Skocz do zawartości
Darmach

X3M vs. Power X

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam lade w srodku chyba zadnego syfu nie ma strasznego jak nie ma wiatrakow to szybko sie robi bardzo goraca, z wiatrakami jest albo zimna na normalnym napieciu albo ledwo ciepla przy 2.3. nie moze trzeba bardziej dokrecic blok, ale to zrobie jak wyciagne mobo z budy bo tak to sie boje bo nie wiem cyz mi rowno srubki ida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czytam wasze posty i odszedlem do takiego zdania ze nie wiem co kupic ;] do tego nie wiem nawet gdzie kupic. Mam jeszcze takie pytanie czy zestawik [jakas nagrzewnica albo BIP ] z pompka MJ1000 albo Atmanem potrzebuje zbiorniczka ? Chce wyprowadzic chlodniczke w rog pokoju dokladnie kolo okna to jest takies 1,5m dalej od kompa, i wlasnie pytanie do was czy potrzebny jest zbiorniczek, sam wiem ze ogolnie darzy sie do zwiekszenia wydajnosci ukladu chlodniczego a zarazem zmiejszenia ilosci cieczy. To bedzie moje pierwsze WC wiec sory za takie pytania ale forum juz od tygodnia lookam ;] i troche cos sie juz dowiedzialem ;] narazie mam wentylek 220V 120mmm PAPST-a ;] caly metalowy wieje jak cholera ale bedzie potencjometr.

a moze macie jakies propozycje '

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...