ze nie rozumiesz co to znaczy : "termin realizjacji : 7 dni roboczych"

mówi się " chłit marketingowy " też :-P i co z tego ?

Hehe, zwłaszcza ten " chłit marketingowy " dobrze Wam wychodzi. Kupiłem jednego z pierwszych PX'ow, podobno z puli 5 bloków promocyjnych, które miały być gotowe i czekać na kupców ale jak się okazało nie istniały (chłit I) i trzeba było poczekać aż się "dorobią". Drugim taki "chłit" to cytat z forum pc-com.pl "na topie znajdują się tylko 2 otwory na wlot i wylot chłodziwa ! (na złączki skęcane 10mm śrdnica wewnętrzna węży) czyli dzisiejszy standart" - w sumie wszystko pięknie, tyle że kiedy blok już do mnie dotarł to były w nim choinki, chyba 12/16. Podobno było gdzieś info (do dzisiaj go nie znalazłem), że SM'ki się skończyły a nowe są za drogie, ale w momencie kiedy ja składałem zamówienie PX'y (przynajmniej oficjalnie) nie były jeszcze seryjnie robione, a ja kupiłem jeden z gotowych prototypów.

 

Całe nieszczęście polega na tym, że robicie rewelacyjny bloczek, który jest na tyle dobry, że broni się sam (i Was trochę też) i znajdą się ludzie, którzy machną ręka na jakość obsługi żeby go mieć.

 

A co do publicznych pyskówek o to że blok nie dotarł w ciągu 3 czy nawet 10 dni to wydają mi się smieszne, no ale widocznie niektórym się spieszy.

[edit: To ile ja czekałem zachowam dla siebie, ale był to sporo dłuższy okres, dodatkowo przez to, że blok nie doszedł na czas minęły kolejne dwa tygodnie zanim ja go dostałem (no ale to już nie wasza wina).]

 

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez KloN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zwłaszcza ten " chłit marketingowy " dobrze Wam wychodzi. Kupiłem jednego z pierwszych PX'ow, podobno z puli 5 bloków promocyjnych, które miały być gotowe i czekać na kupców ale jak się okazało nie istniały (chłit I) i trzeba było poczekać aż się "dorobią". Drugim taki "chłit" to cytat z forum pc-com.pl "na topie znajdują się tylko 2 otwory na wlot i wylot chłodziwa ! (na złączki skęcane 10mm śrdnica wewnętrzna węży) czyli dzisiejszy standart" -  w sumie wszystko pięknie, tyle że kiedy blok już do mnie dotarł to były w nim choinki, chyba 12/16. Podobno było gdzieś info (do dzisiaj go nie znalazłem), że SM'ki się skończyły a nowe są za drogie, ale w momencie kiedy ja składałem zamówienie PX'y (przynajmniej oficjalnie) nie były jeszcze seryjnie robione, a ja kupiłem jeden z gotowych prototypów.

 

Całe nieszczęście polega na tym, że robicie rewelacyjny bloczek, który jest na tyle dobry, że broni się sam (i Was trochę też) i znajdą się ludzie, którzy machną ręka na jakość obsługi żeby go mieć.

 

A co do publicznych pyskówek o to że blok nie dotarł w ciągu 3 czy nawet 10 dni to wydają mi się smieszne, no ale widocznie niektórym się spieszy.

[edit: To ile ja czekałem zachowam dla siebie, ale był to sporo dłuższy okres, dodatkowo przez to, że blok nie doszedł na czas minęły kolejne dwa tygodnie zanim ja go dostałem (no ale to już nie wasza wina).]

 

Pozdrawiam wszystkich.

1226479[/snapback]

Hehe tak się składa, że też zamówiłem jeden z pierwszych bloczków (w sumie to pierwszy byłem), oczekałem się troche jednak cały czas Thorn powiadamiał mnie o opóźnieniach, ze 2 maile i pare telefonów, oczekałem się i jestem zadowolony, cena śmieszna jak za proponowaną wydajność, wykonanie dobre. Czekam teraz aż zrobią coś na grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cena śmieszna to byś się sprzeczał :/ i tak jest jednym z droższych bloków - chyba że weźmiemy pod uwagę zagraniczniaki :P te to w ogóle masakra w wcale lepsze nie są... swojego Uriela dostałem od Popixa za 130zł - a w proline mieli po 250zł wtedy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"1/ gosc zamawia, wplaca kase itp."

to sie zgadza.

 

"2/ z braku zlaczek pisze sie jemu ze zlaczek nie ma i musi poczekac"

szkoda ze sie o tym dowiedzialem 3 TYG PO fakcie jak wplacilem pieniadze na konto, i dowiedzialem sie o tym od Ciebie a nie od thorna u ktorego zamowilem blok (a ktory rozne rzeczy mowil ale ze zlaczek nie ma to akurat sobie nie przypominam). zreszta nic do Ciebie nie mam jestem bardzo wdzieczny bo sie sam do mnie zglosiles i wiem ze gdyby nie Ty to tego bloczku bym jeszcze dlugo nie mial.

 

 

"3/ gosc pisze, ze nie ma problemu"

no fakt po 3tyg jak mi powiedziales ze trzeba poczekac na zlaczki to co mialem mowic, ja tam sie cieszylem ze dzieki Tobie pojawila sie jakas nadzieje ze bede mial kiedys wc.

 

 

"4/ zlaczki ida do nas nadzwyczaj dlugo"

calkiem mozliwe.

 

 

"5/ wkoncu udalo sie wyslac blok po otrzymaniu zlaczek"

cos tam pisales ze choinki (bo to sa chyba te zlaczki) dales swoje prywatne ale pewien nie jestem a komp w czesciach abit w serwsie wiec nie mam dostepu do archiwum gg. no i calkiem nowy top jeszcze dla mnie robiles z tym lepszym rowem.

 

 

"6/ gosc pisze na forum ze czekał na blok 5 tygodni"

kase wyslalem 8 grudnia, blok dostalem 13 stycznia, jakies 35 dni zwyklych. moge pokazac kwitek od przelewu z 8 grudnia, opakowanie pocztowe bloczku wywalilem, wiec moge pokazac tylko logi z gg jak pit napisal ze juz wyslal z 11 stycznia.

 

pit ja naprawde nie mam do Ciebie zadnych pretensji, kontakt z Toba na gg jest super, nic nie sciemniales, sporo mi pomogles i jestem wdzieczny. jezeli moge do kogos miec to jest to tylko thorn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sie pośmieje HEHEHEHEHEHE

 

ale ja przynajmniej cos robie na serwisie w odrużnieniu od innych :D

 

a po drugie czytać sie naucz bo pisało na forum że zmiany nastąpią wiec ktoś inny to lamuch jest nie ja

1225953[/snapback]

Moze i robisz, ale ogladalnosc to masz zalosna... ja nie robie bo pracuje i nie mam czasu ostatnio nawet na to, zeby sobie pierd....

Wiec wez nie pieprz... :mur:

 

Pozatym z twoja solidnoscia to od zawsze byly problemy... Chocby recenzja Radkow 9800XT, na ktora czekalismy miesiac, a ktora i tak recenzja sie nazywac nie mogla... nie bede przypominal dalej, bo i tak kto Cie choc troche z tej strony poznal podejdzie z dystansem do wszelkich twoich zapewnien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak sie skusilem.

Zlozylem zamowienie. 20 dostalem maila z numerem konta i prosba o informacje kiedy przeleje pieniadze.

21 przelew zostal zrealizowany przez moj bank o czym skrupulatnie poinformowalem mailem.

i na razie to wszystko. Czekam cierpliwie (7 dni na realizacje).

O wszelkich postepach bede informowal.

Sam jestem ciekaw jak to siebedzie rozwijac.

 

Pozdrawiam

TiLt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja tylko w celach informacyjnych (bo nie kazdy zaglada do dzialu sprzedam) mam do sprzedania 4 sztuki (intel,xp, 2x A64), jezeli ktos wieze w te brednie, ze to niby Thorn partaczy wysylke moze zamowic je u mnie (drozsze wersje bo to jest wersja 0.35mm a nie 0.5mm), jezeli ktos byl by chetny wystawiam aukcje na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i powtarza się sytuacja zprzed ponad roku, kiedy to CFD podbijało rynek, ludzie dajcie se troche luzu, takie wywalanie brudów na forum nie wróży zbyt dobrze, historia lubi się powtarzać i naprawdę bardzo dobry bloczek może szybko zginąć z rynku. Trochę cierpliwości i pokory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...