Skocz do zawartości
Darmach

X3M vs. Power X

Rekomendowane odpowiedzi

Pardon ze wtrace swoje trzy grosze...

Nie reklamuje tu nikogo, ale zwroccie uwage na Krafta 64 od bloki.pl, moze przez ten miesiac nie produkowania PowerX was zaspokoi :D ;) Ja juz nabylem i czekam na paczke :D

1268182[/snapback]

dla mnie tam wszystkie bloki z bloki.pl wygladaja tandetnie zdeczka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tam wszystkie bloki z bloki.pl wygladaja tandetnie zdeczka :/

1269998[/snapback]

tandeta czy nie sam ocen ... moze troche swojego zaangazowania w tworzenie blokow ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

czego sie mozna spodziewac za 50zl :?:

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

dla mnie tam wszystkie bloki z bloki.pl wygladaja tandetnie zdeczka :/

1269998[/snapback]

 

 

Bez przesady - bloki na procesor mają nieźle wykonane - Kraft mi się bardzo podoba - dlatego że ma bardzo podobną konstrukcję do PX'a a jest znacznie tańszy oraz wygląda jak by miał te żeberka dłuższe... więc może dojść do sensacji bo może być lepszy od PX'a - narazie tylko gdybam ale bez testów nic nie będzie wiadomo... ale to nie pierwszy raz by się zdarzyło że droższy nie znaczy lepszy - Uriel jest od Nuka lepszy i to nawet sporo (to pojęcie względne) a swego czasu znacznie droższy był.....

 

 

Ja trzymam kciuki z Krafta - konkurencja dla PX'a i może PX nie będzie tak choro drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraft tez mi sie podoba na fotkach. Mialem Spidera EX-PX i musze powiedziec ze w porownaniu do Uriela (pod wzgledem wykonania wypadal gorzej. Kraft w wersji z miedzianym topem moze byc OK, czekam na testy. W Spiderze denerwowal mnie oring ciezko go bylo wlozyc, w Urielu jest doskonale dopasowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraft tez mi sie podoba na fotkach. Mialem Spidera EX-PX i musze powiedziec ze w porownaniu do Uriela (pod wzgledem wykonania wypadal gorzej. Kraft w wersji z miedzianym topem moze byc OK, czekam na testy. W Spiderze denerwowal mnie oring ciezko go bylo wlozyc, w Urielu jest doskonale dopasowany.

1270308[/snapback]

z Kurtem opracowalismy system ale troche myslenia bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielcie sie wiedza z forumowiczami :D.

1270939[/snapback]

eh widze ze bardzo Ci zalezy

system na zalozenie topu na spidera ex

no tak potrzeba 4 rak do tego i kawalka czegos sliskiego np tasma klejaca zlepiona do srodka

- zakladasz oring

- trzymasz go tasma przy waskich grawedziach

- zapodajesz top

- dociskajac z wyczuciem wyciagasz tasme

 

i gotowe :) nam sie udalo za 3 razem ;]

 

btw teraz nie wiem czy o to Wam chodzilo chyba ze mnie wczesniej zrozumieliscie

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o bloki 2 kroccowe to przybedzie kolejny rywal - http://heh.pl/news.php?id=428

 

Oczywiscie jak przystalo na Mate`a jakosc wykonania na najwyzszym poziomie.

Wydajnosc na razie nie znana ale patrzac na konstrukcje moze byc ciekawie.

Cena pewnie bedzie wyzsza, ale za ten wyglad i wykonanie trzeba sie liczyc z kosztami.

Oczywiscie musial sie pokazac jak mam juz PXa <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Dopiero wszystko się okaże na testach.... bardzo ciekawa konstrukcja z MCS :) Ciekawe jak będzie się prezentował - może wreszcie jakiś blok co pokona Uriela.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wszystko się okaże na testach.... bardzo ciekawa konstrukcja z MCS :) Ciekawe jak będzie się prezentował - może wreszcie jakiś blok co pokona Uriela.....

1272997[/snapback]

 

LOL Uriela połowa bloków w Polsce zjada na śniadanie ! gdzie ty żyjesz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

No - jak narazie żaden z MCS z tych starych.... Podobno PX - możliwe że Kraft oraz mój Prison Pro - tym że nie jest seryjnie robiony.... możliwe że będę miał do łapek X3M to zobaczę jak sobie poradzi z Urielem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnice

KRAFT 17 finów

Wymiary zbliżone

 

Power X 20 Finów

Wymary zbliżone

 

jakość wykonania to już wasza ocena

 

a poziom odbierania ciepła hmmm zastanówcie sie sami

1272981[/snapback]

Thorn, co ty miales na mysli mowiac - wymiary zblizone :P ? Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poruwnujac krafta i power x'a mozna bez problemu mozna obliczyc powierzchnie odprowadzania ciepla. w koncu w obu przypadkach znamy wymiary finow. trzeba tylko zalozyc, ze to co podaja panowie z bloki.pl na swojej strnie to prawada (mamu tu na mysli głebokosc frezu 9.2mm). nie znaczy to oczywiscie ze wieksza powierzchnia odprowadzania ciepla gwaratuje wyzsza wydajnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

No jak przesadzili z cienkością dna w Krafcie to może okazać się że to na niekorzyść... ale myślę że chłopaki się znają na rzeczy i napewno powsało parę prototypów i wybrali najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az tak palstyczne to jest przeciez spider ma dosc sztywna konstrukcje na takiej malej powierzchni ... btw ma do pomocy cs'a ale jak mowicie ze sie moze wygiac to dam mu spokoj :) thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Wlasnie... przy WC coppershim jest obowiazkowy czy raczej nie? czy moze nie powinno sie stosowac? :>

1276565[/snapback]

 

 

KoperSzita się nie stosuje - chyba że się nie umie zakładać bloków - tak samo się nie powinno stosować sprężynek - nakrętki sprężynujące ewentualnie - lecz niestosowanie sprężynek wymaga już wyczucia bo łatwo jest sobie jądro skruszyć

 

 

Ja stosuję jednak sprężynki ale to ze względu na to że dość często zmieniam bloki wodne - a już hardcore był podczas pisania recenzji :/ a sprężynki umożliwiają mi wymianę bloku bez wyjmowania płyty - ostatnio opracowałem układ dzięki któremu wymiana bloku trwa ok. 10min ;P a nie jak w przypadku co niektórych (mnie też zanim to zmontowałem) pół dnia....

 

Ogólnie jak nie musisz to nie stosuj kopershita....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...